999 rezultate për

koncert

Tha se do të hiqte dorë nga muzika, por Capital ka marrë një vendim të ri Capital T vetëm pak kohë më parë deklaroi se nëse koncerti i tij madhështor nuk ecte mirë, do të hiqte dorë nga muzika.
Mori lajmin e dhimbshëm, Shkurte Gashi gati rrëzohet nga skena (VIDEO) Këngëtarja shumë e dashur për publikun e që prej vitesh ka sjellë hite në tregun muzikor, muajt e fundit përjetoi një hi
"Po që s’kam bërë prova!" Elvana tregon prapaskenat e koncertit (VIDEO) Elvana Gjata ka zbuluar prapaskenat e koncertit në Shkup që mbajti pak kohë më parë! Këngëtarja shqiptare publikoi so
Kur të vjen e keqja, hapi derën, Travis Scott e gjen belaja në mes të koncertit (VIDEO) Prej disa ditësh mediat po ziejnë nga lajmi se Travis Scott dhe partnerja e tij, Kylie Jenner, nuk janë më bashkë. Bu
Koncert në varreza! Diku thellë në varrezën më prestigjioze të Nju Jorkut, vibracionet rrënqethëse të një koncerti bëjnë rikoshet me muret e
Pas videos që "pushtoi" rrjetin, këngëtarja e pastrehë mban koncertin e parë (VIDEO) Turma shpërtheu në duartrokitje teksa Emily Zamourka u ngjit në skenë. “Nuk kisha shumë kohë për t’u përgatitur,” tha aj
Çfarë po ndodh me Xhensila Myrtezaj, këngëtarja anullon koncertin në minutat e fundit (FOTO LAJM) Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të mira dhe më të dashura të estradës sonë. Artistja është gjithmonë aktiv
Poeti i njohur shqiptar shkon i sëmurë në koncertin e Aurela Gaçes: Më shërove (FOTO LAJM) Poeti i njohur Jorgo Papingji ishte së fundi i pranishëm në koncertin e Aurela Gaçes, që u mbajt te Amfiteatri i Liqenit
Pas aksidentit Tayna anulon koncertin, çfarë po ndodh me reperen (FOTO LAJM) Artistja e talentuar Tayna është padiskutim shumë e suksesshme dhe mjaft e kërkuar me koncerte të shumta. Ajo është shum
"Më ndoqën nga pas me makinë", Rozana tregon arsyen pse nuk bën më koncerte Tashmë prej shumë kohësh, Rozana Radi ka hequr dorë nga koncertet e madje edhe nga këngët prej kohësh është një pauzë.
Pasi anuloi të gjithë koncertet, çfarë po bën Fero për karrierën e tij (VIDEO) Ditën e djeshme Fero bëri një njoftim të rëndësishëm për fansat e tij. Ai tha se ka anuluar të gjithë koncertet për m
Fero i anullon të gjitha koncertet, çfarë ndodhi papritur me reperin (FOTO LAJM) Reperi i njohur Fero është kthyer në një ndër reperët më të komentuar në media. Vetëm para pak kohësh ai u largua nga ‘O
I prisnim të ngjiteshin në skenë: Pse mungoi Elvana, Dhurata dhe 2PO2 në koncertin e Capital T (VIDEO) Koncerti i Capital T, “Time Capsule” ka përfunduar dhe përpos surprizave të mëdha që ndoqëm, diçka tërhoqi vëmendjen ton
Shkoi në koncert por nuk u kthye, 19-vjeçarja gjendet e pajetë në rrugë (FOTO LAJM) Një 19-vjeçare është gjetur e pajetw në rrugë në Britani. Keeley Bunker shkoi të ndiqte një koncert, por nuk u kthye kur
Pak para nisjes së koncertit, 2po2 bën gjestin më të bukur për nipin e tij Capital T (FOTO LAJM) Vetëm pak orë na ndajnë nga nisja e koncertit gjigant që Capital T do të mbajë në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë. Në
Nami sonte! Këngëtari i famshëm shqiptar do të jetë pjesë e koncertit të Capital T (FOTO LAJM) Capital T do të mbajë sonte në “Sheshin Nënë Tereza” në Tiranë koncertin e tij madhështor, për të cilin na kishte lajmër
Shtyhet koncerti i Capital T (FOTO LAJM) Ndonëse çdo gjë është gati nga ana organizative, si dhe në energjinë e publikut, moti këtë herë nuk bashkëpunoi. Në një
Habit ish-modelja: Tupac është gjallë, e kam parë në një koncert Një grua pretendon se ajo pa reperin Tupac Shakur në SHBA në vitin 2014, 18 vjet pasi vdiq nga një makinë duke qëlluar n
U konfirmuan! Këta janë artistët që do të performojnë me Capital T në koncertin gjigant (FOTO LAJ) Më 19 shtator Capital T do të mbajë në sheshin “Nënë Tereza” koncertin gjigand “Time Capsul”. Ai ka premtuar se koncert
Rita Ora mban koncert gjigant në Berlin, pritet me flamurin kuq e zi (VIDEO) Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora mbajti një koncert gjigant në Berlin. Këngëtarja u prit mj