999 rezultate për

komunikimeve

Kodi +383 u sjell miliona euro përfitime operatorëve telefonikë Largimi i kodeve të huaja telefonike dhe vënia në funksion e kodit shtetëror +383 do t’ua heqë njërën prej barrëve kryes
MPB propozon të hiqet neni 175, sipas të cilit DSK ka përgjuar nëpërmjet operatorëve Ministria e Punëve të Brendshme e ka publikuar tekstin e ndryshimeve të ligjit për ndjekjen e komunikimeve. Me ligjin e
Kush mund të urdhërojë përgjimin e diplomatëve në Maqedoni? Përgjimi i diplomatëve të huaj në radhët e të cilëve pa përjashtime përfshihen edhe agjetët, sipas ligjit për ndjekje të
Rasti "Sopoti" kalon më në fund në duart e PSP-së Prokuroria Publike Themelore ndjekjen e krimit të organizuar dhe korrupsionit ia dorëzoi lëndën “Sopoti” Prokurorisë Pub
Ulet çmimi i telefonatave celulare në Shqipëri. Ja tarifat e reja Thirrjet telefonike mes kompanive të ndryshme pritet të kushtojnë më lirë vitin e ardhshëm. Autoriteti i Komunikimev
Nënshkruhet kodi i sjelljes/ Ekonomi: Moment i rëndësishëm për mijëra përdorues të telefonisë mobile Katër operatorë të telefonisë mobile nënshkruan mes tyre një kod sjellje, i cili u hartua nga Komisioni i Mbrojtjes së K
LSDM: "Bombat" do t'i dorëzohen Janevës kur të ... Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë (LSDM) nuk do t’i dorëzojë materialet nga përgjimi e paligjshme të komunikimeve prok
SHBA dhe BE të gatshme të ndihmojnë Prokuroren Speciale Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës dhe Delegacioni i Bashkimit Evropian në Shkup përshëndesin progresin e deri
Petkovski: Opinioni do ti dëgjojë "bombat" për "Monstrën" "Të gjitha materialet që disponon Zoran Zaev do ti dorëzohen Prokurorit special, përfshirë këtu materialet e publikuara
Tregu i komunikimeve xhiroi 55.4 miliardë lekë në 2012-n “Vodafone” vazhdon të dominojë tregun e komunikimeve elektronike. Sipas të dhënave nga Autoriteti i Komunikimeve Elektro
Maqedonia posedon softuerin e rrallë në botë që përgjon gjithçka Softueri FinFisher përdoret në 11 vende të botës, në mesin e të cilave rradhitet edhe Maqedonia. Kjo është bërë e ditur
Vodafone Red për klientët me kontratë: revolucion në tregun shqiptar të komunikimeve elektronike Vodafone Red do të thotë komunikim i lirshëm përmes: • Thirrjeve dhe SMS-ve pa limit sipas specifikave të planit tari
Marreveshje mes Kosoves e Maqedonise ne fushen e komunikimeve elektronike Është nënshkruar Memorandumi i Mirëkuptimit në fushën e komunikimeve elektronike në m