999 rezultate për

komiteti

Theu rregullat që vendosi vetë, PD kërkon dorëheqjen e Rakacollit Partia Demokratike ka denoncuar sot shkeljen e kryetarës së komitetit të ekspertëve, Mira Rakacolli e cila nuk ka distan
Gjesti anti-sportiv, Komiteti Disiplinor vendos për Lionel Messin Komiteti Disiplinor i Federatës së Futbollit në Spanjë, ka marrë vendimin për Lionel Messin. Ylli argjentinas është d
Mutacionet e COVID-19, OBSh mbledh me urgjencë Komitetin Variantet e reja të COVID-19 kanë vënë në alarm OBSH, e cila do të mbledhë sot Komitetin për të diskutuar mbi mutacionet
Ndryshon fasha e orarit, deri kur lejohet të lëvizni Ashtu sikundër ishte bërë me dije edhe më herët, duke filluar nga dita e sotme, fasha e orarit të lëvizjes do të zgjeroh
COVID-19/ Anëtari i Komitetit të Ekspertëve: Pas një viti do të jemi pa maska! Në Athinë shkencëtarët po shohin një stabilizim të situatës pas shpërthimit të COVID-19. Ndryshe nga Selaniku, ku ka
Ish-Ministrja e Bujqësisë humb jetën nga COVID-19 Ish-Ministrja e Bujqësisë dhe anëtarja e Komitetit Qendror të PPSH-së, Themie Thomai ka humbur betejën me koronavirusin.
Rama mbledh Komitetin e Ekspertëve, tregon kë vend ka marrë shembull në betejën me COVID-19 Kryeministri Edi Rama ka mbledhur sot Komitetin e Ekspertëve, ku kësaj radhe nuk munguan as ekspertët turq. Vetë Rama, u
Kufizimi edhe më i orarit të lëvzjes dhe mbyllja e shkollave, planet e reja të Komitetit të Ekspertëve Komiteti teknik i eksperteve po diskuton mundësinë e aplikimit të masave të tjera kufizuese për të frenuar përhapjen e k
Komiteti i Helsinkit për vrasjen e Klodianit: Të bëhet hetim i pavarur! Vrasja e Klodian Rashës në Tiranë, nga efektivi i "Shqiponjave" ka vënë në lëvizje të gjitha organizatat që mbrojnë e mo
Asambleja e Jashtëzakonshme e FSHF-së, Komiteti Ekzekutiv merr vendimin final Është zhvilluar ditën e sotme mbledhja online e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. FSHF në faqen e
Republikanët padisin Komitetin Teknik në Kushtetuese Opozita do të kontestojë në Gjykatën Kushtetuese vendimin e Komitetit teknik anti-Covid për të ndaluar tubimet politike.
A do mbyllet fundjavave Shqipëria? Përgjigjet Komiteti i Ekspertëve Një nga pyetjet kryesore që shtrohet shpeshherë këtyre ditëve që shifrat rriten me shpëjtësi është nëse do të rikthehet
U bënë tre javë, sot dita e fundit e orarit të kufizuar Data e sotme është dita e fundit e masave kufizuese të pjesshme që u ndërmorën nga Komiteti Teknik i Ekspertëve, tre jav
Dita e fundit e kufizimit të orarit, çfarë pritet të ndodhë në vazhdim Sipas vendimit të Komitetit të Ekspertëve, sot është dita e fundit e masave të vendosura për izolim në fashën e orarit 2
Mjeku publikon fakte skandaloze për ilaçet që sugjerohen nga komiteti: A ka profesionistë ky vend? "E çuditshme se si ministria, komiteti dhe tashmë FSDKSH-ja kanë luksin të rekomandojnë vitamina për trajtimin e pacient
Nuk lejohet grumbullimi me më shumë se 10 veta, Komiteti i Ekspertëve i jep dritën jeshile Kuvendit Komiteti i Ekspertëve ka vendosur që të lejojë mbledhjen e Kuvendit gjatë ditës së enjte duke respektuar protokollet e v
Komiteti Teknik zbardh shifrat: Mbi 700 të prekur çdo ditë Komiteti Teknik ka dalë sot në një deklaratë për mediat, ku ka treguar të dhënat më të fundit në lidhje me situatën e pa
Situata nga COVID-19, Kuvendi anulon seancën e nesërme Seanca plenare e Kuvendit që ishte planifikuar të mbahej ditën e nesërme nuk do të mbahet për shkak të masave të reja të
Artan Lame nuk pyet për urdhrin e Komitetit Teknik: Ceremoni për humbjen e babait Edhe pse ditën e djeshme u vendos ndalimi i grumbullimeve me më shumë se 10 persona, përfshirë edhe ceremonitë mortore,
A do të shkojë edhe Shqipëria drejt mbylljes? Përgjigjet ekspertja e Komitetit Teknik Ekspertja e Komitetit Teksnik, Albana Fico në një dalje për mediat u shpreh se psioni i mbylljes së Shqipërisë do të ish