999 rezultate për

koncerte

Kishit dyshime? Ylli Baka tregon sa paguhet në koncerte Ylli Baka mbetet prej vitesh një nga këngëtarët më të dashur të muzikës popullore shqiptare dhe ndër më të kërkuarit për
Tayna zhvishet gjatë koncertit, "tërbohet" publiku (VIDEO) Tayna është ndër artistet më aktive këtë sezon si me koncerte ashtu edhe me projekte muzikore. Reperja dje ka mbajtur ko
Tayna bën ndryshimin drastik, do dashuroheni me pamjen e saj të re (VIDEO) Me siguri e keni vënë re se reperes Tayna i pëlqen të luajë me look-un e saj dhe vazhdimisht ka ndryshuar ngjyrën e flok
E zhveshur dhe me sy të fryrë, kjo është Dafina Zeqiri pas koncerteve (FOTO LAJM) Si pas çdo kënge të saj edhe këtë her Dafina Zeqiri po shijon suksesin e këngës të fundit ne bashkëpunim me Lumi B, "Lul
Nuk e ndal as prokuroria zvicerane, Loredana Zefi së shpejti në Kosovë Reperja Loredana Zefi ka publikuar datat e koncerteve që do të performojë këtë verë. Edhe pse ajo është akuzuar për z
Axhenda e ngjeshur e Taynës, 3 koncerte në një ditë (FOTO LAJM) Reperia e suksesshme Tayna po kërkohet shume nga publiku si shkak i këngëve të saj që kthehen në hite. Edhe kënga e f
Rita Ora anulon koncertet, ka probleme shëndetësore Rita Ora ka sërish probleme me një infeksion në gjoks. Këngëtarja me anë të një postimi në rrjetet sociale ka treguar
Këngëtarja anulon koncertet, shkak komplikacionet e operacioneve plastike (FOTO LAJM) Reperja me famë botërore, Cardi B është detyruar të anulojë koncertet e ardhshme nga turi i saj, për shkak të disa prob
Nga Rihana te Eminem dhe Snoop Dogg, yjet e muzikës kur ishin të rinj (FOTO LAJM) Këngët e tyre gjithmonë janë në krye të klasifikimeve. Ata kanë bërë me qindra koncerte anë e mbanë botës dhe numëroj
E papritur, Ledri Vula anulon të gjitha koncertet Reperi më i pëlqyer shqiptar Ledri Vula, ka anuluar të gjitha koncertet. Lajmin për PRIVE e ka konfirmuar edhe menaxh
Banda frymore koncerte në sheshet e Tiranës, Veliaj premton një pranverë plot me surpriza Kjo pranverë pritet që të vijë krejt ndryshe për qytetarët e Tiranës. Bashkia e Tiranës pritet që të organizojë në shesh
Banda frymore koncerte në sheshet e Tiranës, Veliaj premton një pranverë plot me surpriza Kjo pranverë pritet që të vijë krejt ndryshe për qytetarët e Tiranës. Bashkia e Tiranës pritet që të organizojë në shes
Kjo është pasuria marramendëse e Rihanës Rihana padyshim që është një nga këngëtaret më të mira në botë. Ajo është në kulmin e karrierës së saj për sa i përk
Putinin nuk i pëlqen më muzika Rap, arreston këngëtarët Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, ka kërkuar nga kabineti qeveritar që ta vë nën kontroll muzikën Rap, pasi shumë kon
Shfaqet Elvana Gjata, kjo është lëvizja e saj Elvana Gjata duket se rikthimin e saj do ta bëjë me koncerte. Pas një heshtje të madhe të saj ajo siç duket ka dhënë ‘sh
Si dukej Eva Murati 6 vite më parë në gjimnaz Eva Murati, prezantuesja e emisionit “UEFA - Champsions League” në Vizion Plus, është përshkruar në një artikull si “Rai
Pas lindjes, Xhensila i kthehet koncerteve dhe i lë të gjithë pa fjalë Xhensila ka vetëm pak muaj që solli në jetë vajzën e saj, Ajkën. Pavarësisht se “Besi nuk po i lë radhë për të nxjerr
Këngëtari shqiptar merr shumën marramendëse për një koncert Reperi Unikkatil është rikthyer së fundmi në skenën muzikore shqiptare. Duke hequr dorë nga imazhi i tij mistik, ai p
Veliaj sfidon PD-Në: 0 lekë nga bashkia për koncertet e Ermalit dhe Rita Orës Në mbledhjen e sotme të Këshillit Bashkiak, kryebashkiaku Erion Veliaj deklaroi se Bashkia e Tiranës nuk ka shpenzuar as
Bujar Qamili fans i çmendur i Encës Bujar Qamili është një nga këngëtarët e mirënjohur në Shqipëri.Ai ishte i ftuar në emsionin "Thumb". I ftuar këtë