999 rezultate për

koncerti

Shikoni si e lanë zhulsat mbrëmë ambientin në Gërmi (FOTO LAJM) Pas koncertit të mbrëmshëm në Parkun e Gërmisë, ku performoi këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa, i tërë park
Enca thumbon Noizyn në mes të koncertit në Tiranë Historia e sherrit të Noizyt me Encën tashmë dihet. Dyshja që dikur erdhën me bashkëpunime e bënë bujë, sot nuk i ka
Luana Vjollca tërbon fansat, bën twerk në mes të koncertit (VIDEO) Pas publikimit të projektit të fundit muzikor Luana Vjollca duket se po i shijon shumë këto ditë të nxehta vere. Si gjit
Moderatorja shqiptare ia plas në sy këngëtares: Dashnorja e burrit tim! Ditën e djeshme në sheshin Skënderbej u mbajt koncerti madhështor me të ftuar special yllin latin, Daddy Yankee. Mij
I propozon për martesë, këngëtari shqiptar ndërpret koncertin dhe puth fansen Këngëtari shqiptar i hitit "Non mi avete fatto niente", është kthyer në një nga personazhet më të dashur për publikun sh
Koncerti gjigant në Prishtinë, kush janë yjet që do të ndezin skenën Në datat 10, 11 dhe 12 gusht do të mbahet në Prishtinë koncerti “Sunny Hill Festival” me organizator kyesor të atin e Du
Shqiponja shqiptare ndez turmën në Kroaci, zbukurojnë koncertin e Rita Orës Rita Ora ka tundur Kroacinë këtë të shtunë, me një koncert madhështor. Këngëtarja shqiptare ka mahnitur gjithë publik
Ermal Metën e paska kapur paniku para koncertit në Tiranë Sikurse pati premtuar, Ermal Meta mbajti para pak ditësh një koncert në Sheshin “Skënderbej” në Tiranë. I ftuar mbrëm
Ermal Meta: Kisha frikë para koncertit në Shqipëri, nuk më kishte ndodhur kurrë Ermal Meta, fituesi i “Sanremos”, përfaqësuesi i Italisë në “Eurovision”, i cili më 1 qershor mbajti një koncert madhësh
E quajtën kur*ë e hajdute, reagojnë prindërit e Rita Orës pas kritikave Dy ditë më parë Rita Ora ishte e ftuar në koncertin që u mbajt në Sheshin Skënderbej ku këndoi disa nga hitet e saj për
Pas koncertit Rita Ora falenderon shqiptarët Ora e super muzikës në shesh për të erdhi, me recitalin live natën e djeshme duket se Rita Ora bëri një super spektakël
Rita ndez skenën, ndiqni LIVE koncertin në Tiranë Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora po mban një koncert në Sheshin Skënderbej në Tiranë. Ajo është s
Stefi ironizon koncertin e Ermal Metës: Hipokritë dhe servilë Mbrëmë koncerti i Ermal Metës mblodhi shumë njerëz dhe shumë kolegë patën reagimet e tyre. Ai që ka reaguar është Ste
Reagon këngëtari shqiptar pas koncertit të Ermal Metës: "Shumica më duken servila dhe hipokrit" Stefi Prifti është një nga vëllezërit këngëtarë korçare nga më të preferuarit në tregun muzikor. Pas koncertit të Er
Sa paguhet në një dasmë? Irma Libohova jep përgjigjen epike Irma Libohova ka vetëm pak kohë që zhvilloi koncertin DIVAT. E ftuar në emisionin “Kripë dhe Piper” me Alfion dhe Ind
Dha fjalën për koncertin, Ermal Meta vjen në Tiranë Qershori në Tiranë nis me super evente. Pas koncertit të mbrëmshëm që shënjoi edhe përurimin e Teatrit të Hapur, në
Notis ka një mesazh për shqiptarët pas koncertit të mbrëmshëm Pas debateve të shumta ku figura të njohura shqiptare bënë fushatë për të bojkotuar koncertin e këngëtarit grek Notis Sf
Sa kushtoi veshja e Lori Hoxhës në koncertin e djeshëm (FOTO LAJM) Trashëgimtaria e njohur e Top Chanel dhe njëkohësisht një nga blogeret më të njohura në Instagram njihet për jetën e saj
Biletat u falën, dështon koncerti i Notis Sfakianakis në Tiranë Koncerti i këngëtarit grek Notis Sfakianakis dështoi! Kështu ka deklaruar gazetarja Desara Karaiskaj me anë të një st
Eneda Tarifa bën dedikimin emocionues pas koncertit: Dy sy të trishtuar! Në Pallatin e Koncerteve mbrëmjen e djeshme u mbajt Divas Shoë një koncert që mblodhi bashkë katër këngëtaret e njohura