999 rezultate për

komentoj

Qytetarët komentojnë ndarjen e Norës dhe Robertit (VIDEO) Qytetarët kanë treguar se çfarë mendojnë për ndarjen e Norës me Robertin. Në rubrikën “VoxPop” të emisionit "Mirage",
Reagon Komisioni Evropian: Nuk komentojmë vendimin e Gjykatës për Tahirin Komisioni Evropian është vënë në dijeni për dënimin e Saimir Tahirit, ish-ministër i Brendshëm, për “shpërdorim detyre”,
EKSKLUZIVE/ Rrëfehet Qeqa Krelani për Albeu.com, përveç futbollit më pëlqen të udhëtoj: Për Flakën jap jetën, ëndërr të komentoj Kosovën në "Euro 2020" (FOTO) Komenatorja e parë femër Qeqa Krelani, e cila prej dy vitesh komenton ndeshje futbolli, ka folur në një intervistë ekskl
Mediat ndërkombëtare shkruajnë për dorëheqjen e Haradinajt, si e komentojnë serbët Dorëheqja e Kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj ka bërë bujë jo vetëm në mediat shqiptare por edhe tek ato botëro
Spanjollët komentojnë formimin e ushtrisë të Kosovës Urimet në 12 gjuhë të ndryshme të botës, për krijimin e ushtrisë së Kosovës, që postoi në llogarinë në Twitter zëvendësk
Bombardim me komente negative, FRESSH-istët në panik (FOTO LAJM) Detyra e FRESSH-istëve në cdo dalje të Kryeministit Rama duket se është mbushja me komente pozitive pro Ramës. Ama si
Mori 6 vite burg për korrupsion, ky është reagimi i Jankullovskës Ish-ministrja e Punëve të Brendshme të Maqedonisë Gordana Jankullovska nuk dëshiron ta komentojë aktvendimin e Gjykatës
Kurz hesht për pretendimet se do të ketë korigjim të kufirit Kancelari austriak Sebastian Kurz ka thënë se nuk dëshiron t’i komentojë propozimet për zgjidhjen e çështjes së Kosovës
Gjermanët komentojnë për zgjidhjen e Kosovës, përmendet bashkimi Shqipëri-Kosovë Teza e ngritur nga Presidenti Hashim Thaçi për korrigjim të kufijve mes Kosovës dhe Serbisë, duke kërkuar që Lugina e Pr
Legjendat e futbollit komentojnë shkëmbimin Juve-Milan Shkëmbimi i Milanit dhe Juventus bëri buj të madhe në mediat sportive. Nga ana e "kuqezinjëve" presin shumë nga Higu
Amerikanët komentojnë marrëveshjen historike Marrëveshja që e kanë arritur kryeministrat Zoran Zaev dhe Alexis Tsipras është rezultat i të dy kombësive. Maqedonia de
Anglezët komentojnë marrëveshjen Maqedoni-Greqi Arritja e zgjidhje për çështjen e emrit mes Maqedonisë dhe Greqisë u përhap në gjithë botën. Përveç prej disa lider të p
Mediat greke komentojnë vizitën e Mogerinit dhe Han në Maqedoni Vizita e funksionarëve të lartë të BE-së në Maqedoni ka qenë në fokus të mediave greke. Pas takimit të mbrëmshëm në mes
Mediat greke komentojnë vizitën e Mogerinit në Shkup Vizita e funksionarëve të lartë të BE-së në Maqedoni ka qenë në fokus të mediave greke. Pas takimit të mbrëmshëm në mes
Rihanna merr koment edhe nga një tjetër këngëtare shqiptare (FOTO LAJM) Tashmë e kanë bërë traditë. Këngëtarja e njohur kudo në botë, Rihanna, në mediet shqiptare shpesh bëhet temë e mediev
Mbyllet debati, legjendat e Barcelonës dhe Juventusit komentojnë penalltinë e Vasquesit Ish lojtarët e Barcelonës, Eric Abidal, Hristo Stoichkov, Gary Lineker, Sonny Anderson, si dhe dy legjendat e “Zonjës së
Mediat greke komentojnë intervistën e Zaevit Onlajn edicionet e mediave greke në tekstin e marrë nga agjencia greke e lajmeve për intervistën e kryeministrit të Maqe
Neymar "kopjon" shkencëtarin që ndërroi jetë, por shikoni çfarë i komentojnë ndjekësit Sulmuesi Neymar prej më shumë se 2 javësh ndodhet në Brazil aty ku po rikuperohet pas operacionit që kreu në këmbën e dj
Serbët e Kosovës komentojnë zënkat në Vetëvendosje Parlamenti i Kosovës është në pushim përgjatë këtij muaji, por mundësia e thirrjes së një seance të jashtëzakonshme për
Allegri abstenon për vendimet e VAR-it Massimiliano Allegri ka injoruar dyshimet për VAR-in pas fitores prej 2-0 ndaj Torinos. Juventus u përballë me polimi