999 rezultate për

kompanie

Po dilte nga qendra tregtare, grabitet makina e një kompanie "Security" në Tiranë Një makinë e një kompanie security ka rënë pre e grabitësve ditën e sotme. Ngjarja ka ndodhur kur kjeti sapo ka dalë
Falimenton kompania e Mohamed Hadid Kompania e Mohamed Hadid, 901 Strada LLC, paraqiti dosjet për riorganizim në gjykatën federale të falimentimit të mërkur
Arritën fitime të mëdha, pronarja e kompanisë shpërblen punëtorët dhe u lan këmbët (VIDEO) Pronarja e një kompanie në Kinë ka shprehur vlerësimin për punëtoret e saj, para të cilave nuk hezitoi të gjunjëzohet dh
Vidhte Call-Centerin në Tiranë , arrestohet 29 vjeçari nga Berati Në vijim të operacionit "Centralisti", policia ka arrestuar një 29 vjeçar i shpallur në kërkim për veprat penale “Vjedhj
Zhduket sërish "Lasgushi" i Ramës, kurse "Migjeni" dhe "Noli' mbetën ëndërr Air Albania zhduket përsëri. Linja ajrore nën emrin shqiptar që sipas premtimeve të qeverisë Rama do të ngrihej në qiell
Vdes pronari i një kompanie kriptovalutash, merr me vete kodin e 100 mijë klientëve Pronari i një kompanie kanadeze, që merrej me monedha kriptike virtuale ka vdekur në mënyrë të papritur, por kjo nuk ësh
Deputeti nxjerr dokumentin: Rama po vjedh 20 milion euro me Unazën e Re (FOTO LAJM) Deputeti i PD Agron Shehaj së funmdi ka sulmuar kryeministrin, Edi Rama duke thënë se ai po përgatitet të marrë 20 mln e
Ramën nuk e besojnë as deputetët qe s'do t'ja kalojë vetëm një kompanie tregun e basteve sportive Vendimi për të zhdukur bastet sportive dhe nxjerrjen jashtë qyteteve të kazinove elektronike duhet mirepritur, megjithat
E çuditshme në Delvinë, punonjësit e kompanisë së naftës përfundojnë në spital Një ngjarje e cuditshme ka ndodhur ditën e djeshme në Delvinë. Dy punonjës të një kompanie nafte janë shtruar në spit
VV është e bindur se Haradinaj do t'a shkatërrojë Telekomin Lëvizja Vetëvendosje akuzon AAK-në se është duke vijuar në traditën e PDK-së në raport me ndërmarrjet publike përmes emë
Snapchat i kërkon falje sërish Rihannas Snapchat kërkoi falje edhe një herë për reklamën që u shfaq në këtë aplikacion. Ajo që u lansua në fillim të javës, p
Specialja po heton dyshimet për krim të një kompanie të Mijallkovit? Marrëveshje, anekse, urdhërpagesa, raporte, dokumente financiare, ofertat e ofertuesve, planin për prokurime publike si
Punësohet shqiptari i parë në kompaninë Samsung Studenti i vitit të dytë në Fakultetin e Shkencave Kompjuterike dhe Inxhinierisë, në UBT , Durim Klaiqi, është punësuar
SKANDALOZE/ Ministria e FSK-së i jep tender padrejtësisht një kompanie Tender gjysmë milioni më shtrenjt dhe mbi vlerën e parashikuar të kontratës i ka dhënë Ministria e Forcës dhe Sigurisë s
Padi penale për kryetarin e Kriva Pallankës Ministria e brendshme ka ngritur kallëzim penal ndaj kryetarit të komunës së Kriva Pallankës, Arsenço Aleksovski. Ai
Arrestohet agjenti i një kompanie sigurimi në Tiranë Policia e Fierit ka ndaluar agjentin e një kompanie sigurimi pasi akuzohet se ka fshehur të ardhurat duke mashtruar.
I vinin fatura të “çmendura”, punonjësja e kompanisë celulare i bën gjëmën 26-vjeçarit Raste të tjera po raportohen në lidhje me mashtrimet e bëra nga punonjës të kompanive celulare në vend. Një tjëtër s
Kapet me 20 kg drogë pronari i një kompanie nafte në Shqipëri Një biznesmen, pronar i një kompanie nafte në Shqipëri dhe ish-president i një ekipi futbolli në Greqi është vënë në pra
Qeveria i jep licencë për terminal kompanisë së drejtuar nga djali i Isa Mustafës Ministria e Infrastrukturës , në të njejtën kohë kur është licencuar “City Park”, ka pajisur me licencë për terminal të
Protesta e Opozitës, largohen mjetet e forta nga rruga (FOTO LAJM) Sot partitë opozitare zhvillojnë protestën e rradhës që fillon në ora 14:00 dhe që sipas organizatorëve, ka për qëllim r