999 rezultate për

komisariati

Shkojnë për të liruar KZAZ-në, Policia Bashkiake përplaset me atë të Rendit në Lezhë (VIDEO) Drejtuesi i Policisë Bashkiake të Lezhës është përballur me drejtuesit e Komisariatit të Lezhës ku iu ka kërkuar se cila
Lironi djemtë tanë! PD dhe banorët e "Astirit" mësyjnë komisariatin e Policisë (VIDEO) Katër banorë të Astirit dhe ish-deputeti Kelvis Balliu gjenden aktualisht në Komisariatin nr.6 të Tiranës pasi u shoqëru
Vidhte natën garazhe, polica arreston në flagrancë 41 vjeçarin nga Kavaja (VIDEO) Një 41-vjeçar, banues në Kavajë dhe i dënuar më parë për vjedhje ka rënë në prangat e policisë së komisariatit numër 3 n
Qëlloi me shuplakë banoren tek Bregu i Lumit, PD e LSI padisin shefin e komisariatit nr.4 (VIDEO) Pas dhunës së pashembullt ushtruar ndaj banorëve të Bregut të Lumit dhe prishjes pa asnjë të drjtë të banesave të tyre k
EMRI/ Ky është shefi i komisariati në Tiranë që qëlloi me shuplakë gruan te Bregu i Lumit (VIDEO) Një video u shpërnda që në orët e para të mëngjesit të sotëm nga PD, teksa ilustronte tensionin me përplasje fizike mes
Berisha: Skandal në Elbasan, arratiset një person policia nuk njofton për ngjarjen Ish-kryeministri Sali Berisha në një denoncim në rrjetin e tij social Facebook deklaron se një person është arratisur pa
Kaosi në Rinas: Ushtria e rrethon, policia merr kontrollin Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu tha se shefi i komisariatit të Rinasit, nga sot merr në kontro
Tërmeti në polici, zbardhen emrat e drejtuesëve që lëvizën Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu ka firmosur një sërë lëvizjesh në radhët e drejtuesve të komisariateve të policëv
E FUNDIT/ Vrasjet në Shkodër, shkarkohet nga detyra shefi i komisariatit, bëhët i njohur emri i zëvendësuesit Ngjarjet e fundit në Shkodër nuk kanë tronditur vetëm qytetin verior për të gjithë vendin. Pas vrasjeve të ditëve të
Skandali i lirimit të Naser Gashit, shpallet në kërkim shefi i Komisariatit të Kukësit Disa muaj pas skandalit me lirimin e trafikantit të drogës Naser Gashi nga komisariati i Kukësit, Krimet e Rënda kanë lë
"Masakra e Visokës", si u vranë 3 efektivët e policisë (VIDEO) Në 18 Dhjetor të vitit 1997, në Mallakastër mbahet mend një prej masakrave më të rënda ndaj policisë. 3 efektivë do të v
Aksident në Përrenjas-Librazhd, ish-zyrtari përplas këmbësorin me makinë Një këmbësor është përplasur mbrëmjen e sotme nga një automjet në Përrenjas-Librazhd. Mjëti mësohet s eka humbur kont
Del një hajdut që tallet me policinë, tenton të vjedhë komisariatin (VIDEO) Një burrë nga Oregon ra në prangat e policisë pasi tentoi të vidhte një biçikletë në hyrjen e një stacioni policor në Gl
U konfliktuan me policinë, lirohen të arrestuarit në Astir 5 persona janë arrestuar mbrëmjen e sotme për shkak të protestës në zonën e Astirit. Por pasi ajnë marrë për rreth nj
Protestuesit shkojnë para komisariatit, kërkojnë lirimin e të arrestuarve Protesta e sotme ka vazhduar për ditën e 28-të në Unazën e Re. Por ndryshe nga ditët e tjera, në zonën pranë mbikalim
Hyri ilegalisht, terroristi i Peshkëpisë flet për orët në komisariatin shqiptar Ekstremisti grek Babis Karathanos ishte ai që i printe arkëmorit të Konstantinos Katsifas, edhe pse njihet si një person
Ndërroi jetë në burg, a u rrah për vdekje nga policët Enea Ftoi? Enea Ftoi muaj më parë u arrestua nga policia e Korçës, dhe mbi të rëndonin akuzat e "vjedhjes me dhunë", por tre ditë m
Bëri policin për spital, kush është lushnjari që u arrestua Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Lushnje, arrestuan në flagrancë shtetasin: Flamur Arapi,
"Stresi arratiset nga komisariati", kënga kur Lushaj sfidonte hapur policinë (VIDEO) Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe edhe si Stresi u arrestua dje në Linzë të Tiranës me armë dhe droge me vete, ndërsa pol
"Sherr për Xhisielën në komisariatin e Fushë Krujës" Zhvillime të reja kanë ndodhur në komisariatin e Fushë Krujës, që nga denoncimi i Xhisiela Malokut për përndejekje nga R