999 rezultate për

komplimentua

Ujë dhe sapun! Kështu e nisi ditën Arilena (FOTO LAJM) Është njëra ndër këngëtaret më simpatike të skenës muzikore shqiptare. Mëngjesin e sotëm, Arilena e nisi me një imazh
Më e mirë e ëma se e bija (FOTO LAJM) Era Istrefi ka surprizuar të gjithë ndjekësit në Instagram teksa ka postuar një foto të nënës së saj, e cila vulos atë q
Ermali shfaq pasionin për armët (FOTO LAJM) Ermal Fejzullahu duket se i ka mjaft pasion armët. Teksa ka postuar një foto në llogarinë e tij në Instagram, ai nuk ka
Çiljeta bëhet brune Çiljeta Xhilaga është kthyer në brune. Këngëtarja ka lajmëruar fansat e saj në rrjetin social “Facebook”, se tashmë ësht
Zaimina ngacmon me zhveshje (FOTO LAJM) Kohët e fundit është kthyer më në trend që vipat të demostrojnë linjat e tyre në Instagram, e ndërsa një mani më e madh
Dashuron fotografinë, Aurela thyen një tjetër rekord për klikime Aurela Hoxha, çdo ditë e më shumë po shijon suksesin e saj, ndërsa me mjaft 'modesti', ajo ka shfaqur një foto në Instag
Egërsohet Argjentina, sigurohet me një armë (FOTO LAJM) Kohët e fundit, ajo po komentohet mëse shumti jo për ndonjë hit, por për pushimet e saj, pasi ka shëtitur në plazhet e b
Sensualiteti, arma mbrojtëse e Genta Ismajlit (FOTO LAJM) Ajo adhurohet nga shumë persona jo vetëm për vokalin, por edhe për fizikun. Genta Ismajli ka publikuar në rrjetet social
Balotelli i dashuruar, qesh dhe bën shaka me Immobilen (VIDEO) Lajmi i martesës së Mario Balotellit me Fanny Neguesha nuk ka kaluar pa u vënë re në "Casa Azzurri". Në stërvitjen e fun