999 rezultate për

kompany

"Më tha zgjidh Shqipërinë dhe jo Kosovën", rrëfimi i rrallë i Hasit për Taren: Ishte si Kompany i Shqipërisë Në mbrëmjen e nesërme Lacio do të ketë një udhëtim në transfertë në “Champions League” për t’u përballur kundër Club Bru
Kompany i gatshëm të sigurojë pagat e lojtarëve të Anderlechtit Trajneri i Anderlechtit, Vincent Kompany ka ofruar të ndajë pagat për lojtarët e skuadrës belge, nëse ata nuk janë të ga
Fantastik Company, merr përsipër të ua paguaj rrogat bashkëlojtarëve Lojtari-menaxher i Andelechtit, Vincent Kompany ka bërë një gjest të madh te skuadra belge. Skuadra e famshme belge ka k
Ndeshje miqësore mes yjesh dhe legjendash të futbollit anglez (FOTO LAJM) Gary Neville, Ryan Giggs dhe Ashley Cole janë disa prej emrat e legjendave që morën pjesë në ndeshjen miqësore në nderim
Kompany: Van Dijk, mbrojtësi më i mirë në historinë e Premier League Vincent Company ka cilësuar Virgil van Dijk si qendërmbrojtësin më të mirë të historisë së Premier League në prag të nde
Zyrtare: Kompany firmos me skuadrën legjendare të Belgjikës (VIDEO) Vincent Kompany vendosi të largohet nga Manchester City pas 11 vitesh. Por belgu tashmë ka gjetur shpejt skuadër të re.
Kompany flet pas supergolit: Nuk tërhiqem, luaj çdo ndeshje sikur të ishte e fundit (VIDEO) Kapiteni i Manchester City-t u bë protagonist kryesor dje në mbrëmje duke relizuar golin e fitores ndaj Leicester. K
Mbrojtësi i Manchester Cityt ofenon rëndë Salahun (VIDEO) Mbrojtësi dhe kapiteni i Manchester City, Vincent Kompany edhe pse bëri një ndërhyrje të ashpër në sulmuesin e Liverpool
"Ndeshja e bronzit" Anglia modifikon mesfushën, Belgjika e njëjtë Belgjika dhe Anglia do të përballen me njëra tjetrën përsëri në Kampionatin Botëror Rusia 2018, por këtë herë për një me
Kompany: Brazili është më i fortë se ne, por nëse i mposhtim mund të fitojmë Botërorin Do të jetë padiskutim një nga çerekfinalet më të bukura të historisë së Botërorit. Brazili dhe Belgjika të mbushura
"Alarmohet" Belgjika, Kompany rrezikon Botërorin Teknikut të Belgjikës i kanë mbetur vetëm dy ditë kohë për ta publikuar listën përfundimtare me 23 futbollistëve që do t
Kompany: Të luash nën urdhërat e Guardiolas është sikur të studiosh në universitet Vincent Kompany mendon se të luash nën urdhrat e Pep Guardiolas në Manchetser City është ngjashëm si të studiosh në univ
Guardiola largon dy yje nga skuadra Pep Guardiola po përgatitet te spastroj skuadrën e Manchester Cityt për sezonin e ri. Strategu spanjoll si duket nuk i l
Kompany pranë lamtumirës, ja 3 emrat që mund ta zëvendësojnë (FOTO LAJM) Aventura e Vincent Kompany te Manchester City, e nisur ne vitin 2008, mund te mbyllet ne fund te ketij sezoni kur ne kry
City, Kompany karta për të mbërritur te De Bruyne Mund të jetë Vincent Kompany karta e Manchester City-t për të mbërritur te Kevin De Bruyne. Sipas asaj që raporton brita
Kompany karikon Agueron: Mund të jesh Messi ynë "Për një ditë Aguero mund të jetë Messi ynë". Këto janë fjalët e kapitenit të Manchester City-t Vincent Kompany për gaze
Kompany: I lumtur të mirëpres Adnan Januzajn Kapiteni i Belgjikës, Vincent Kompany, është gati të mirëpresë talentin e ri të Manchester United, Adnan Januzaj, në eki
Barça, Luis Enrique do Kompany dhe Pogba Mungon vetëm zyrtarizimi si trajneri i ardhshëm i Barcelonës, por Luis Enrique ka diskutuar tashmë me drejtuesit bluagra
Kompany e bën vrimë murin e stadiumit (VIDEO) Vincent Kompany, kapiteni i Manchester Cityt, ka bërë një vrimë murin e KC Stadium pasi u ndëshkua me karton të kuq, në
Kompany bën "gol" asistentin e Pellegrinit (VIDEO) Kapiteni belg Vincent Kompany është një futbollist që njihet për rendimentin e tij të lartë fizik dhe këtë gjë e ka treg