999 rezultate për

kompleksit

Leje për pallat mes kompleksit? Banorët shkatërrojnë rrethimin e kantierit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e sotme te Unaza e Re është zhvilluar një protestë nga banorët e një kompleksi, që akuzojnë se institucionet ka
Qëllohet me armë drejt kompleksit të biznesmenit që dyshohet se u vetëvra Qëllohet me armë në drejtim të një kompleksi në Maminas, pranë autostradës Tiranë-Durrës. Mësohet se është qëlluar d
Në pritje të inagurimit, stadiumi i ri Partizanit është pothuajse gati (VIDEO) Stadiumi i ri i Partizanit është drejt përfundimit. Ngritja e tribunave dhe vendosja e fasadës janë kompletuar, ndër
Punimet vazhdojnë me ritëm të lartë, kështu duket sot kompleksi i Partizanit (FOTO LAJM) Punimet në Kompleksin Sportiv dhe stadiumin e “FK Partizani” vijojnë me ritme të larta. Aktualisht po realizohet porta e
Punimet ecin me ritme të shpejta, stadiumi i Partizanit merr formë (FOTO LAJM) Punimet në Kompleksin Sportiv dhe stadiumin e “FK Partizani” vijojnë me ritme të larta. Aktualisht po realizohet port
Dalin pamjet e kompleksit të ri të Partizanit (VIDEO) Ditët e fundit te klubi i Partizanit kanë qenë të turbullta, duke filluar që me humbjen në derbi që i kushtoi kryesimin
Kompleksi turistik që u braktis prej plehrave (FOTO LAJM) Në fillim-vitet ’90, kompania SOE paraqiti planin ambicioz për ndërtimin e kompleksit “Dionisos”, në Sitia, Kretë. Ko
Ish-ministri sot del para gjykatës Në Gjykatën Penale për sot është caktuar seancë e re për rastin “Toplik” të Prokurorisë Publike Speciale, ku i dyshuari
Një person bën vetëvrasje në Qabe (VIDEO) Një burrë bëri vetëvrasje vetëm disa metra larg vendit të njohur si Qabe, brenda xhamisë së Madhe të Mekës, duke u hedhu
Burri bën vetëvrasje në Mekë, hidhet nga ballkoni mes njerëzve (VIDEO) Një burrë ka bërë vetëvrasje vetëm disa metra larg vendit të njohur si Qabe, brenda xhamisë së Madhe të Mekës, duke u he
Keqpërdorime në ndërtimin e kompleksit në Mejë Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka kërkuar nga kryeprokurori i Shtetit, Aleksandër Lumezi, që të nisë hetimet
Qeveria Haradinaj plotëson dëshirën e Thaçit, administrata do të transferohet Ajo që përflitej si një ide që presidenti Hashim Thaçi e kishte propozuar gjatë një darke të Qeverisë së Kosovës në shtë
Eksperti e gjen fajtorin për gjendjen e Kompleksit të Jasharëve, janë mediat Drejtori për Mbrojtjen e Memorialëve të Luftës, Idriz Blakaj, thotë se Kullat e Jasharëve janë në gjendje të keqe ashtu
Dorëzohet në Qeveri peticioni për shpëtimin e Kompleksit të familjes Jashari Analisti Jusuf Thaçi, që kishte nisur një peticion online, përmes të cilit kërkonte veprime urgjente nga Qeveria për shp
Pranohen aktakuzat për rastin “TNT” Këshilli për vlerësimin e aktakuzës në kuadër të Gjykatës Penale të Shkupit e pranoi akuzën për rastin “TNT” të Prokuror
Shpërthimi tragjik në Velipojë, vdes në spital pronari i kompleksit Shpërthimi i një çisterne gazi ka shkaktuar zjarr të madh në kompleksin "Fishta" në Velipojë. Ky shpërthim shkaktoi shu
Pamje mahnitëse të super kompleksit të "Apple" nga droni (VIDEO) Kompania “Apple” do të hapë zyrat e reja të teknologjisë muajin e ardhshëm. Disa pamje filmike të filmuara nga droni
Vuçiç paralajmëron ndërtimin e kompleksit tek ura e Ibrit Kryeministri i Serbisë, Aleksandr Vuçiç, ka thënë se menjhëerë pas rrënimit të murit dje në veri të Mitrovicës, i cili s
Ngjarja e sotme në Golem, autori po pinte kafe me të plagosurin Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Kavajë. Ngjarja rreth orës 10:35, në afërsi të kompleksit “X
Digjen vilat në Rugovë (FOTO LAJM) Mbrëmë vonë, në fshatin turistik të Rugovës janë djegur disa vila. Në foto shihet se si zjarri ka kapluar një pjesë të k