999 rezultate për

komentuar

Shumë e komentuar për të pasmet bombastike, surprizon Ronela: Dua t'i zhduk (FOTO LAJM) Ndër të rallat tashmë të brezit të saj e cila nuk ka bërë ndërhyrje në trup apo fytyrë. Që prej fillimeve të saj Rone
Mosha është vetëm një numër dhe Jennifer Lopez e vërteton më së miri (FOTO LAJM) Ajo është 50 vjeçe por duket më në formë se kurrë. Jennifer Lopez i ka mahnitur të gjithë me format e saj. E vesh
Edi Reja tregon transformimin e Berat Gjimshitit Në një intervistë për "Gazzetta dello Sport", italiani 74-vjeçar ka komentuar edhe situatën e Berat Gjimshitit, një prej
"Kërce sikur askush s'të shikon", reperia shqiptare ndez rrjetin duke e tundur me bikini (VIDEO) Reperja shqiptare, Baby G ka marrë vëmendjen e të gjithëve ditën e sotme me një video ku shfaqet tejet seksi. Reperja e
Xavi tregon se cili do të ishte ndryshimi i parë në skuadër, nëse do të merrte drejtimin sot Xavi Hernandez është rikthyer për të komentuar lidhur me mundësinë e tij që të drejtojë Barcelonën. Ikona spanjolle e
E njohët? Është "Mbretëresha" e Instagramit në adoleshencë (FOTO LAJM) Kim është kthyer prapa në kohë. Kim Kardashian ka ndarë me ndjekësit një fotografi të rrallë, të cilën e realizoi vit
Super e komentuar për operacionet, Iva Aliko e penduar: Do gjej një mjek t'i shfry (VIDEO) Në studion e emisionit "Shqipëria Live" ishte e ftuar modelja Iva Aliko. Modelja është një ndër të paktët persona të
E krahasuan me Kylie Jenner, reagon i dashuri i Gertës së BB (FOTO LAJM) Ajo është një ndër banoret e BigBrother që vëmëndej e show-t e mori me vete dhe është jo pak e komentuar në media. Ge
Anxhelina Hadërgjonaj vë në pah bukuritë e saj (VIDEO) Anxhelina duket joshëse. Këngëtarja shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj i ka provokuar ndjekësit e saj me një video. Ajo
Rudina Dembacajt nuk i ndahen hallet, moderatorja përfundon në spital (FOTO LAJM) Moderatorja shumë e dashur për publikun e shumë e komentuar në media, Rudina Dembacaj ka përfunduar sot në spital. Këtë
Mos e "krruanin" me Arminën për Zenin, kështu e pësoi ndjekësja që e bëri (FOTO LAJM) Armina Mevlani është një nga femrat më të komentuara të shoëbiz-it shqiptar. Blogerja gjithashtu është mjaft e komentuar
Habit Fero: Jam djal familjar, punoj për bukën e gojë Reperi shumë i komentuar në media, si për këngët e tij që kthehen në hite, sherret, jetën private, Fero është i ftuar në
“K*rv pa vlerë”, fansat shpërthejnë kundër Morena Tarakut (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Kelmendi godet Pacollin: Pas dështimit u fsheh prapa femrave Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Ramiz Kelmendi, ka komentuar dështimin e ven
“Ruaj burrin”, Armina Mevlani i përgjigjet aktorit Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një prej çifteve më të komentuar të showbizit shqiptar, të cilët jo rrallëherë
Çifti më i komentuar në rrjete sociale, a janë martuar ata në fshehtësi? Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana janë një ndër çiftet më simpatik dhe më të komnetuar në rrjetet sociale.
Këto janë fjalët e gruas së Milaim Zekës pas arrestimit Gazetarja dhe bashkëshortja e deputetit Milaim Zeka, Edlira Qefalija, ka komentuar akuzën ndaj këtij të fundit për kërcë
U zu me Marina Farën? Genta bën sherr me komentuesit Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësish
Kjo është dasma shqiptare më e komentuar në Facebook, kjo është arsyeja (VIDEO) Dasma që po shikoni në videon e bashkëngjitur lajmit është padyshim një ndër dasmat me intesante në Shqipëri. Dasma
Adelina i përgjigjet për herë të parë akuzave se u martua për para Këngëtarja e shumë komentuar për martesën me avokatin maqedonas, Adelina Tahiri është në muajin e 9 të shtatzënisë dhe p