999 rezultate për

komentesh

Raffaella Fico trondit Balotellin: Lojtari nuk rri pa e ngacmuar ishin (VIDEO) Raffaella Fico është e dedikuar mbi format e saj trupore dhe stërvitet rregullisht për ti mbajtur në nivelin e duhur.
Bum komentesh në Instagramin e Arminës, ja si e shajnë ndjekësit (FOTO LAJM) Armina Mevlani vijon të jetë në Milano, ku po ndjek Javën e Modës. Ajo qëndron në koherencë të plotë me postimin e fotov
Xhemi me djalin, si dy pika uji Xhemi Shehu na ka prezantuar më herët djalin e saj të madh, Martinin. Por tashmë ajo ka vendosur që të ndajë me adhurues
Bum komentesh për kryetaren e FRESSH-it, ja si e tallin në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Para pak ditësh, kryetarja e FRESSH-it pa ju dredhur qerpiku hodhi si opsion të mundshëm që edhe të bëhej me të një stud
Bum komentesh në Facebook-un e Ramës: Duam drejtësi! (FOTO LAJM) Në kujtim për viktimat e 21 Janarit, Rama ka postuar një foto me katër qirinj të ndezur, por kjo gjë ka ndezur debatet d
Bum komentesh tek kërpudha e Ramës. Çfarë fshihet pas saj? (FOTO LAJM) Në të shumtën e rasteve kryeministri Rama krijon një fortunë në lidhje me fotot që poston në Facebook, e në jo pak raste
Era Istrefi së shpejti me një projekt të ri Era Istrefi ka ndarë me të gjithë fansat e saj lajmin se së shpejti ajo do të prezantojë projektin më të ri muzikor.
Bum komentesh negative për modelen e dobët në kopertinë Duket se një situatë edhe më e agravuar vijon sa i takon modeleve të cilat çdo ditë edhe më shumë dobësohen për të sigur
KOMENT/ Partitë organizojnë skuadrat online Media online po merr një peshë të rendësishme në formësimin e opinionit publik dhe duket se të parët që e kanë kuptuar k
Luana ndër vite (FOTO LAJM) Luana Vjollca e cila njihet tashmë për fotot mjaft të bukura që përcjell në Instagram e ku shkakton një valë komentesh,
Nora guxon të pozojë me armë, bum komentesh nga fansat Nora Istrefi gjithmonë na surprizon me fotot që ajo poston në rrjetet sociale. Ndërsa ndodhet në muajin e mjaltit, ajo p
Zhvishet modelja, bum komentesh në Instagram (FOTO LAJM) Për të qënë sa më pranë fansave dhe për ti dhuruar një foto të bukur, një prej modeleve më të suksesshme në botë ka post
Vildane Zeneli del topless, bum komentesh (FOTO LAJM) Ajo nuk ka të ndalur, e ndërsa fotot e saj të fundit të postuara në Instagram e kanë kaluar kufirin e imagjinatës së shf
Një verë e nxehtë për Albana Osmanin, bum komentesh në Instagram (FOTO LAJM) Një nga femrat më të njohura dhe të suksesshme të ekraneve shqiptare, nëpërmjet postimeve në rrjetet sociale, tregon se
Ja kush është kushërira seksi e Lorik Canës (FOTO LAJM) Prezantuesja Genta Cana, e cila është vajza e xhaxhait të Lorik Canës, ka postuar një fotografi me bikini në Instagram,
Josh Adelina Tahiri, bum komentesh për fotot (FOTO LAJM) Adelina Tahiri, asnjëherë nuk nguron të provokojë. Përpos zhveshjeve skenike, këngëtarja ka zgjedhur të dalë me bikini n
Zhvishet Zajmina, bum komentesh në Instagram (FOTO LAJM) Këngëtarja Zajmina Vasjari spikat për linjat e trupit të saj. Ajo është ndalur me mikeshat e saj në një pishinë, për të
Enca Haxhia e cilëson veten "Bishë", bum komentesh në Facebook (FOTO LAJM) Pas suksesit me "Ata nuk e dinë", në bashkëpunim me Noizy-n, këngëtarja është bërë edhe më aktive në rrjetet sociale. As
Acarohen fansat, bum komentesh për Nevilën me të ëmën (FOTO LAJM) Nevila, banorja fituese në Big Brother ka nxehur fansat, pasi ka postuar në Facebook një foto me nënën e saj. Bashka
Genta Ismajli pa tualet, bum komentesh nga fansat (FOTO LAJM) Genta Ismajli, si rrallë ndonjëherë është parë vetëm me veshje sportive dhe pa grim. Ajo duket aq e lumtur, sa ka po