999 rezultate për

komisariatit

Po udhëtonte me babain dhe gruan, detaje nga atentati ndaj shefit të Komisariatit në Malësinë e Madhe Detaje të reja zbardhen nga sulmi me armë zjarri ndaj shefit të Policisë Bashkiake të Malësisë së Madhe, Mentor Hasanaj.
Plagoset me armë zjarri shefi i Komisariatit në Malësinë e Madhe bashkë me të birin Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar pak minuta më parë në Shkodër në drejtim të makinës së policisë bashkiake të M
Hodhi foshnjen e sapolindur në kosh, arrestohet 32 vjeçarja Ditën e sotme u gjet e pajetë një foshnje në Tiranë, e hedhur në një kuti pranë koshave të plehrave. Fatkeqsisht, fos
Dhunuan policin brenda komisariatit, arrestohen katër të rrinj Policia e Lezhës ka arrestuar katër persona pasi dhunuan një punonjës policie brenda ambienteve të stacionit të Policisë
Lëvizje e papritur, pezullohet shefi i komisariatit të Lezhës Shefi i Komisariatit të Lezhës, Nik Nikolli është pezulluar nga detyra. Ndërkohë që ende nuk dihen arsyet e këtij ven
Shkarkohet shefi i komisariatit të Vaut të Dejës Lufta ndaj kanabisit në Shqipëri ka ngrënë një tjetër "kokë". Ditën e sotme është shkarkuar shefi i komisariatit të V
Pamjet kur i riu me shpejtësi "sketerrë" çan derën e policisë në Elbasan (FOTO LAJM) Publikohen pamjet nga momenti i manovrimit me automjet në rrugët e Elbasanit të 34-vjeçarit B.L., i cili pasi ka hyrë në
Qytetarët e pabindur që mbushën parkun e liqenit pushojnë nga puna shefin e policisë Është shkarkuar nga detyra shefi i komisariatit nr.1 që prek zonën e liqenit, Oltion Agolli. Shkak për pushimin e tij
Polici me koronavirus, testohet gjysma e komisariatit të Kukësit Një punonjës policie i patrullës është konstatuar me koronavirus gjatë 24 orëvë të fundit në Kukës. Albeu.com mëson s
Tentoi të mbytej në det, polici shpëton 40-vjeçaren në Vlorë Një grua ka tentuar ti japë fund jetës duke u mbytur ne det në Vlorë, por falë ndërhyrjes së policisë asaj iu shpëtua je
Tentuan të bënin "të fortin" me policinë, dy të rrinjtë nga Tirana e pësojnë keq Policia e Tiranës kamundur të arrestojë dy persona të cilët kundërshtuan dhe fyen punonjësit e policisë. Nga Speciali
Si në filma: Guxoi të bënte "të fortin" me policinë, të riut pasanik i ndodh ajo që nuk e priste (VIDEO) Policia e Shtetit ka arrestuar 29 vjeçarin i cili pasditen e sotme bëri manovra përpara komisariatit të policisë. Pas
Të rinjtë e pasur "tallen" me policinë, "AMG" bën "drift" para komisariatit (VIDEO) Një i ri "i ccmendur" ka vendosur të bëjë një veprim të pazakontë mbremjen e sotme para komisariatit nr.6 në kryeqytet.
SKANDAL! 9 automatikë gjenden zyrën e shefit të komisariatit të Elbasanit Nëntë armë zjarri, automatike model 56 prej dy vitesh qëndronin në zyrën e shefit të komisariatit të këtij qyteti. Ar
Policia shkatërron bandën e adoleshentëve, ishin kthyer në tmerr të bizneseve në Tiranë Janë arrestuar në flagrancë dy adoleshentë të cilët kryenin vjedhje gjatë natës në kryeqytet, si dhe janë shpallur në kë
Berisha: Taulant “Yaris” do të mbyllë dosjen, fitonte gjysmën e parave të "mallit" Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në policinë e shtetit ka nisur një hetim në lidhje me disa drejtues të lar
Furtunë tek shefat e komisariateve: Kush ikën dhe kush e zëvendëson Drejtoria e Përgjithshme e Policisë ka miratuar sëfundmi një mori ndryshimesh tek krerët e policive në rrethe. Abcnew
Parandalohet tragjedia në Kavajë, 68 vjeçari kanoset me sëpatë Policia e Kavajës parandalon një ngjarje të rëndë kriminale. Kanos një shtetas dhe tenton ta godasë me sëpatë, falë n
Minuta terrori brenda Komisariatit, si u vranë dy efektivë policie “Një fat tragjik, kush mund të mendonte se dy hajdutë motorësh mund të ishin vrasës?”. Në këtë fjali është e shpjegua
E spiunuan që po shiste kanabis, ndalohet 19 vjeçari Vijon të rritet besimi i qytetarëve te Policia duke denoncuar raste të paligjshmërisë Informacioni i marrë nga qyteta