999 rezultate për

komshiun

Gruaja e divorcuar denoncon komshiun: Më ngacmon seksualisht vajzën 15-vjeçare Sot në emisionin “Stop” u publikua këtë të martë një tjetër rast të abuzimit seksual me të mitur. Ngjarja ka ndodhur në
U zunë për një fjalë goje, babë e bir qëlluan me sëpatë komshiun në Pogradec Një ngjarje tragjike ka ndodhur ditën e sotme në Pogradec. Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me ngjarjen e ndodh
E pazakontë në Gjirokastër, fshatari vrau komshiun për një pelë Arrest me burg ishte masa e sigurisë që gjykata e Gjirokastrës dha për 67-vjeçarin që të mërkurën vrau me sende të forta
Sir Alex Ferguson bën sherr me komshiun, zbulohet arsyeja Sir Alex Ferguson, ish-trajneri legjendar i Manchester United ka një konflikt me fqinjin e tij për planin e një ndërtimi
Ferguson "sherr" me komshiun, kjo është arsyeja Sir Alex Ferguson, ish-trajneri legjendar i Manchester United ka një konflikt me fqinjin e tij për planin e një ndërtimi
Vëllai vrau komshiun, zbulohet motivi i ngjarjes që i mori jetën të riut në Mirditë Pak orë më parë Mirdita është tronditur nga ekzekutimi i një të riu, vetëm 34-vjeç. Viktima është shtetasi Eri Zefi
61-vjeçari godet me sëpatë komshiun për pronën Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti për motive pronësie. Shërbimet e Komisariatit të Poli
Meta nxjerr foto me komshiun dhe jep një mesazh për pasnesër Presidenti Ilir Meta ka nxjerrë një foto me komshiun e tij në lagje duke thënë se shqiptarët duhet të mendojnë edhe për
Çmendet shqiptari në Itali, kërcënon me sëpat komshiun Pas një sherri banal, një 47-vjeçar shqiptar ka kërcënuar me sëpatë fqinjin e tij italian, në provincën e Aleksandrisë.
Kërcënoi me armë komshiun, arrestohet 37-vjeçari në Tiranë Policia ka vënë në pranga një shtetas në Tiranë pasi ka kërcënuar me armë komshiun e tij. Ngjarja ka ndodhur për moti
Vrau komshiun për 10 mijë lekë, detaje rrëqethëse për grabitjen në Kamzë Policia sot arrestoi dy shtetas të cilët akuzohen për grabitjen e dy ditë më parë në Kamzë ku humbi jetën Agim Buci dhe
Hodhi në gjyq komshiun për 10 cm, britaniku humb shtëpinë 1 milion euro (FOTO LAJM) Është një histori në kufijtë e së pabesueshmes prandaj edhe ka pushtuar të gjitha mediat britanike gjyqi mes dy komshijv
E pa në shtrat më komshiun, nëna mbyt me jastëk djalin (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka tronditur Turqinë, ku një grua ka vrarë djalin e saj të mitur pasi ai e pa në shtrat me komshiun,
Vajza padit komshiun për përdhunim, por ja çfarë i ndodh Më 2 gusht 2016, në Policinë e Tiranës u depozitua një kallëzim për një ngjarje të rëndë. Një vajzë 17¬-vjeçare shkoi në
"Telenovela" e 18-vjeçares nga Këlcyra: S'doja të martohesha me komshiun Para pak javësh bëri jehonë në media dhe në opinionin publik arratisja e dy motrave Kajtazi nga Durrësi pasi helmuan pri
Godet komshiun me sëpatë e më pas i vret pulën me automatik Një 44-vjeçar është arrestuar nga Policia e Lezhës pasi ka plagosur me sëpatë fqinjin e tij për motive pronësie. Ardian
Serbi qëllon me armë në fytyrë komshiun Policia e Kosovës ka njoftuar se një serb në Graçanicë ka qëlluar me pushkë në fytyrë komshiun e tij në mënyrë aksidenta
Konflikti për pronën, vritet 74 vjeçari Motivet e pronësisë kanë shkaktuar sërish viktima në kryeqytet. Një ngjarje e rëndë mësohet se ka ndodhur mesditën e së