999 rezultate për

komentuesit

"Sa kushton xhupi": Rama i përgjigjet komentuesit, por nuk kursen ironitë Në lidhjet e drejtpërdrejta të kryeministrit Edi Rama apo në postimet e ndryshme që ky i fundit bën në rrjetet sociale,
"Në Dubai plasin karkalecat", Rama kapet me komentuesit në Facebook Kryeministri Edi Rama ka replikuar me një komentues paraditen e së dielës në lidhje me pamjet e publikuara një ditë më p
"Këpucët i ke veshur tre herë", Bora Zemani i kthen komentuesit përgjigjen epike (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Bora Zemani është gjithmonë e kuruar në daljet e saj televizive. Ajo kujdeset për çdo detaj nga
"Nofullën si të kalit", Dojna Mema i kthehet keq komentuesit (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Dojna Mema është shumë aktive në rrjete sociale. Nga ditë në ditë, ajo publikon foto të ndryshme në
"Gënjeshtër e madhe", komentuesit vënë në dyshim infektimin e Alketa Vejsiut Dy ditë më parë, moderatorja Alketa Vejsiu rrëfeu në llogarinë e saj në Instagram se e kishte kaluar Covidin dhe fatmirë
"S'di ta drejtosh emisionin" , Bora Zemani i kthehet komentuesit Bora Zemanin këtë sezon televiziv e shohim nga e hëna në të premte në drejtimin e emisionit "Përputhen", ku katër vajza
"Bjeri bjeri se i bie bukur": Rama i përgjigjet komentuesit Kryeminsitri Edi Rama teksa në konferencën që po mban sot ka përmendur dhe procesin e rindërtimit. Ndërkohë që ai ish
E provokoi për bashkëpunimin e Norës dhe Butrintit, Roberti i kthehet ashpër komentuesit (FOTO LAJM) Një ditë më parë, Nora Istrefi dhe Butrint Imeri publikuan bashkëpunimin e tyre të parë. “Dy Zemra” është kënga që fansa
Komentuesit shpërthejnë pas fotove të Ramës: Po hamë mbeturina! Pavarësisht se është një ndër fushat më të painvestuara në Shqipëri, kryeministri Rama ka postuar foto nga ajri për bujq
I hoqën patentën, Ermal Mamaqi "godet" me shprehjen (FOTO LAJM) Moderatori dhe aktori i humorit Ermal Mamaqi reagon për herë të parë pasi i hoqën patentën, teksa u kap duke udhëtuar me
Si asnjëherë, Nevina i kthehet ashpër komentuesit dhe do habiteni me arsyen (FOTO LAJM) Në një foto të fundit të Nëvina shtyllës e cila ka pozuar me kufje dhe mikrofon, një komentues i drejton pa asnjë djallë
"Mark mbaj gruan se je burrë zakoni", Rudina Dembacaj i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon foto të ndryshme nga përditshmëria,
"Skandal", Rozana Radi i kthehet komentuesit siç asnjë nuk e priste (FOTO LAJM) Artistja shumë e dashur për publikun, Rozana Radi është shumë aktive në rrjete sociale ku shpeshherë ndan edhe video me
"Je si Mark Frroku", Rudina Dembacaj i kthen përgjigjen epike komentuesit (FOTO LAJM) Tashmë lidhja e Rudina Dembacaj dhe Mark Frrokut duket se është në ditët më të bkura edhe pse e komentuar pafund nga pub
"Nuk fëlliqet korona me femra me shumë burra", Rudina s'ja përton komentuesit (FOTO LAJM) Tashmë maska e "Koronavirusit" është kthyer disi edhe në modë dhe po e shohim gjithandej edhe në Instagram. Një ndër
"Bëj një foto pa filtra bëj", Hygerta Sako s'ja përton komentuesit (FOTO LAJM) Moderatorja Hygerta Sako është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto nga më të ndryshmet. Së fund
"Sikur shkove në Mars", Alketa i kthehet komentuesit pas ofendimeve për Sanremon (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu është padyshim një ndër moderatoret më të komentuara në Shqipëri, suksesi i të cilës tashmë ka thyer kufin
"Ju gënjen Ermali me sanduiça", Mariana Kondi i kthehet komentuesit (FOTO LAJM) Pak ditë më parë në Pallatin e Kongreseve u dha premiera e shumëpritur e filmit “I Love Tropoja. Një ndër aktoret ishte
"Ke veshur apo lisho fare?", komentuesit thumbojnë foton provokuese të Alketa Vejsiut (FOTO LAJM) Prezantuesja dhe moderatorja e njohur Alketa Vejsiu është bërë kryetemë në rrjete sociale që kur u bë e ditur se do të p
"S'ke nder prandaj të la Mozzik", Loredana i kthen përgjigjjen e pahijshme komentuesit (FOTO LAJM) Pasi konfirmuan ndarjen, Mozzik dhe Loredana e kanë bërë të qrtë se marrëdhëniet me njëri-tjetrin nuk janë aq të mira.