999 rezultate për

komplimentet

Lihet mënjanë rivaliteti, Napoli uron në "Twitter" Juventusin Mesazhi i komplimenteve të klubit italian ndan tifozët në internet. Juve menjëherë falenderoj Një nga komplimentet e pa
Simeone: Komplimente kundërshtarit Trajneri i Atletico Madrid, Diego Simeone, i ka bërë komplimentet rivalëve në përfundim të ndeshjes. "Ata kanë luajtur s
9 komplimentet për të cilat vajzat vdesin Shumë meshkuj mendojnë se e rëndësishme është të bësh komplimente dhe nuk ka rëndësi se për çfarë apo si. Por çuditëris
Enis Bardhi merr komplimentet e trajnerit pas dy golave kundër Bilbaos Enis Bardhi arriti të shënojë dy gola në dy minuta nga gjuajta e lirë, që në fund dolën të jenë vendimtar në fitoren e L
Bregu thyen akullin, rrëfen për marrëdhëniet me Ramën dhe komplimentet e tij Deputetja e PD-së, Majlinda Bregu e ftuan në emisionin e Adi Krastës në “Top-Channel” ka folur mbi marrëdhëniet e koment
Jonida si Kim-i? Shpesh Jonida Maliqi është shquar për elegancën që e karakterizon. Fotot që ajo poston në Instagram janë një shembull pë
Ja dhurata e radhës për Marinën Tashmë është kthyer në trend fakti që fansat të dedikojnë diçka, e në rastin e Marina Vjollcës një pikturë. Miqtë dh
Nusja në timon duke kënduar këngën e Florit (VIDEO) Suksesi i Flori Mumajesit nuk ka fund, ndërsa në një video të cilën e ka postuar në Instagram, shihet një nuse në timon
Ofron poza të nxehta, Zajmina nuk kursen zhveshjet (FOTO LAJM) Zajmina Vasjari vjen si kurrë më parë. Një set fotografik që ka postuar në Instagramin e saj, ka tërhequr vëmëndjen e të
Komplimentet e artistëve në Instagram (FOTO LAJM) Vesa Luma dhe Luana Vjollca, përpos faktit që janë të bukura, duket se edhe janë mike mjaft të mira. Nga një foto që kën
Stramaccioni: Askushi përballë Mourinhos Suksesi në derbi e ka lumturuar pa masë trajnerin e Interit, Andrea Stramacconi, i cili dje ka deklaruar se është i këna