999 rezultate për

komenteve

SMS/ A e vutë re? Zbulohet sekreti i komenteve të njëjta gjatë monologut të Ramës në Facebook Kryeministri Rama foli gati dy orë sot ne në monolog në Facebook në lidhje me protestën e studentëve duke ia hedhur faji
E shau për fytyrën, gangsterja e Elbasanit i jep fansit përgjigjen epike Trejsi Sejdini, modelja që u bë shumë e njohur nga videot virale të sherreve, po përgatitet për "Miss Universe" i cili d
"Luzes" i ikën truri pas këtyre komenteve në Instagram (FOTO LAJM) Aktorja e 'Portoklli' është shfaqur e irrituar dhe mjaft thumbuese në rrjetet sociale. Renada Caci ka qënë prezentë
Pas komenteve, Enca tregon shenjën që ka në trup Enca Haxhia është një nga personazhet më të diskutuar në showbizin shqiptar. Për më shumë se për talentin dhe këngët
S'ka më sharje, Instagram gati për të lansuar filtrin e komenteve Instagram tani do të filtrojë automatikisht komentet e bullizmit, ky njoftim është bërë në konferencën F8. Kompania p
Pas komenteve të Noizyt, Oriola Marashi merr hak (FOTO) Prej disa kohësh Oriola Marashi po punon në projektet muzikore dhe është pjesë e grupit OTR. Megjithëse akoma nuk e ka p
Bashkimi Evropian shuplakë Edi Ramës për Kosovën Edhe Komisioni Europian ka reaguar ndaj komenteve të kryeministrit Edi Rama në Kuvendin e Kosovës. Gjatë fjalimit, Ed
Eni Çobani, Getoar Selimi i bashkohen urimeve të bashkëshortes së Gjebreas (FOTO LAJM) Eni Çobani është një nga mikeshat më të ngushta të Ardit Gjebreas. Ajo është bashkëpunëtore e tij prej disa vitesh, për
Anglishtja e Getoarit, gabim apo do të jetë “trendy”? (FOTO LAJM) Komentet apo statuset në anglisht janë kthyer në një trend të zakonshëm dhe shpesh fjalët në gjuhën e huaj shqipërohen q
Pas urimeve, por edhe komenteve negative, Bushpepa flet për herë të parë për fitoren! Si çdo vit, edhe këtë herë Festivali i RTSH pati shumë replika mes artistësh. Disa uruan fitoren e Eugent Bushpepën, duk
I arrestuan të dashurin si bosin e drogës, Viola Spiro arratiset nga Shqipëria Moderatorja Viola Spiro ka qenë padyshim në qendër të vëmendjes këto kohë pas arrestimin të të dashurit të saj për trafi
"Skandali" me atletet e bardha, reagon për herë të parë Rama (FOTO LAJM) Atletet e bardha të Ramës në samitin e Triestes kanë marrë një vëmëndje të madhe jo vetem në mediat vendase por edhe në
Rasheli fut në sherr Amin dhe Ermalin (FOTO LAJM) Kohët e fundit Ermal Mamaqi nuk ndalet së postuari fotografi bashkë me bukuroshen që e shoqeron ne studio, Rashel Kolane
Edi Rama më në fund zbulon kush përgjigjet komenteve në facebookun e tij Edi Rama është kthyer shpeshherë në qendër diskutimesh për përgjigjet sarkastike që iu kthen komentuesve në faqen e
Barcelona shkarkon drejtorin pas komenteve të tij kundër Messit Barcelona ka njoftuar se kanë shkarkuar drejtorin, Pere Gratacos, pas komenteve të tij për yllin e skuadrës Lionel Messi
Ramën nuk e zë gjumi, debaton me komentuesit pas mesnate (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë, kryeministri Rama po bëhet aktiv në rrjetet sociale, duke zgjedhur që ti japë përgjigje komenteve t
Instagrami u thotë stop komenteve fyese (FOTO LAJM) Instagram së fundmi po punon për të thënë stop fjalëve dhe komenteve të ndryshme fyese. Së fundmi kompania ka konfirmuar
Risia më e fundit nga Facebook Facebook së fundmi ka njoftar se tashmë do të lejojë që përdoruesit të lënë një video në seksionin e komenteve, pasi kom
Joleza godet sërish, komentuesit ia kthejnë me sharje (FOTO LAJM) Joleza e famshme nuk i ka aspak të mira marrëdhëniet me ndjekësit në Facebook, e kjo vjen si pasojë e komenteve të cilat
Marina e Getoari zyrtarizojnë lidhjen edhe në Instagram (FOTO LAJM) Çdo ditë e më shumë Marina me Getoarin po e zyrtarizojnë marrëdhënien e tyre. Rrjetet sociale gumëzhijnë pas komenteve q