999 rezultate për

komentet

Ariana Fejzullahu viziton Italinë, vërshojnë komentet: Bëj analizat (FOTO LAJM) Përveç se një personazh mjaft e komentuar për shkak të famës që mori falë bashkëshortit, Ariana duket se është edhe mjaf
"Një Zot e di ç'pa Aleksi dhe Marku te ti", Rudina i kthen përgjigjjen epike ndjekëses (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj është kryefjala e mediave rozë kohët e fundit për shkak të ndarjes nga bashkëshorti i saj dhe lidhjes me
Nuk do t'ja dijë ç' thotë bota, Rudina Dembacaj shijon pushimet me Mark Frrokun (FOTO LAJM) Moderatorja dhe aktorja e humorit Rudina Dembacaj mund të themi se po shijon një muaj mjalti të parakohshëm. Pasi bër
Pasi bëri publike lidhjen me Frrokun, çfarë ka ndryshuar në jetën e Rudina Dembacaj (FOTO LAJM) Lidhja e shumëpërfolur e Rudina Dembacaj me ish deputetin Mark Frroku u konfirmua vetëm para pak ditësh nga vetë moderat
Rrjeti shpërtheu pas zyrtarizimit të lidhjes me Frrokun, Rudina bën veprimin e papritur (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj ka lënë pas divorcin nga martesa e parë, dhe tashmë është zyrtare. Pas thashethemeve në median rozë p
Shumë moderne për shqiptarët, plasin komentet në rrjet për nusen e Kreshës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme reperi shumë i dashur për publikun shqiptarë, MC Kresha kurorëzoi dashurinë me Erzina Shehu në martes
"Hera e fundit që tregoj moshën", e dini sa vjeç mbush sot Renato Mekolli? (FOTO LAJM) Ditën e sotme, shefi i kuzhinës Renato Mekolli feston ditëlindjen e tij. Në këtë ditë speciale për të, Renato ka vend
Macron futet në telashe: Bosnja është bombë me sahat... Presidenti i Francës, Emmanuel Macron theksoi se shqetësimi më i madh në Ballkan është “kthimi i xhihadistëve” në Bosnje
"Mbappe ëndërron të luaj për Realin", PSG-ja reagon ashpër ndaj deklaratës së Zidane Paris Saint-Germain nuk i ka pritur mirë komentet e trajnerit të Real Madridit, Zinedine Zidane, për yllin parisien Kyli
Çiljeta hoqi tatuazhin e kryqit dhe komentuesit kaq deshën! (FOTO LAJM) Të gjithë e mbajmë mend tatuazhin ‘problematik’ të Çiljetës. Kur ishte e vogël (nuk e dimë sa) ajo ka bërë tatuazh në
"Beli yt është ky?", Adelina Tahiri publikon foto hot dhe ndjekësit nuk kursejnë komentet (FOTO LAJM) Prej disa ditësh Instagram-in e Adelina Tahirit e kanë pushtuar fotot dhe videot të shkëputura nga kënga e re. Ajo mb
I dashuri i bën foton në tualet Dua Lipës, shpërthejnë komentet Dua Lipa dhe i dashuri i saj Awnar Hadid janë ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata duken mjaft të dashuruar për
Facebook gjurmon dhe përgjon këdo që hedh diçka të paligjshme në profil Gjykata supreme në Austri, e quajtur ‘Oberster Gerichtshof’, ka deklaruar se Facebook tashmë ka një platformë e cila mon
"Nuk është se kam dalë me tanga", Anxhela Peristeri flet për komentet negative (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri është një nga personazhet më të dashura për publikun. Ajo ka publikuar klipin e sa
Veliaj gjobit Ferrarin e Noizyt? Komentet pikante të ndjekësve (FOTO LAJM) Erjon Veliaj, kryebashkiak i Tiranës, publikoi në rrjet një foto që tregonte një polic bashkiak që i vendoste gjobë një
Bashkë dhe të dashuruar! Albani nuk i kursen komentet e ëmbla në publik për Çiljetën (FOTO LAJM) Këngëtarja Çiljeta Xhilaga është komentuar shpesh në media për marrëdhënien e saj të dashurisë me portierin Alban Hoxha.
Marotta nuk "mban" më: Jemi të acaruar me Icardin dhe Wanda-n Drejtori Sportiv, Beppe Marotta ka thënë se Interi ndihet i acaruar me komentet e fundit të Wanda Naras e cila ka konfir
Komentet epike te Taynës dhe Ledrit në videon e fanses që bën twerk për këngëtarin (FOTO LAJM) Epo të gjitha ndodhin në koncertin e Ledrit. Ai është ndër reperët më të njohur shqiptarë dhe shumë i dashur nga pub
Haradinaj shmang komentet për vendimin e dorëheqjes Dy ditë pasi vendosi të largohej pa kthim nga kryeministri i qeverisë, Ramush Haradinaj, është shfaqur sërish për publik
Soreca: Qeveria të marrë në konisderatë komentet tona për median Delegacioni i BE Luigi Soreca dhe Komisioni Europian, kanë shqyrtuar projektligjin për median i hartuar nga qeveria shqi