999 rezultate për

koncerteve

Plasi sherri! Roberti i kthehet Feros: Nga 30 koncerte që ke pasur, të kanë rrahur 65 herë! Nuk ka vonuar përgjigja e Robert Berishës ndaj Feros, pak pasi ky i fundit iu sul këngëtarit duke e tallur për tarifat e
Derisa të vijë koha e koncerteve, me çfarë po merret Mozzik? (FOTO LAJM) Reperi i njohur, Mozzik ka treguar me anë të disa fotove në ‘Instagram-in’ e tij se karantina e ka bërë të merret më sh
Tayna bën ndryshimin drastik, do dashuroheni me pamjen e saj të re (VIDEO) Me siguri e keni vënë re se reperes Tayna i pëlqen të luajë me look-un e saj dhe vazhdimisht ka ndryshuar ngjyrën e flok
E zhveshur dhe me sy të fryrë, kjo është Dafina Zeqiri pas koncerteve (FOTO LAJM) Si pas çdo kënge të saj edhe këtë her Dafina Zeqiri po shijon suksesin e këngës të fundit ne bashkëpunim me Lumi B, "Lul
Nuk e ndal as prokuroria zvicerane, Loredana Zefi së shpejti në Kosovë Reperja Loredana Zefi ka publikuar datat e koncerteve që do të performojë këtë verë. Edhe pse ajo është akuzuar për z
Pas lindjes, Xhensila i kthehet koncerteve dhe i lë të gjithë pa fjalë Xhensila ka vetëm pak muaj që solli në jetë vajzën e saj, Ajkën. Pavarësisht se “Besi nuk po i lë radhë për të nxjerr
Sëmuret Dafina Zeqiri (FOTO LAJM) Janë pothuajse çdo ditë të angazhuar rreth profesionit të tyre. Artistët tanë gjejnë pak kohë për relaks apo për të q
Rozana përkujton Françesk Radin: Të duartrokasin ata që të ngulën thikën Këngëtarja Rozana Radi, ka përkujtuar xhaxhanë e saj Francesk Radi. Rozana shkruan se këngëtarin e ndjerë po e duartr
Këngëtarja me origjinë shqiptare mban rekort në numërin e koncerteve Këngëtarja e njohur Dua Lipa, e cila karrierën e saj e zhvilloi në shtetet e bashkuara të Amerikës, duket se këtë vit ka
Kur motrat bëhen bashkë (FOTO LAJM) Janë rritur krah njëra-tjetrës por tashmë kur angazhimet i kanë të shtuara, Nora Istrefi si motra e madhe dhe e vogla, E
Organizatori i koncerteve: Irma Libohova kërkoi 1200 euro, më kërcënoi me një trim Organizatori i koncerteve në vende të ndryshme të Greqisë, Ari Kasapi, ka reaguar pas akuzave që i bën këngëtarja Irma L
Irma Libohova e akuzoi për mashtrim, reagon organizatori i koncerteve (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Irna Libohova denoncoi sot publikisht një organizator koncertesh, për mashtrim. Këngëtarja pohon
Encës i del sheshit mashtrimi, zbulohet e vërteta e anulimit të koncerteve (FOTO LAJM) Këngëtarja, Enca Haxhia ka kohë që po mundohet të futet në tregun ndërkombëtar, por jo çdo herë i ka shkuar mirë. Ajo
Veliaj pritje me mësuesit e Liceut: "Do përfundojmë sallën e koncerteve" Liceu Artistik “Jordan Misja” do jetë në qendër të vëmendjes së Bashkisë së Tiranës edhe për vitin e ardhshëm, pasi në t
Stafi i Celine Dion lajmëron shtyrjen e koncerteve Bashkëshorti 73-vjeçar i Celine Dion ka ndërruar jetë pas një beteje të gjatë me kancerin, ndërsa stafi që merret me të
Ja pamje të përleshjes mes policisë dhe terroristëve në Paris (VIDEO) Është publikuar edhe video në të cilën shihet policia franceze teksa përleshet me terroristët jashtë sallës së koncertev
Pamje të rënda/Salla e koncerteve në Paris e mbuluar me gjak Trupa të pajetë, gjak dhe rrëmujë është pamja rrënqethëse në sallën e koncerteve në Paris, aty ku ndodhi edhe sulmi. Pam
20 të vrarë vetëm në sallën e koncerteve në Paris Mediat franceze raportojnë se së paku 20 persona janë vrarë nga gjithsej 100 pengje që po mbahen në sallën e koncerteve
7 vite larg skenës, Janet Jackson i rikthehet koncerteve Ashtu sikundër e konfirmuan edhe mediat rozë ditë më parë, Janet Jackson do ti rikthehet koncerteve. Ajo është fotografu
Harron aksidentin, Noizy drejt koncerteve (FOTO LAJM) Pas aksidentit, reperi shqiptar Noizy u është rikthyer club-eve për të performuar live. Lajmin e ka bërë të ditur vetë k