999 rezultate për

komiteti

Mjeku publikon fakte skandaloze për ilaçet që sugjerohen nga komiteti: A ka profesionistë ky vend? "E çuditshme se si ministria, komiteti dhe tashmë FSDKSH-ja kanë luksin të rekomandojnë vitamina për trajtimin e pacient
Nuk lejohet grumbullimi me më shumë se 10 veta, Komiteti i Ekspertëve i jep dritën jeshile Kuvendit Komiteti i Ekspertëve ka vendosur që të lejojë mbledhjen e Kuvendit gjatë ditës së enjte duke respektuar protokollet e v
Komiteti Teknik zbardh shifrat: Mbi 700 të prekur çdo ditë Komiteti Teknik ka dalë sot në një deklaratë për mediat, ku ka treguar të dhënat më të fundit në lidhje me situatën e pa
Situata nga COVID-19, Kuvendi anulon seancën e nesërme Seanca plenare e Kuvendit që ishte planifikuar të mbahej ditën e nesërme nuk do të mbahet për shkak të masave të reja të
Artan Lame nuk pyet për urdhrin e Komitetit Teknik: Ceremoni për humbjen e babait Edhe pse ditën e djeshme u vendos ndalimi i grumbullimeve me më shumë se 10 persona, përfshirë edhe ceremonitë mortore,
A do të shkojë edhe Shqipëria drejt mbylljes? Përgjigjet ekspertja e Komitetit Teknik Ekspertja e Komitetit Teksnik, Albana Fico në një dalje për mediat u shpreh se psioni i mbylljes së Shqipërisë do të ish
Rama i qan hallin Balliut e Salianjit e akuzon Bashën se po i heq "qafe" Pas videomesazhit të kryedemokratit, Lulzim Basha i cili i bëri thirrje Ramës që të zbatojë planin e PD për menaxhimin e
Kryemadhi bën deklaratën e fortë: Komiteti Teknik po vret shqiptarët! Vendimi i qeverisë për mbajtjen me detyrim të maskës edhe në ambiente të hapura është kundërshtuar që prej fillimit nga
Ministrja e Arsimit në Përballë: Universitetet dhe konviktet vatra infeksioni! Ministrja e arsimit Evis Kushi thotë se vendimi i beftë për nisjen e vitit akademik online ishte i nevojshëm pasi komite
A do të mbyllen shkollat? Përgjigjet Rakacolli A do të kemi një mbyllje të shkollave? Ditën e sotme, komiteti i Ekspertëve nuk ka ende një vendim nëse do të mbyllen ap
Mbyllet Shqipëria, fashat e orareve që lejohet lëvizja Si pasojë e shtimit të rasteve të reja me koronavirus, Komiteti Teknik i Ekspertëve ka vendosur mbylljen e vendit me fas
Ekspertë të mbledhur kokë më kokë dhe pa maska, reagon Ministria e Shëndetësisë Ditën e djeshme u publikuan me shpejtësi në rrjet disa foto të mbledhjes së Komitetit Teknik të Ekspertëve, të cilët shi
Mjeku ngre shqetësimin: Ka vetëm temperaturë 38 gradë dhe i kanë dhënë një listë me ilaçe Mjeku Erion Dasho ka ngritur alarmin për situatën në Shqipëri për shkak të koronavirusit. Në një fotografi të publikuar
Komiteti i Helsinkit "shuplakë" Ramës: Kodin Zgjedhor është antikushtetues! Komiteti Shqiptar i Helsinkit (KSHSH)e cilëson si antikushtetues ndryshimin e Kodit Zgjedhor nga ana e Partisë Socialist
Jepet çmimi Nobel për paqen, kush e fitoi Programit Botëror i Ushqimit, i Organizatës së Kombeve të Bashkuara i është dhënë Çmimi Nobel për Paqen 2020, për “përp
Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s miraton rregullat e reja për ndeshjet ndërkombëtare Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s, i gjendur në kushtet e pandemisë së shkaktuar nga COVID-19, bazuar dhe në protokollet që ka
Lajm i zi! Ditmir Bushati humb njeriun e shtrenjtë Ditën e sotme është ndarë nga jeta babai i ish-ministrit të jashtëm Ditmir Bushatit. Mësohet se Sulejman Bushati ka
Del letra për Ramiz Alinë, si u zbulua nga dosja sekrete e Komitetit të Partisë në Gjirokastër Publikohet një dokument të panjohur arkivor nga një dosje voluminoze me siglën “sekret” të Arkivit Qëndror të Shtetit në
Tritan Kalo ka një sqarim publik: Shpik një rrenë të mirë Mjeku i njohur Tritan Kalo, që është edhe anëtar i Komitetit të Ekspertëve, ka bërë një sqarim publik lidhur me protestë
Protesta e maturantëve, Komiteti i Maturës Shtetërore tregon ndryshimet në testin e nesërm Komiteti i Maturës Shtetërore 2020 (KOMSH), ka reaguar lidhur me ankesat e maturantëve për sa i përket provimit të Letër