999 rezultate për

komunikate

Infektohet me koronavirus edhe Giovanni Simeone Ylli i Cagliarit, Giovanni Simeone ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Këtë e ka konfirmuar klubi përmes një komunikate
Zhvillimet e fundit: E ardhmja te Barcelona, Messi ndan mendjen Lionel Messi nuk dëshiron të largohet me luftë nga Barcelona, të paktën kështu raportojnë mediat në Spanjë. Sulmuesi arg
Vdes 52 vjeçari me COVID-19 në QKUK Qendra Klinike Universitare e Kosovës, përmes një komunikate për medie, ka njoftuar se sot ka vdekur një pacient me koro
Milani del me komunikatë zyrtare për gjendjen e ekipit Klubi italian AC Milan ka dalur me një komunikatë zyrtare përmes së cilës kanë treguar rezultatet e futbollistëve të tyr
Ndërron jetë një tjetër person nga koronavirusi në Kosovë Ka ndërruar jetë një tjetër paciente nga koronavirusi në Kosovë, duke e cuar në 19 numrin total të viktimave nga Covid-1
Çfarë do të ndodhë me kampionatin? Serie A del me një komunikatë Liga u pezullua për kohë të pacaktuar në mars për shkak të COVID-19 dhe Federata Italiane e Futbollit (FIGC) tashmë ka d
UEFA me tjetër komunikatë zyrtare, ndryshon mendje për Euro 2020: Kemi gabuar, kjo është e vërteta UEFA ka kërkuar falje për një gabim që kanë bërë. Duke raportuar për të rejat rreth Euro 2020, UEFA më herët raportoi
Serie A, stafet mjekësore të skuadrave dhe lojtarët: Mos rifilloni stërvitjet Stafet mjekësore të skuadrave dhe Asociacioni i Lojtarëve italianë janë kundër rifillimit të stërvitjeve. Ata kanë kë
Milani del me komunikatë zyrtare për koronavirusin Skuadra e Milan ka dalë me komunikatë zyrtare lidhur me Coronavirusin. Virusi Covid-19 po përhapet me shpejtësi të ma
ZYRTARE/ Koronavirusi, FSHF-ja me komunikatë zyrtare për ndeshjet e sotme Dy ndeshjet e sotme të Kategorisë Superiore do të zhvillohen por pa praninë e tifozëve. Pak më herët mësuam vendimin për
Nike ndalon shitjet e produkteve të Kobe Bryant Pas aksidentit qw i mori jetwn legjendws sw NBA-sw, Nike ka vendosur tw ndalojw shitjen e produkteve qw mbajnw emrin e K
Theu këmbën, Everton me komunikatë zyrtare për Andre Gomes Andre Gomes pësoi një lëndim të rëndë në këmbën e djathtë në ndeshjen e Premierligës kundër Tottenham. Futbollisti i
Kosnett shkon te Vetëvendosje, takon Albin Kurtin Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti dy ditë pasi partia e tij doli fituese e zgjedhjeve të jashtëzakonshme, u
Vuçiç u mburr se Vatikani nuk do ta njihte Kosovën, por ndryshe mendon Selia e Shenjtë Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuciq, u prit në Selinë e Shenjtë në Vatikan ku shkoi, sipas tij, të lutet që Vatikani
Dëmtohet Hazard, sa do të rrijë jashtë fushës Eden Hazard do t’i duhet që ta shtyjë debutimin e tij në La Liga Belgu nuk do të udhëtojë në me skuadrën në Vigo. Pë
PSG me komunikatë zyrtare për Mbappe Për PSG-në, Mbappe do të vazhdojë të qëndrojë në Francë. Ata kanë reaguar me një komunikatë pas lajmeve për largimin e m
Krasniqi nxjerr të vërtetën e hidhur për Hashim Thaçin Ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Jakup Krasniqi i ka reaguar Presidentit Thaçi, lidhur me deklarimet e ti
Pësoi dëmtim në kyçin e këmbës së majtë, kaq ditë do të mungojë Dembele për Barcelonën Barcelona arriti një fitore mbrëmë kundër Leganes me rezultatin 3-1, por sot ka marrë një lajm të hidhur. Barcelona p
Shehi paraqiti dorëheqjen, Skënderbeu me komunikatë zyrtare për të ardhmen e tij Klubi i Skënderbeut, nëpërmjet një deklarate për shtyp, ka reaguar këtë mbrëmje në lidhje me një dorëheqje që trajneri O
Mogherini kërkon të rrëzojë Haradinajn nga pushteti Këshilli për Mbrojtjen e Lirive dhe të Drejtave të Njeriut (KMLDNJ) ka theksuar se shefja e politikës së jashtme të Bash