999 rezultate për

koncerti

13-vjeçarja shqiptare ngre në këmbë 40 mijë të pranishëm në koncertin madhështor në Francë (VIDEO) Erza Muqolli është vogëlushja nga Kosova e cila shkëlqeu në “France’s got talent” dhe i ka mahnitur të gjithë me talenti
Elvana Gjata zbulon prapaskenat më komike të koncertit (FOTO LAJM) Gjithmonë pas një pune të madhe për një videoklip, koncert apo shfaqje prapaskenat janë pjesa më e lodhshme por gjithash
Edhe në New York ikin dritat, Jennifer Lopez ndërpret koncertin (VIDEO) Megjithëse ishte përgatitur për një natë të gjatë pasi do të mbante një koncert gjigant në Madison Square Garden, Jennif
Ariana Grande nuk i mban dot lotët në koncertin e fundit, flet hapur me publikun (VIDEO) Ariana Grande ka nisur turin e radhës së koncerteve dhe është shfaqur shumë e emocionuar para publikut që kishte shkuar
"Çmenduria" e rradhës e Ermal Mamaqit në koncertin e Metallica-s (VIDEO) Jo rralë hasemi në rrjetet sociale me "çmenduritë" që moderatori Ermal Mamaqi ndan me ndejkësit. Së fundmi artisti ba
Tayna "kall" Kosovën ndërsa fansja i bën gjëmën, tregon "prapaskenat" e koncertit (FOTO LAJM) Tayna është padyshim një nga reperet më të dashura jo vetëm nga publiku shqiptar por edhe nga ai i diasporës. Së fundm
Tirana proteston, Rama i lumtur me familjen në koncert (VIDEO) Në një kohë që Bulevardi “Dëshmorët e Kombit” ishte i mbushur me protestues të opozitës, kryeministri Edi Rama ndodhet n
Cardi B anullon koncertin për shkak të operacioneve plastike në të pasmet dhe në gjoks (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur ka anuluar koncertin e saj në Baltimore, i paraparë për të premten, për shkak të problemeve shëndetë
Dikur shumë shokë, por pastaj u prishën: Anxhela tregon çfarë ndodhi me Erik Lloshin Në fund të vitit 2018, këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri mbajti koncertin e saj recital. Në këtë koncert u vu re mun
Action Bronson bëhet për spital Reperi shqiptar nga Kosova, Arian Asllani për pak se nuk u verbua nga dritat e skenës, gjatë një koncerti të tij –ku për
Tunës i ndodh e papritura menjëherë pas koncertit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Tuna Sejdini mbajti një koncert mjaftë të suksesshëm në 8 mars ku promovoi edhe albumin e saj të ri
Rita Ora ndërpret për disa çaste koncertin , ja çfarë i ndodhi Mbrëmjen që lamë pas këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka realizuar një koncert në Sidnei, por veprimi i saj i h
Këngëtarja shqiptare ndalon koncertin vetëm për një fans Rita Ora mbajti mbrëmjen e djeshme koncert në Sidnej me një performancë mbreslënëse në Luna Park. Mirëpo këngëtarja shqi
Pas Khloes, burri tradhton edhe Kylie Jenner? Këto ditë ka bërë bujë të madhe në media tradhëtia e Tristan Thompson me shoqen e ngushtë të Kylie-t, Jordyn Woods.
Si u zgjodh Elvana Gjata për të performuar në koncertin e 17 Shkurtit Siç mund ta keni lexuar, Elvana Gjata performoi në Kosovë në një koncert special me rastin e 11-vjetorit të Pavarësisë s
Koncerti i Pavarësisë, si e ndezi Elvana Gjata gjithë sallën (VIDEO) Elvana Gjata është rikthyer mbrëmjen e djeshme me një koncert madhështor në Qendrën Kulturore të Klan Kosovës, për të fe
Festat e fundivitit, Bashkia e Tiranës: Ja koncerti që do organizohen me rastin e Vitit të Ri Tirana do ta presë sot ardhjen e Vitit të Ri 2019 në sheshin “Skënderbej”. Me rastin e ndërrimit të viteve, Bashkia
Pas koncertit, surprizohet Luana Vjollca (VIDEO) Mbrëmë, Luana Vjollca gjendej në Kosovë, për një koncert në Ferizaj. Me të mbaruar performancën, admiruesit e pritën ash
Pasi e tradhtoi, reperi i ndërpret koncertin këngëtares dhe i kërkon rikthim Offset bëri një gjest ~romantik, publik, dramatik, të panevojshëm~ (vendoseni vetë) pasi ndërpreu performancën e Cardi-t
Pas largimit të bujshëm, rikthehet Elvana Gjata Pas vrasjes në Ish-Bllok këngëtarja Elvana Gjata do të rikthehet në fillimet e vitit të ardhshëm me një super tur muziko