999 rezultate për

komplet

Duhet t'i keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
Duhet t'i keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
ZYRTARE/ Allan nënshkruan me Everton Mesfushori brazilian, Allan, ka kompletuar transferimin tek Everton në Premierligë, nga skuadra e Napolit. Lajmi ësht
Formacionet e top 5 ekipeve të Serie A, ja si mund të luajnë të mëdhat në sezonin e ri (FOTO LAJM) Serie A do të startojë më 19 shtator teksa klubet duket se nuk do të shpenzojnë shumë në këtë verë. Më poshtë mund t’
ZYRTARE/ Juventusi kompleton kalimin e yllit te Schalke 04 Mesfushorin fantazist i Schalkes, Weston McKennie, ka kompletuar kalimin e tij te Juventusi. Amerikani ateroi vetëm d
ZYRTARE/ Juventusi kompleton stafin teknik të Pirlos Andrea Pirlo te Juventusi tashmë do të punojë me Igor Tudor si asisten menaxher i tij dhe Roberto Baronio bashkëpunëtor
ZYRTARE/ Kompletohen çiftet për çerekfinalen e Ligës së Kampionëve (FOTO LAJM) Tashmë janë kompletuar edhe çiftet çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Ky kompeticion do të na dhurojë ndeshje fantas
EUROPA LEAGUE/ Kompletohen çiftet për fazën çerek-finale anë kompletuar tashmë të gjitha tetë skuadrat çerekfinaliste për Ligën e Evropës. Basel dhe Wolverhampton Wanderers j
Nesër kompletohet transferimi i Ferran Torres te Manchester City Manchester City ka fituar garën për Ferran Torres, interesim për të cilin kanë shprehur edhe skuadra si Barcelona. ‘C
Më në fund ka një datë për kompletimin e trilogjisë Fury – Wilder Meçi i tretë mes Tyson Fury kundër Deontay Wilder është caktuar për 19 dhjetor të këtij viti në Las Vegas. Bronze Bom
SHBA ndihmon Shqipërinë në luftën kundër COVID-19, mbërrijnë në ISHP 3500 komplete testimi SHBA ka dhënë një tjetër ndihmë për Shqipërinë, në luftën kundër virusit vdekjeprurës COVID-19. Lajmin e ka bërë të d
"Komplet injorantë", vajza e Lasgush Poradecit kritikon provimin e maturës Të pakënaqur nga teza e provimit të Letërsisë, maturantët kanë dalë në protestë ditën e djeshme para ministrisë së Arsim
Interi ka gati listën me emrat e lojtarëve për kompletimin e mesfushës Interi në rinisjen e Serisë A do të ketë një synim të qartë, të vendosë në vështirësi Juventusin dhe të provojë t’i rrëm
"Tonali është më i kompletuar se Pirlo", e konfirmon vetë legjenda Ish-mesfushori legjendar italian, Andrea Pirlo, komentoi deklaratat e tifozëve se Sandro Tonali është i ngjashëm me të,
Flet Pele, kush është lojtari më i kompletuar Legjenda braziliane, Pele, e ka emëruar yllin e Barcelonës, Lionel Messin, si lojtarin më të kompletuar në botë tani dhe
Duhet t'i keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
Pse është më e shëndetshme të flini në dhomë komplet të errët Drita artificiale mund të ndikojë negativisht në shëndetin e të gjithë trupit, dhe hulumtimet kanë treguar se edhe drita
Telashe për Liverpool, i rezikohet titulli: Premier League nuk do të kompletohet Liverpool mund të mbetet pa titullin e Premier League. "Reds" janë shumë afër titullit por koronavirusi mund të bëjë
Duhet ti keni patjetër! Lulet që do të ndryshojnë komplet pamjen e shtëpisë suaj (FOTO LAJM) Edhe nëse nuk jeni nga ata njerëz që i adhurojnë lulet dhe u pëlqen shumë të përkujdesen për to, jemi të sigurt që një l
De Ligt tregon edhe një herë pse zgjodhi Juventusin para Barcelonës Mbrojtësi i De Ligt i transferuar gjatë afatit kalimtar te vëres te Juventusi pati edhe një interesim të madh nga Barcel