999 rezultate për

komshiut

Në karantinë, surpriza e Besit për ditëlindjen e Xhensilës ishte si asnjëherë më parë (VIDEO) Sot gjysma e tij (më e mirë do të thoshte edhe vetë Besi) ka ditëlindjen dhe sigurisht që duhej një surprizë për të edhe
Aktori i njohur për pak sa nuk ndahet nga gruaja për faj të komshiut Mbrëmjen e djeshme në “Xing me Ermalin” ishte i ftuar aktori shumë i dashur për publikun, Xhevahir Zeneli i cili gjatë e
Ky çift do t'i paguajë komshiut 500 euro sa herë fëmijët bëjnë zhurmë Duket e çuditshme, por një çift grek me banim në Athinë duhet t'i paguajë komshiut që jeton një kat poshte tyre plot 500
E pazakontë, shqiptari hap tunel 30 metra të gjatë dhe del në shtëpinë e komshiut Një denoncim i pazakontë është transmetuar këtë të enjte në emisionin “Fiks Fare”: Një banor i fshatit Terihat në Gjirok
U tërbua nga zhurmat e fëmijëve, burri ngrihet natën dhe shkatërron pishinën e komshiut (VIDEO) Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur pak ditë më parë në Britaninë e Madhe, ku një burrë është filmuar nga kamerat e sigur
Helmoi qenin e komshiut, moshuari nga Përrenjasi përfundon në burg Një i moshuar ka përfunduar në polici pasi helmoi qenin e komshiut. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lëpushë të Përrenja
I hodhën lëndë plasëse në oborr komshiut që kishin inat, në pranga të rinjtë Duket se Viti i Ri për disa djem ka shkuar keq. Ata kanë festuar duke hedhur në oborr një shtetasi lëndë shpërthyese
Sherr për mbeturinat, gruaja i sulet komshiut: Bir ku*ve, t'a shqyej gojën (VIDEO) Një sherr verbal e fizik ka ndodhur mbrëmë në Tiranë në zonën e Kombinatit. Nga një video e postuar nga JOQ, kuptohet se
E bezdiste zhurma e komshiut, Messi e ka një zgjidhje ... Kur fqinji bën zhurmë ekziston një zgjidhje shumë e thjeshtë: mjafton t’i blesh shtëpinë. Këtë të paktën ka menduar L
Tenton t’i vërë zjarrin shtëpisë së tjetrit me benzinë, arrestohet shtetasi Policia e Pejës ka arrestuar një shtetas të Kosovës, për shkak se tentoi t'i vinte zjarrin me benzinë zyrës dhe shtëpisë
Arrestohet 16 vjeçari në Shkodër, qëlloi me armë banesën e komshiut Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 16 vjeçar, i cili kishte qëlluar me armë zjarri në drejtuim të banesë së fqinji
Bieber godet me vezë banesën e komshiut, ja masat e marra Justin Bieber nuk i ka shpëtuar drejtësisë lidhur me një rast ku ai pas një feste kishte gjuajtur me vezë shtëpinë e kom
Dëshmia e komshiut: E takova Halitin dy orë para vrasjes, m’u duk mirë Mbeten të pazbardhura motivet që kanë çuar Halit Kolgjinin të kryente krimin e trefishtë në fshatin Grecë të Pezës në Ti
Bashkë me makinën në pishinën e komshiut (VIDEO) Nuk është se nuk di not por nuk kishte kohë për një gjë të tillë. Qëllimi i saj ishte të shkonte në shtëpi pasi u kthyer
Arratiset nga shtëpia, e gjejnë në koliben e qenit të komshiut Një nënë tregon se vajza saj 10-vjeçare, i kërcënonte shpesh se do të ikte nga shtëpia. Çdoherë që mërzitemi me të, i b