999 rezultate për

koncertet

Mbyllen lokalet e natës, Elton Deda ironizon:T'i bëjmë koncertet në mëngjes Lidhur me vendimin e marrë nga Ministria e Shëndetësisë për mbylljen e lokaleve të natës me qëllim parandalimin e përhap
Shifrat marramendëse! Sa para mund të humbasin këngëtarët shqiptarë si pasojë e pandemisë Pandemia e Covid-19 ka shkaktuar pasoja të shumta ekonomike përveç krizës shëndetësore. E gjithë bota duket se tashmë
Upss! Këngëtarja akuza të rënda ndaj Taynës: Më mori të dashurin dhe koncertet Kur reperja shqiptare, Doruntina Shala (Tayna), lançoi këngën e saj të dashurisë “Sicko”, të shkruar nga vetë ajo, rival
"Humba një shumë të jashtëzakonshme", Loredana merr vendimin e papritur për koncertet (FOTO LAJM) Reperja e njohur Loredana anuloi turin e saj si pasojë e Koronavirusit. Së fundmi ajo ka zbuluar se ka humbur një shumë
Anulohen koncertet, Endrin dhe Stefin i gjen koronavirusi në SHBA (FOTO LAJM) Prej kohësh çdo vit në këtë periudhë, vëllezërit e famshëm korçare në muzikë, Stefi dhe Endri Prifti e kalojnë në Shtete
I shtynë koncertin për shkak të koronavirusit, Maluma reagon për herë të parë (VIDEO) Situata e Koronavirusit ka shqetësuar të gjithë botën dhe qeveritë kanë marrë masa të rrepta për sigurinë e njerëzve.
Sherr me organizatorët, Dafina Zeqiri zbulon arsyen pse anulloi koncertin (FOTO LAJM) Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Dafina Zeqiri, është padyshim një ndër emrat më të suksesshëm të Shoëbizit shqip
Marrin shifra marramendëse nga koncertet, por sa i paguajnë shtetit këngëtarët në Kosovë? (LISTA) Ishte nëntor kur ish-menaxheri i këngëtarëve të njohur në Kosovë, Drin Zatriqi, publikoi shifrat e parave që disa prej a
Pasi anuloi të gjithë koncertet, çfarë po bën Fero për karrierën e tij (VIDEO) Ditën e djeshme Fero bëri një njoftim të rëndësishëm për fansat e tij. Ai tha se ka anuluar të gjithë koncertet për m
Fero i anullon të gjitha koncertet, çfarë ndodhi papritur me reperin (FOTO LAJM) Reperi i njohur Fero është kthyer në një ndër reperët më të komentuar në media. Vetëm para pak kohësh ai u largua nga ‘O
Rita Ora anulon koncertet, ka probleme shëndetësore Rita Ora ka sërish probleme me një infeksion në gjoks. Këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale ka treguar
Këngëtarja anulon koncertet, shkak komplikacionet e operacioneve plastike (FOTO LAJM) Reperja me famë botërore, Cardi B është detyruar të anulojë koncertet e ardhshme nga turi i saj, për shkak të disa prob
E papritur, Ledri Vula anulon të gjitha koncertet Reperi më i pëlqyer shqiptar Ledri Vula, ka anuluar të gjitha koncertet. Lajmin për PRIVE e ka konfirmuar edhe menaxh
Kjo është pasuria marramendëse e Rihanës Rihana padyshim që është një nga këngëtaret më të mira në botë. Ajo është në kulmin e karrierës së saj për sa i përk
Shfaqet Elvana Gjata, kjo është lëvizja e saj Elvana Gjata duket se rikthimin e saj do ta bëjë me koncerte. Pas një heshtje të madhe të saj ajo siç duket ka dhënë ‘sh
Si dukej Eva Murati 6 vite më parë në gjimnaz Eva Murati, prezantuesja e emisionit “UEFA - Champsions League” në Vizion Plus, është përshkruar në një artikull si “Rai
Veliaj sfidon PD-Në: 0 lekë nga bashkia për koncertet e Ermalit dhe Rita Orës Në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak, kryebashkiaku Erion Veliaj deklaroi se Bashkia e Tiranës nuk ka shpenzuar as
Bujar Qamili fans i çmendur i Encës Bujar Qamili është një nga këngëtarët e mirënjohur në Shqipëri.Ai ishte i ftuar në emsionin "Thumb". I ftuar këtë
Shqiptari flet për Aviciin e ndjerë: Ishte një mik i rrallë, nuk vdiq nga alkooli Alessio Alia, shqiptari që ishte shumë ranë Aviciit, ka rrëfyer për Who disa detaje pikante që pak i dinë. Si ka qenë
Dua Lipa sëmurë, anulon koncertet (VIDEO) Dua Lipa po shijon një periudhë të suksesshme në jetën e saj, por ndonjëherë jo të gjitha shkojnë siç duhet. Teksa a