999 rezultate për

komunikuar

Zgjedhjet në prag, deputetja e PDK-së tregon a kanë komunikuar me Kadri Veselin Deputetja e PDK-së, Blerta Deliu-Kodra, ka thënë se PDK-ja është shumë e përgatitur për këto zgjedhje në të cilat synon
Setien nuk e le të qetë Barçën duke e paditur: Nuk më njoftuan as për të komunikuar shkarkimin Quique Setien çon në gjyq Barcelonën. Ish-trajneri ka paditur klubin blaugrana në lidhje me kontratën. Madje Setien i ka
Larg PD me parti të re, Berisha zbulon nëse flet apo jo më me Jozefina Topallin Ish-kryeministri Sali Berisha deklaroi, të shtunën, se respekton vendimin e ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli p
Tifozët presin shumë prej tij, Koeman i njofton se nuk e ka në plan Një ‘bombë’ tjetër te Barça, kjo me përmbajtje sportive. Ronald Koeman i ka komunikuar orët e fundit Riqui Puig se nuk e
Messi ka komunikuar me Guardiolën, City ofron deri në 150 milion euro E ardhmja e Messit në Barcelonë si duket ka marrë fund. Argjentinasi nuk u paraqit sot në terrenin e stërvitjeve të B
Artan Hoxha zbulon aplikacionin që përdorin trafikantët për të komunikuar (FOTO LAJM) Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka zbuluar se si njerëzit e krimit në vend e në botë komunikojnë me njëri tjetrin.
Ministri Vitia ka komunikuar me video me homologun e tij nga Serbia, ambasadorët amerikanë tregojnë detaje (VIDEO) Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben vitia, ka komunikuar me anë të videos me homologun e tij nga Serbia, Zlatibor L
Banori rrëfen momentet e tmerrit: Vajza dhe mbesa janë nën rrënoja Banori i pallatit të shëmbur në Durrës ka rrëfyer për News24 se ka komunikuar me vajzën dhe mbesën e vogël që ka mbetur
Rama konferencë për media: Prioritet infrastruktura dhe bujqësia Kreu i qeverisë Edi Rama ka nisur konferencën e tij me gazetarët, teksa ka vendosur që të flasë për përgjegjësitë e qeve
"Taktikat" e qenit për të komunikuar me njeriun Studiuesit besojnë se strukturat fytyrës së qenve kanë evoluar gjatë mijëra vjetëve për t’i ndihmuar ata të komunikojnë
EMRI/ Tjetër rrjedhje nga LSI, kandidati i Fierit kërkon mandatin Djegia në bllok e mandateve të deputetit ka sjellë edhe konfuzion në KQZ se kush kandidat që vijon në listë duhet thirru
Çfarë përdorin për të komunikuar shqiptarët, nuk është më WhatsApp (FOTO LAJM) Në kohë festash, komunikimi, sidomos ai elektronik është shndërruar në formën më të zakonshme, jo vetëm për të biseduar
U bë e famshme prej formave trupore, Rashel tregon a ka të dashur Një prej vajzave më seksi të showbiz-it, Rashel Kolaneci di gjithmonë të tërheqë vëmendjen me fotot sensuale. Por vet
Modric i çmendur pas Interit, kjo është dëshira e fundit e kroatit Interi duket se është kthyer në një “fiksim” për Luka Modriç. Siç raporton “SportMediaset” në Itali, ka qenë vetë kroati
Zbulohet pse mjaullijnë macet E dinit se macet mjaullijnë për të komunikuar me njerëzit? Kur kotelet rriten, ato nuk i përdorin më mjaullimat për t
WhatsApp sjell më në fund risinë e kërkuar nga të gjithë Para pak kohësh WhatsApp- i lajmëroi se do të vinte me një ndryshim dhe bëhej fjalë për komunikimin me video në grup. Ta
Ditë e zezë në futboll, mbrojtësi i Wigan humbet jetën për shkak të leuçemisë Një lajm i rëndë ka tronditur botën e futbollit. Ish-mbrojtësi i skuadrës angleze Vigan, ka ndërruar jetë nga sëmundja e
Pse duhet të bëni kontakte të shpeshta me sy me fëmijën tuaj Sipas të dhënave të reja, të rriturit që bëjnë kontakt me sy me një foshnjë sinkronizojnë trurin e tyre me njëri-tjetrin
Agjenti i Moratas takohet me stafin e Realit për ti komunikuar vendimin Agjenti Moratas sot është takuar me stafin e Realit të Madridit për ti komunikuar dëshirën e lojtarit për tu larguar.
Antonie Griezman telefonon Mourinhon, i komunikon vendimin Antonie Griezman ka telefonuar trajnerin e djajve të kuq për ti shprehur mirënjohjen për interesin e tij dhe gjithashtu