999 rezultate për

komunikuar

Ministri Vitia ka komunikuar me video me homologun e tij nga Serbia, ambasadorët amerikanë tregojnë detaje (VIDEO) Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben vitia, ka komunikuar me anë të videos me homologun e tij nga Serbia, Zlatibor L
Banori rrëfen momentet e tmerrit: Vajza dhe mbesa janë nën rrënoja Banori i pallatit të shëmbur në Durrës ka rrëfyer për News24 se ka komunikuar me vajzën dhe mbesën e vogël që ka mbetur
Rama konferencë për media: Prioritet infrastruktura dhe bujqësia Kreu i qeverisë Edi Rama ka nisur konferencën e tij me gazetarët, teksa ka vendosur që të flasë për përgjegjësitë e qeve
"Taktikat" e qenit për të komunikuar me njeriun Studiuesit besojnë se strukturat fytyrës së qenve kanë evoluar gjatë mijëra vjetëve për t’i ndihmuar ata të komunikojnë
EMRI/ Tjetër rrjedhje nga LSI, kandidati i Fierit kërkon mandatin Djegia në bllok e mandateve të deputetit ka sjellë edhe konfuzion në KQZ se kush kandidat që vijon në listë duhet thirru
Çfarë përdorin për të komunikuar shqiptarët, nuk është më WhatsApp (FOTO LAJM) Në kohë festash, komunikimi, sidomos ai elektronik është shndërruar në formën më të zakonshme, jo vetëm për të biseduar
U bë e famshme prej formave trupore, Rashel tregon a ka të dashur Një prej vajzave më seksi të showbiz-it, Rashel Kolaneci di gjithmonë të tërheqë vëmendjen me fotot sensuale. Por vet
Modric i çmendur pas Interit, kjo është dëshira e fundit e kroatit Interi duket se është kthyer në një “fiksim” për Luka Modriç. Siç raporton “SportMediaset” në Itali, ka qenë vetë kroati
Zbulohet pse mjaullijnë macet E dinit se macet mjaullijnë për të komunikuar me njerëzit? Kur kotelet rriten, ato nuk i përdorin më mjaullimat për t
WhatsApp sjell më në fund risinë e kërkuar nga të gjithë Para pak kohësh WhatsApp- i lajmëroi se do të vinte me një ndryshim dhe bëhej fjalë për komunikimin me video në grup. Ta
Ditë e zezë në futboll, mbrojtësi i Wigan humbet jetën për shkak të leuçemisë Një lajm i rëndë ka tronditur botën e futbollit. Ish-mbrojtësi i skuadrës angleze Vigan, ka ndërruar jetë nga sëmundja e
Pse duhet të bëni kontakte të shpeshta me sy me fëmijën tuaj Sipas të dhënave të reja, të rriturit që bëjnë kontakt me sy me një foshnjë sinkronizojnë trurin e tyre me njëri-tjetrin
Agjenti i Moratas takohet me stafin e Realit për ti komunikuar vendimin Agjenti Moratas sot është takuar me stafin e Realit të Madridit për ti komunikuar dëshirën e lojtarit për tu larguar.
Antonie Griezman telefonon Mourinhon, i komunikon vendimin Antonie Griezman ka telefonuar trajnerin e djajve të kuq për ti shprehur mirënjohjen për interesin e tij dhe gjithashtu
Prag zgjedhjesh, ish-ministri i Berishës tërhiqet nga politika Një largim i rëndësishëm është komunikuar sot nga Partia Demokratike dhe nga politika. Mësohet se ish-ministri Genc
Zekiri zbulon pamje të deputetit të VMRO-së duke komunikuar me huliganët Deputeti shqiptar nga radhët e LSDM-së, Muhamed Zekiri ka zbuluar diçka tronditëse, dhe sipas tij Dimovski dhe partia e
Artan Hoxha rrëfen orët e shoqërimit në Prokurori Gazetari investigativ i "News 24", Artan Hoxha, ka rrëfyer tre orët e shoqërimit në Prokurori, pasi deklaroi se piloti i
Presidenti Ivanov pret vendimin për shfuqizimin e faljes Presidenti i Maqedonisë, Gjorge Ivanov, është ende në pritje të kërkesave të reja për tërheqjen e vendimit për falje, as
Rrëzimi i helikopterit, ja çfarë komunikuan për herë të fundit dy pilotët Para se të rrëzohej, dy pilotët kishin komunikuar në radio me Albcontrol duke i thënë “jemi mbi Vermosh, gjithçka po shk
Ja çfarë iu bën policia protestuesve të shoqëruar Policia ka marrë disa masa paraprake kundër protestuesve të shoqëruar në komisariat. Forcat policore iu kanë ndaluar