E FUNDIT/ Bien ndjeshëm rastet e reja, 20 viktima në 24 orët e fundit në Shqipëri
999 rezultate për

komentojne

"Të gjithë presin të komentojnë disa humbje", Agnelli mbron Pirlon: E gjithë bota do na godasë Andrea Pirlo e ka nisur karrierën e tij si trajner me një përgjegjësi mjaft të madhe, teksa ka pranuar të marrë drejtimi
Shtrirja e Vetëvendosjes në Maqedoni! Si e komentojnë partitë shqiptare paralajmërimin e Kurtit? “E sot në 15 vjetorin e LVV përveç qendrës në Republika e Shqipërisë fillojmë me iniciativën e formimit edhe te VV në Ma
"Veprim i marrë", si e komentojnë mediat gjermane rrëzimin e qeverisë Kurti Mediat gjermanishtfolëse i kushtojnë vëmendje krizës politike në Kosovë e rrëzimit të qeverisë pas mocionit të mosbesimi
Qytetarët komentojnë ndarjen e Norës dhe Robertit (VIDEO) Qytetarët kanë treguar se çfarë mendojnë për ndarjen e Norës me Robertin. Në rubrikën “VoxPop” të emisionit "Mirage",
Mediat ndërkombëtare shkruajnë për dorëheqjen e Haradinajt, si e komentojnë serbët Dorëheqja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë bujë jo vetëm në mediat shqiptare por edhe tek ato botëro
Spanjollët komentojnë formimin e ushtrisë të Kosovës Urimet në 12 gjuhë të ndryshme të botës, për krijimin e ushtrisë së Kosovës, që postoi në llogarinë në Twitter zëvendësk
Bombardim me komente negative, FRESSH-istët në panik (FOTO LAJM) Detyra e FRESSH-istëve në cdo dalje të Kryeministit Rama duket se është mbushja me komente pozitive pro Ramës. Ama si
Gjermanët komentojnë për zgjidhjen e Kosovës, përmendet bashkimi Shqipëri-Kosovë Teza e ngritur nga Presidenti Hashim Thaçi për korrigjim të kufijve mes Kosovës dhe Serbisë, duke kërkuar që Lugina e Pr
Legjendat e futbollit komentojnë shkëmbimin Juve-Milan Shkëmbimi i Milanit dhe Juventus bëri buj të madhe në mediat sportive. Nga ana e "kuqezinjëve" presin shumë nga Higu
Amerikanët komentojnë marrëveshjen historike Marrëveshja që e kanë arritur kryeministrat Zoran Zaev dhe Alexis Tsipras është rezultat i të dy kombësive. Maqedonia de
Anglezët komentojnë marrëveshjen Maqedoni-Greqi Arritja e zgjidhje për çështjen e emrit mes Maqedonisë dhe Greqisë u përhap në gjithë botën. Përveç prej disa lider të p
Mediat greke komentojnë vizitën e Mogerinit dhe Han në Maqedoni Vizita e funksionarëve të lartë të BE-së në Maqedoni ka qenë në fokus të mediave greke. Pas takimit të mbrëmshëm në mes
Mediat greke komentojnë vizitën e Mogerinit në Shkup Vizita e funksionarëve të lartë të BE-së në Maqedoni ka qenë në fokus të mediave greke. Pas takimit të mbrëmshëm në mes
Rihanna merr koment edhe nga një tjetër këngëtare shqiptare (FOTO LAJM) Tashmë e kanë bërë traditë. Këngëtarja e njohur kudo në botë, Rihanna, në mediet shqiptare shpesh bëhet temë e mediev
Mbyllet debati, legjendat e Barcelonës dhe Juventusit komentojnë penalltinë e Vasquesit Ish lojtarët e Barcelonës, Eric Abidal, Hristo Stoichkov, Gary Lineker, Sonny Anderson, si dhe dy legjendat e “Zonjës së
Mediat greke komentojnë intervistën e Zaevit Onlajn edicionet e mediave greke në tekstin e marrë nga agjencia greke e lajmeve për intervistën e kryeministrit të Maqe
Neymar "kopjon" shkencëtarin që ndërroi jetë, por shikoni çfarë i komentojnë ndjekësit Sulmuesi Neymar prej më shumë se 2 javësh ndodhet në Brazil aty ku po rikuperohet pas operacionit që kreu në këmbën e dj
Serbët e Kosovës komentojnë zënkat në Vetëvendosje Parlamenti i Kosovës është në pushim përgjatë këtij muaji, por mundësia e thirrjes së një seance të jashtëzakonshme për
Gazetarët e huaj komentojnë pikturat e Edi Ramës: Sikur t’i kishte bërë një i droguar! Atë që në Shqipëri e dinë të gjithë, por që nuk ka guxuar ta thotë asnjë kritik arti apo gazetar kulture e gjen në një n
Italianët nuk i "zë" vendi, ja si komentojnë super videon e Shkëndijës për Milanin (VIDEO) Shkëndija gjatë ditës së sotme postoi në faqen e saj zyrtare në Facebook një video dedikuar Milanit, kundërshtarit në fa