999 rezultate për

komentuesi

"Pse mo pallë...", komentuesi "sharron" Ramën, kryeministri nuk e prish terezinë (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ka patur një takim sot me fermerë të zonës së Manzës ndërkohë që njëri prej komentuesve e ka fyer
"Pi raki Skrapari, e shpërlaje me dhall", komentuesit i vërsulen Ramës pas Vettingut Pavarësisht marrëveshjes Rama-Basha dhe zgjidhjes së krizës politike dhe votimit të Vettingut, ndjekjësit e kryeministri
“Shkoni futuni në zgjedhje, provoni sa i fortë jeni”, Berisha kapet me komentuesin Në një foto të postuar nga protesta e te shtunes e opozitës, ish-kryeministri Sali Berisha ka replikuar me komentuesit.
“Do shkarkoheshe direkt nëse do ishe në Zvicër”, Rama i përvishet keq komentuesit Kryemistri Edi Raman ka postuar në Facebook një foto ku ironizon kryedemokratin Lulzim Basha në lidhje me paralajmërimet
Komentuesi bën për ujë të ftohtë Ramën: Do të tregojnë edhe ty përralla Kryeministri Edi Rama vazhdon të ironizojë protestën e opozitës ndërsa ka postuar në faqjen e tij një foto meme ku shkru
"O zemra jam pa punë, në kulmin e rinisë", por Rama i jep një përgjigje befasuese komentuesit Kryeministri Edi Rama merr komente të shumta në postimet e tij në rrjetin social Facebook. Mes tyre ka edhe shumë person
“Fitoren e parë e mori PD…”,Rama i përvishet keq komentuesit Dorëheqja e Ramës nga zgjedhjet e Kavajës ka zhgënjyer shumë mbështetës të Partisë Socialiste, të cilët ia shprehin me k
Rama tërhiqet nga zgjedhjet në Kavajë, komentuesit: Na shokove (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur me një urim për festën e Shën Gjergjin duke postuar një foto nga Sheshi
Komentuesit bëjnë "për një lek" Ramën: "O Edo je burrë shteti apo je pulë deti?" (FOTO LAJM) Pas tërheqjes së Kryeministrit Rama nga zgjedhjet vendore të Kavajës, veç reagimeve zyrtare, të shumta kanë qenë edhe re
“40% të pushtetit ja fale Metës”, Rama i përvishet keq komentuesit Kryeministri Edi Rama pavarësisht se gjendemi në një periudhë të nxehtë politike dhe elektorale për shkak të zgjedhjeve,
Komentuesi "çmend" Ramën: Thuaj ç'të duash ti, po ai di të luaj të kapi shah-mat Kryeministri Edi Rama me anë të një statusi në “Facebook”, ka publikuar një foto nga takimi i djeshëm që kishte me kryed
Sot do të takojë Bashën, komentuesit urojnë Ramën: Suksese me Lulin Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur duke uruar ndjekësit e tij në Facebook me një video mikëpritëse për p
Komentuesi e akuzon për legalizimet, Rama: Si s’të vjen zor… Kryeministri Edi Rama ka publikuar imazhe nga Parku i ri i Elbasanit “Aqif Pasha”, ndërsa njofton se do të zhvillojë sot
“Do ja japim votat LSI-së”, ja si i përgjigjet Rama komentuesit Në postimet e tij në “Facebook” Kryeministri Edi Rama merr gjithnjë komete dhe reagime nga ana e qytetareve të cilët më
Rama publikon shifrat e punësimit, ja çfarë "i punojnë" komentuesit (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit Edi Rama, në kuadër të ditës së 1 Majit, ka postuar mëngjesin e sotëm një foto ku tregon shifrat e
"Çfarë kanë grekët me ty", ja si i kthehet Rama qytetarit (FOTO LAJM) Kryeministri i vendit, Edi Rama ka vazhduar edhe këtë të diel që të replikojë me komentuesit në “Facebook”. Një qytet
“Të zëntë buka e popullit”, ja si i përgjigjet Rama komentueses Kryeministri Edi Rama është rikthyer në Facebook ku si gjithmonë repliko me komentuesit të cilët e akuzojnë atë për mos
“Na jep urdhër t’i vëmë flakën Maqedonisë”, ja si i kthehet Rama komentuesit Situata e tensionuar politike në Maqedoni, ka ngjallur jo pak reagime edhe në Shqipëri. Por një komentues në faqen zy
Zgjedhja e Metës President, komentuesit i vihen Ramës: Ordiner, turp të të vijë! Kryeministri Edi Rama është rikthyer në Facebook ku ka nisur të replikojë si zakonisht më ndjekësit e tij. Shumë pr
Batuta me komentuesit, Rama tallet me Bashën, Palokën e Spahiun (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama është kthyer në politikanin me aktiv ne Facebook të cilin e përdor për të komentuar çështje të rën