999 rezultate për

konceptin

Presidenti i UEFA-s akuzon mediat italiane: Ju e keni shpikur konceptin Super League, do ta vriste futbollin Gjatë fjalimit të tij në SportLab, një maratonë dixhitale e organizuar nga Corriere dello Sport dhe Tuttosport, presiden
Mazda zbulon konceptin e ri, dizajn mahnitës (FOTO LAJM) Mazda pritet të sjellë dy koncepte krejtësisht të reja në panairin e Tokios. Kompania së fundmi ka publikuar një fotogr
11 femrat frymëzuese që ndryshuan konceptin standard të bukurisë (FOTO LAJM) Bukuria cilësohet si diçka relative, por megjithatë në ditët e sotme dëgjojmë shpesh për operacione plastike, ndryshime
Sony vjen me konceptin e ri për telefonat Smart (FOTO & VIDEO) Sony Xperia Edge është modeli më i ri i kompanisë Sony i cili po kërkon të krijojë treg në industrinë e smartphonëve.
LSDM: Gruevski ka mbaruar, Maqedonia do të shkojë përpara Me anë të një komunikate për shtyp, LSDM-ja i është përgjigjur Nikolla Gruevskit lidhur me intervistën e tij në televizi
11 fakte qe do t’iu ndryshojnë konceptin tuaj rreth botës (FOTO LAJM) Duke u nisur që nga sistemi diellor dhe deri tek objektet më të thjeshta që na rrethojnë ja disa fakte që ndoshta nuk i
A do të jetë kjo pamja e Samsung Galaxy S8? (VIDEO) Dizajnerët kreativ tashmë janë duke u fokusuar konceptin e Samsung Galaxy S8 që duket mahnitës. Steel Drake tashmë e ka
Ja si do të jetë iPhone 7 (VIDEO) Apple po punon për të bërë gati për në treg modelin më të ri të telefonit iPhone 7. Dizajneri Marek Weidlich ka projektu
Albin Kurti: Kjo qeveri punon në konceptin e Sheshelit dhe Millosheviçit (VIDEO) Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka theksuar se protestat e partisë që ai e udhëheq nuk do të ndalen dhe akuzoi qever
Ivanov kalon në "delir": VMRO do fitojë 62 deputetë më 27 prill Kryesimi në zgjedhjet presidenciale e ka bërë "me krah" kandidatin e VMRO-së, Gjorgje Ivanov. Ai i ka vlerësuar fitoren
Mercedes prezanton konceptin Coupe të MLC SUV (FOTO-LAJM) Mercedes-Benz ka pulikuar imazhe të modelit MLC Coupe SUV i cili është konceptuar si një rival i gjeneratës së dytë të B
Honda prezanton konceptin S660 (FOTO LAJM) Honda prezanton konceptin S660 si hyrje në modelin e saj të ri sportiv, disa javë përpara “Tokyo Motor Show”. Honda përs
Bllokimi i Maqedonisë për "faj" të pushtetit Arsyeja kryesore e dallimeve që dalin së fundmi mes partnerëve të koalicionit qeverisës BDI dhe VMRO-DPMNE është ndërtim
LSDM dhe BDI koalicion në Kumanovë LSDM-ja dhe BDI-ja ditën e djeshme kanë zyrtarizuar koalicionin e tyre në Kumanovë. Përfaqësuesit e dy partive kanë nëns
Aston Martin zbulon konceptin CC100 (FOTO-LAJM) Aston Martin ka zbuluar koncept-modelin e saj CC100. Prototipi dy-vendësh është ndërtuar duke u bazuar në makinat sporti
Mercedes prezanton konceptin GLA (FOTO-LAJM) “Mercedes-Benz” prezabtoi pak ditë më parë konceptin e saj të ri, GLA i cili pritet të prezantohen në sallonin e makinav
Renault paraqet konceptin Twizy Sport F1 (FOTO-LAJM) Renault prezanton një koncept të ri Twizy Rs F1, e cila do te paraqitet sot dhe nesër para publikut në Barcelonë. Për nd
Seul, Hyndai prezanton konceptin HND-9 (FOTO-LAJM) Javën e ardhshme në sallonin e makinave në Seul do të prezantohet edhe koncepti HND-9 nga Hyundai. Dizajni i konceptit ë
“Njiheni policin tuaj”, ai po vjen në çdo lagje Forumi për Iniciativë Qytetare FIQ në bashkëpunim me Policinë e Kosovës organizoi të mërkurën fushatën sensibilizuese e
Labënishta: Votëbesimi rikthen Maqedoninë në vitet '90 Në diskutimet për Votëbesimin e Qeverisë, deputeti i BDI-së, Arben Labënishti duke iu kundërpërgjigjur deputetit të LSDM