999 rezultate për

komisioneri

Hahn ka një lutje për shqiptarët: Mos kërkoni azil, ulni imazhin e vendit Kryeministri Edi Rama rrëfeu diskutimet me komisionerin e zgjerimit të BE-së, Johanes Hahn duke theksuar se kushti i int
Godet Manjani: Ja kush është komisioneri që grabiti votat e PDIU-së në Tiranë Mandate i kreut të PDIU-së Shpëtim Idrizi ka ndezur “gjakrat” sërish për zgjedhjet e 25 qershorit. Vetëm pak ditë më
Priebe takon Osmanin dhe Dimitrovin, diskutojnë për reformat urgjente parësore Zv. kryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani, dhe ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov, do të kenë një
Ahmeti tregon se për çfarë diskutoi me eurokomisionerin Hahn Lideri i BDI-së, Ali Ahmeti, ka realizuar sot në Shkup takimin e radhës me eurokomisionerin për zgjerim dhe fqinjësi të
Thaçi i konfirmon eurokomisionerit Hahn mbështetjen e tij për reformat urgjente Më anë të një njoftimi për mediat Partia Demokratike Shqiptare njofton se sot pasdite, në zyrat e BE-së në Shkup, kryeta
Komisioneri demokrat acarohet me Bashën : "Të q..." (FOTO LAJM) Rezultatet e zgjedhjeve kanë qenë shkatërrimtare për Partinë Demokratike e cila pothuajse ka humbur në të gjitha qyt
Skandal! Komisioneria e PS kthen kutinë përmbys, arsyeja do t’ju shokojë Skandal në Korçë! Ndërkohë që në të gjithë Shqipërinë ka nisur proçesi i numërimit të votave dhe KQZ ka publikuar rezult
Ministrja Felaj kërcënon komisionerin e LSI-së: Do ta hapësh me një këmbë (VIDEO) Mesa duket beteja midis socialistëve dhe anëtarëve të LSI-së sa vjen dhe po ashpërsohet më shumë. Në videon e mësipër
Rrihet komisioneri i PD në Peqin Një incident ka ndodhur edhe në Qarkun e Elbasanit, ku siç raportohet sekretari i qendrës së votimit të fshatit Fatish n
Blerja e votave në Vorë, arrestohet komisioneri i PS Pas skandalit të denoncuar nga Stop, filmuar në Vorë, ku komisioneri i PS blinte votat ka reaguar policia duke arrestuar
Djegia e 3 makinave të komisionerit të LSI-së, policia zbardh detajet Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme u dogjën 3 makina. Sipas raportimeve të para u mësua se makinat e djeg
Rrahën barbarisht komisionerin e LSI-së, policia shpall në kërkim autorët Mbrëmjen e kaluar, në orët e para të mëngjesit u raportua se një komisioner I LSI-së në Kashar është rrahur barbarisht n
Pamje të rënda, rrihet barbarisht komisioneri i LSI-së në Kashar Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmë vetëm 5 orë para fillimit të procesit të votimeve në Kashar. Një komisioner i
Komisionerit të LSI-së i djegin 3 makina në oborr (FOTO LAJM) Një komisioneri të LSI-së mbrëmë rreth orës 02:15 i janë djegur plotësisht tre makina në oborrin e shtëpisë. Ngjarja
"Na 100 mijë lekë e voto dyshin", kapet duke blerë vota komisioneri i PS në Vorë (VIDEO) Një komisioner i PS-së është filmuar në Vorë teksa shpërndante para në këmbim të votës. Emisioni "Stop" publikoi mbrë
Thaçi kritikon ashpër BE-në dhe komisionerin Hahn Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, gjatë një vizite zyrtare në Vjenë ka dhënë një intervistë për Agjencinë Austriake të
Brukseli kthen Mustafën me duar bosh, Demarkacioni pastaj vizat Komisioneri për çështje të brendshme dhe migracion, Dimitris Avramopoulos, i ka bërë thirrje Qeverisë së Kosovës dhe të
Paralajmëron Hahn: Dikush tjetër po përpiqet të kontrollojë Ballkanin Eurokomisioneri për zgjerim dhe politikë fqinjësore, Johannes Hahn, ka paralajmëruar se nëse Bashkimi Evropian ka dyshim
LSI dërgon komisionerin e saj për zgjedhjet e Kavajës pas "darkës me peshk" Darka e peshkut që Meta dhe Rama hëngrën mbrëmë tek "Pazari i Ri" duket se po jep rezultatet e para. Ndërkohë që ish
Basha takohet me Hahn, çfarë mesazhesh iu dhanë kreut të PD-së? Pas takimit me kreun e PD-së Lulzim Basha, në Maltë, RTSH kontaktoi dhe me kabinetin e Komisionerit për zgjerimin Johane