999 rezultate për

komente

Kejvina zyrtarisht zëvendësuesja e Rashelit, ja komentet që shkëmben me Ermalin Kejvina Kthella është bukuroshja e cila do të zëvendësojë Rashel Kolanecin në emisionin e të shtunës ‘Xing me Ermalin’.
Rama "tall" qytetarin në komente: Ngatërrove çobanin me Myzeqenë kryminitri Edi Rama tashmë dihet nga të gjithë se shpenzon një pjesë shumë të mirë të kohës duke i kthyer komente qyteta
Sauditi i mëson gruas makinën, njerëzi "plasin" në komente: Turp të kini! Tre ditë pas dekretit të Mbretit Salman, që iu mundëson prej qershorit të ardhshëm grave pajisjen me patenta, Faisal BaG
“Qetësi para stuhisë”, çfarë po paralajmëron Trump? Presidenti amerikan, Donald Trump, ka bërë disa komente enigmatike pas një takimi me liderët e lartë ushtarakë, duke thë
Trump kandidat për çmimin Nobel, shpërthen rrjeti me komente e tallje Fituesi i Çmimit Nobel për Paqen do të shpallet sonte në një ceremoni në Oslo, në Norvegji. Sic thuhet nga mediat e h
Majlinda Bregu rrëfen pengun e saj: “Nuk kam si ta ndjek në Parlament” Ka kaluar vetëm një vit që kur ish-deputetja e PD-së Majlinda Bregu ndërmori një nismë ku synonte që mediat online të me
Plasin komentet në Instagram, Ami merr urime nga kolegët (FOTO LAJM) Ami dhe Ermali postuan sot një fotografi në rrjete sociale ku treguan se në fakt po udhëtonin. Qëllimi i tyre paska q
Pozat e para të Adrolës në New York (FOTO LAJM) Adrola Dushi njihet si një nga modelet më të kërkuara dhe më të suksesshme në botën e showbizit shqiptar. Ajo ka disa
Komentuesit i vërsulen të dyshuarës në vrasjen e Aulonit (FOTO LAJM) Aulon Zeka 16 vjeçar nga Prishtina ishte gjetur i vrarë të shtunën në ora 11:00 të ditës. Zeka, për herë të fundit ishte
Çnjerëzore, pronari tërheq zvarrë qentë me makinë (VIDEO) Një pronar ka shkaktuar një reagim të ashpër në media pasi u kap duke zvarritur dy qentë e tij pas makinës së tij në një
E quajti Berishën koleg, Erla Mëhilli tallet keq me Grida Dumin (FOTO LAJM) Gazetari Cim Peka ka reaguar përmes një statusi në “Facebook”, ku shkruan se: “Nuk komentoj komentet e kolegut Berisha.
Shtatzania e Amit, Ermali dhe Besi shkëmbejnë batuta (FOTO LAJM) Pak pasi Ermal Mamaqi publikoi lajmin se Ami ishte shtatzanë, kanë vërshuar edhe komentet e miqve, emra të njohur të art
Qytetari i kujton Skëndërbeun, Rama i kthehet keq komentuesit Shumë komente kanë pasur postimet e fundit të kryeministrit Rama, teksa betohej Qeveria e re në Presidencë. Pas posti
Komentuesi e provokon, Rama i hap profilin dhe e bën për një “lek” (FOTO LAJM) Një pjesëz nga transformimet e Rilindjes Urbane në Fier që publikoi kryeministri në mëngjes mjaftoi që të vërshonin kome
Komentuesit i përvishen Ramës që me mëngjes: Keni qelbur Shqipërinë! Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke uruar shqiptarët për një ditë të mbarë duke postuar disa f
"Skandali" me atletet e bardha, reagon për herë të parë Rama (FOTO LAJM) Atletet e bardha të Ramës në samitin e Triestes kanë marrë një vëmëndje të madhe jo vetem në mediat vendase por edhe në
Ed Sheeran merr një vendim të prerë: “Njerëzit nuk më pëlqejnë” (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur dhe shumë i pëlqyer Ed Sheeran ka marrë një vendim të prerë përsa i përket rrjetit social Twitter.
Rasheli fut në sherr Amin dhe Ermalin (FOTO LAJM) Kohët e fundit Ermal Mamaqi nuk ndalet së postuari fotografi bashkë me bukuroshen që e shoqeron ne studio, Rashel Kolane
Edi Rama më në fund zbulon kush përgjigjet komenteve në facebookun e tij Edi Rama është kthyer shpeshherë në qendër diskutimesh për përgjigjet sarkastike që iu kthen komentuesve në faqen e
“Kemi ngel beqarë, s’na merr kush”, Rama i përgjigjet komentuesit: Mirë je ti? Kryeministri Edi Rama ka marrë komente pa fund në postimet e tij në Facebook të cilat sa vijnë e shpeshtohen për shkak e