999 rezultate për

komisioneri

Komisioneri Hahn e prit Gruevskin 15 minuta (VIDEO) Komisioneri Johannes Hahn priti 15 minuta derisa kryeministri Nikolla Gruevski të arrinte në Ministrinë e Financave ku m
Ja çfarë i propozoi Thaçi komisionerit Hahn "Takimi i sotëm me eurokomisarin Johanes Han ishte shumë i rëndësishëm, ndërsa tema kryesore për të cilën biseduam ishte
Kryeministri serb dhe ai shqiptar sulmojnë komisionerin Hahn Në një shkrim dedikuar samitit të Vjenës, mediat austriake kanë nënvizuar se kryeministri serb dhe ai shqiptar kanë sulm
Mustafa takon komisionerin e BE-së: Kemi shumë nevojë për liberalizimin e vizave Kryeministri Isa Mustafa ka pritur në takim komisionerin e Bashkimit Evropian për Edukim, Kulturë, Rini dhe Sport, Tibor
Komisioneri Tibor Navraksiks nesër në Kosovë Pritet që ditën e nesërme komisioneri i BE-së për Arsim, Kulturë, Rini dhe Sport, Tibor Navraksiks, të vizitojë Kosovën.
Komisioneri Hahn nuk do të jetë në takimin e së hënës Komisioneri për zgjerim i BE-së, Johannes Hahn, nuk do të marrë pjesë në takimin e së hënës mes 4 liderëve politikë ku d
Bllokohet procesi në Shkodër, komisioneri i PS largohet me vulën Ndërsa në një rast komisionerët bllokojnë procesin se kanë nevojë të ushqehen, një tjetër rast i pazakondtë ka ndodhur n
“Të fortët” e PD rrahin komisionerin e PS në Shkodër Një incident është shënuar sot në Shkodër, ku të ashtëquajturit "të fortët"e Partisë Demokratike, kanë dhunuar komisione
Kerim: Ta lemë komisionerin Hahn të kryejë punën e tij (VIDEO) Ish Ministri i Punëve të Jashtme të Maqedonisë Dr.Srgjan Kerim ka qënë i ftuar në emisionin 24 në 24 Vesti ku ka folur p
Ja çfarë i shkruan akademiku Bexheti komisionerit Hahn Akademiku Abdylmenaf Bexheti ka publikuar në profilin e tij në Facebook një letër publike drejtuar komisionerit për zgje
Ahmeti feston 13-vjetorin e BDI-së me një letër për komisionerin Hahn Kryetari i BDI-së Ali Ahmeti ka vendosur që ditëlindjen e 13-të të partisë që ai drejton ta festojë me një letër publike
Hahn: Gruevski kryeministër, Zaev kundër Takimi i Johannes Han me Nikolla Gruevskin dhe Zoran Zaev po zhvillohet në një atmosferë mjaft të tensionuar. Ai ka nisu
Gruevski dhe Zaev nisin takimin me Komisionerin Hahn Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Europian Johannes Hahn ka nisur takimin me kryeministrin Nikolla Gruevski dhe lideri
Kriza politike, Johannes Hahn sot në Shkup Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Europian Johannes Hahn, gjatë vizitës së sotme në Shkup, do t’u kërkojë liderëve pol
Hahn dhe 3 eurodeputetë të hënën në Shkup Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Europian, Johannes Hahn, bashkë me tre eurodeputetët Ivo Vajgl, Richard Howitt dhe E
Komisioneri Han informon Ahmetin për takimin Gruevski-Zaev Komisioneri për zgjerimin në Bashkimin Europian, Johanes Han, ka njoftuar kryetarin e BDI-së Ali Ahmeti për rrjedhën dhe
Gjobiten 17 "Call Center" Zyra e Komisionerit për të Dhënat Personale ka gjobitur 17 “call center”. Mësohet se Zyra e Komisionerit për të Drejtën
Komisioneri Han i shkruan Ahmetit: Politika të kalojë testin e pjekurisë politike Komisioneri për zgjerim i Bashkimit Europian, Johanes Han, ia ka kthyer letrën liderit të BDI-së Ali Ahmeti, ku i shkuan
Hahn: Liberalizimi do ndodhë pasi të plotësohen kushtet Komisioneri i BE-së për Politikë të Fqinjësisë Evropiane dhe Negocim të Zgjerimit, Johanes Hahn, se Kosova duhet të përm
Nishani: Domosdoshmëri standartet evropiane Presidenti i Republikës, Bujar Nishani, priti në një takim Komisionerin për Politikën e Fqinjësisë Evropiane dhe Negocia