999 rezultate për

komente

Armela së shpejti do të drejtojë një program televiziv? Ja replikat me Olti Currin (FOTO LAJM) Ajo ishte një nga konkurentet më të forta dhe më të përfolura të këtij Big Brotheri para daljes nga shtëpia dy javë më p
Lexon komentet nga Facebook, Fevziu i drejtohet të ftuarit: Kokë k.. "më duket se e ka me ty" Blendi Fevziu ka folur mbrëmjen e sotme në emision për çështjen më të fundit lidhur me shkrimin ofendues të Kastriot Myf
Arbana ndryshon 180 gradë, nga minifundi në kostum serioz (FOTO LAJM) Javën e kaluar më shuëm se zhvillimet e spektaklit BB u komentua vetë moderatorja Arbana Osmani. Kjo për shkak se fu
Paralajmëron Kina: Në çdo moment mund të “plasë” në gadishullin korean Ministri i Jashtëm i Kinës, Wang Yi, u ka bërë thirrje sot të gjitha palëve që të marrin masa për uljen e tensioneve mes
Deklarata e DASH, reagon Shehu: PD s’do të bojkotojë zgjedhjet Pas deklaratës së DASH për pjesmarrje në zgjedhje ka reaguar ish-ministri I Jashtëm Tritan Shehu. Me anë të një stat
Sean Spicer kërkon falje për komentet për Hitlerin Zëdhënësi i Shtëpisë së Bardhë, Sean Spicer, ka kërkuar falje pasi ka deklaruar se Adolf Hitleri nuk ka përdorur armë ki
Rama poston foto mbi “kalë”, komentuesit: I ke hipur Bashës… (FOTO LAJM) Kryemnistri Edi Rama ka postuar në Facebook “foton e ditës” foto e cila ka tërhequr vëmëndjen e ndjekësve të tij të cilë
Kjo është risia më e fundit nga Facebook Pas disa vitesh, “Facebook” po e përvetëson veçorinë e GIF (imazheve të animuara). Duke filluar prej javës së ardhshm
Socialistja ka një mesazh për Tahirin: O Saimir, mos rri me Edin! (FOTO LAJM) Ditën e sotme në të gjithë Shqipërinë festohet “Dita e Verës”. Në Tiranë kryeministri Edi Rama ditën e sotme e ka nisur
Vajza vetëvritet në Facebook, por nëna e tall me komente (FOTO LAJM) Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Florida e SHBA-ve, pasi një adoleshente ka tentuar të vetëvritet Live në Facebook, ku
"Ju duheni nxjerrë zvarrë nga Kuvendi", ja si ia kthen Rama komentuesit (FOTO LAJM) Mes komentuesve në profilin e Ramës, të shumtë janë ata që i sulen me kritika dhe akuza, e për të cilët kryeministri e k
"Lum ne që të kemi o harbut!" Rama: E drejte, më i mirë ishte Berisha… Pas video live të ndarë nga kryeministri Rama direkt nga cermonia e promovimit të femrës në polici, kanë vërshuar koment
Komentet për Suedinë, Donald Trump sqaron gafën Shtëpia e Bardhë u përpoq të zbuste furtunën e shkaktuar nga komentet e presidentit Trump mbi një sulm terrorist në Sued
Grabitja në Rinas/ Komentuesi i kujton grabitjen, Rama irritohet: Mëso të shkruash shqip! Dita e djeshme ka qënë një ndër ditët më të “zeza” për Policinë e Shtetit dhe bankat për shkak se dje ndodhi grabitja e
Nuhiu: Nuk kam shkarkuar asnjë ministër, koha e tyre mbaroi Ministri Agim Nuhiu, ka reaguar lidhur me komentet e djeshme për ndryshimet në Ministrinë e Punëve të Brendshme, ku ka t
Këshilli i Sigurisë për Klement Balilin, Vasili kujdeset të tregojë se ishte porosi e amerikanëve Kreu i Grupit Parlamentar të LSI-së në Kuvend, Petrit Vasili e pa të nevojshme të shpjegonte gjatë orëve të drekës kërke
Barcelona shkarkon drejtorin pas komenteve të tij kundër Messit Barcelona ka njoftuar se kanë shkarkuar drejtorin, Pere Gratacos, pas komenteve të tij për yllin e skuadrës Lionel Messi
DEBATET/ Rama-qytetarit: Në pushtet më mban detyra! (FOTO LAJM) Edhe këtë herë, kryeministri Rama nuk i ka kursyer përgjigjet për shumë prej komentuesve me të cilët është përfshirë në
Këshilltari i Trump: Shpresoj që Obama të vdesë nga sëmundja e lopës së çmendur! Carl Paladino, bashkë-kryetari i ekipit të Presidentit të sapozgjedhur Donald Trump në Nju Jork është një ndër temat kry
"Sa mbrrita në katun, faleminderit për muhabetin"/ Komenti i djalit acaron Kryeministrin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme kryeministri Edi Rama ka shkëmbyer komente me qytetarët në Facebook, ndërsa shumë prej tyre e kanë ng