999 rezultate për

komentua

“Ruaj burrin”, Armina Mevlani i përgjigjet aktorit Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha janë një prej çifteve më të komentuar të showbizit shqiptar, të cilët jo rrallëherë
Çifti më i komentuar në rrjete sociale, a janë martuar ata në fshehtësi? Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana janë një ndër çiftet më simpatik dhe më të komnetuar në rrjetet sociale.
Këto janë fjalët e gruas së Milaim Zekës pas arrestimit Gazetarja dhe bashkëshortja e deputetit Milaim Zeka, Edlira Qefalija, ka komentuar akuzën ndaj këtij të fundit për kërcë
U zu me Marina Farën? Genta bën sherr me komentuesit Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësish
Kjo është dasma shqiptare më e komentuar në Facebook, kjo është arsyeja (VIDEO) Dasma që po shikoni në videon e bashkëngjitur lajmit është padyshim një ndër dasmat me intesante në Shqipëri. Dasma
Adelina i përgjigjet për herë të parë akuzave se u martua për para Këngëtarja e shumë komentuar për martesën me avokatin maqedonas, Adelina Tahiri është në muajin e 9 të shtatzënisë dhe p
Lopetegui: Do të isha i lumtur nëse nuk largohet askush Julen Lopetegui ka folur në konferencën për media pas humbjes nga Manchester United, dhe ka komentuar të ardhmen e skuad
Kush janë 3 VIP-at që sigurojnë jetesën si kërcimtare në klubet e natës (FOTO LAJM) Njëra këngëtare, njëra ish-banore e "Big Brother" dhe tjetra Miss, këto janë 3 VIP-at shqiptare që punojnë edhe si kërci
Rama si Kim Jong Un, Gentian Zenelaj ka dy fjalë për kryeministrin Kryeministri Edi Rama ndodhet në Londër, në kuadër të një Samiti për Ballkanin Perëndimor. Si gjithmonë kryeministri
Kurrë mos komentoni "amin" në Facebook, kjo është arsyeja Çfarë ka të keqe të komentosh “Amin”? Asgjë, mund të thoni ju, por ka pasoja nëse komentoni kështu në Facebook. Nëse
Genta Gjalpi nuk mban më, ofendon me fjalë të pista fansen (FOTO LAJM) Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media. Pavarësisht
Messi reagon për sistemin VAR, hedh dyshime mbi penalltinë e Nigerisë (VIDEO) Messi në një konferencë për shtyp ka komentuar ndeshjen me Nigerinë duke treguar momentet më kulminante të saj. Në f
Boateng i kërkon llogari trajnerit Low për Marco Reus (FOTO LAJM) Jerome Boateng gjendej në fushë për Gjermaninë, por i vëllai e ka ndjekur me vëmendje ndeshjen e kampionëve të botës nda
Fansat duan dhe urrejnë David Beckham për dy arsye të ndryshme David Beckham është komentuar shumë për pjesmarrjen në dasmën mbretërore. Madje dy gjeste ndanë fansat në dy kampe p
Shpërthen Rudina pasi e kritikuan për Ijen e Besit (FOTO LAJM) Në një mga emisionet e saj Rudina kishte të ftuar Besin dhe gjyshen e tij tashmë të famshme Ijen. Por ndërkohë që sh
Kaq vite jashtë skenës, Ami e përmalluar “Dancing With the Stars” këtë vit i është besuar Almeda Abazit dhe për këtë fakt mesa duket Ami është shumë e mërzitur.
Kush ishin vajzat që e kthyen shtatzëninë në telenovelë Vajzat tona të njohura që i përkasin showbizit shqiptar duket se shtatzaninë e tyre për një moment e kthyen në një telen
Si e komentuan mediat greke intervistën e Kryeministrit Zaev, për agjencinë AIM Sipas korrespondentit të AIM-ës në Athinë, agjencia greke e lajmeve ANA-MPA transmeton pikëpamjet e kryeministrit Zaev l
Prej vitesh me partnerin? Zaimina tregon versionin e vërtetë E ftuar në Xing me Ermalin, Zaimina ka rrëfyer disa nga detajet kryesore të marrëdhënies së saj me partnerin. Bëri b
Zaimina tregon arsyet e sherrit me Rezarta Shkurtën: Ajo e “kërcënon” publikisht (FOTO LAJM) Pasi u bë nënë të gjithë po prisnin që këngëtarja të lajmoronte se kur do të kurorëzohej në martesë lidhja e saj 12 vjeç