999 rezultate për

komunikuar

Aksidenti i Çim Pekës, arrestohet shoferi tjetër Pas aksidentit të rëndë ku humbi jetën vajza e ish ambasadorit tonë në Romë, teksa udhëtonte në makinë me gazetarin Çim
Mbyllen hetimet, Xhuvani autor i masakrës Prokuroria e Tiranës i ka komunikuar zyrtarisht akuzën Kostandin Xhuvanit, të dyshuarit kryesor për vrasjen e Enea Xhaj,
Qeveria do të financojë përfundimin e Teqesë së Madhe (FOTO) Kryeministri Edi Rama, nëpërmjet një statusi në rrjetin social Facebook, ka komunikuar se qeveria është duke financuar p
Van Gaal: Cilët largohen? Do flas pas turit Louis van Gaal tashmë e ka të qartë e të plotë imazhin e Manchester United që ka në dispozicion. Brenda pak ditësh, traj
Kate Middleton është sërish shtatzënë Kate Middleton është sërish shtatzënë. Sipas revistës ‘The Star’, dukesha e Cambridge pret të bëhet sërish nënë dhe ësht
Rushaj: Crown Agents po fiton miliona në kurriz të qytetarëve Partia Demokratike kundërshtoi sot vendimin e qeverisë për dhënien e doganave të vendit agjencisë private “Crow Agents”.
Diego Costa te Spanja, FIFA e bllokon Vincente del Bosque donte ta grumbullonte sulmuesin e Atletico Madrid, Diego Costa, për dy ndeshjet e radhës eleminatore
Milan nuk heq dorë nga Ljajiç Milan nuk heq dotë nga talenti serb i Fiorentinës Adem Ljajiç. Pavarësisht se çështja Robinho nuk është mbyllur ende zyr
Si duhet komunikuar me fëmijët! Fëmijë është një qenie e cila është në zhvillim e sipër, andaj kujdesi që i duhet kushtuar ka rëndësi të madhe. Komuniki
Valdes-Barça, lamtumirë që këtë sezon? Victor Valdes jo vetëm që nuk do ta rinovojë kontratën me Barcelonën, që skadon më 30 qershor të 2014, por me siguri do
Timberlake: Nuk kam komunikuar me Britney-n Timberlake ka zbuluar se nuk ka pasur komunikim me ish të dashurën e tij Britney Spears në vitet e fundit. Çifti është n
Në luftë me Skype e iPhone Mënyra e komunikimit të ushtarëve në frontin e luftës me familjarët e tyre, po bëhet gjithmonë e më shumë në kohë reale.