999 rezultate për

komente

Anglishtja e Getoarit, gabim apo do të jetë “trendy”? (FOTO LAJM) Komentet apo statuset në anglisht janë kthyer në një trend të zakonshëm dhe shpesh fjalët në gjuhën e huaj shqipërohen q
Pas urimeve, por edhe komenteve negative, Bushpepa flet për herë të parë për fitoren! Si çdo vit, edhe këtë herë Festivali i RTSH pati shumë replika mes artistësh. Disa uruan fitoren e Eugent Bushpepën, duk
Fejesa me biznesmenin 25 vjet më të madh, fansat akuzojnë rëndë këngëtaren Adelina Tahiri ka qenë emri që e kemi dëgjuar më së shumti këto ditë në mediet rozë. Kjo pasi bëri bujë lajmi që këng
Po t’mos kishe lekët e babit s’do ishe asgjë! Lori Hoxha reagon e prekur Shpesh na është krijuar përshtypja se personazhet e njohura nuk i shohim komentet e shumta që u vijnë në postimet që ata
Redon Makashi nuk i ndahet dot dashurisë së vjetër Një postim i bërë nga ish e dashura e Redon Makashit, Elda Koci duket se ka nxjerr në dritë rikthimin e tyre. Ditë me
I arrestuan të dashurin si bosin e drogës, Viola Spiro arratiset nga Shqipëria Moderatorja Viola Spiro ka qenë padyshim në qendër të vëmendjes këto kohë pas arrestimin të të dashurit të saj për trafi
U ofendua masivisht nga fansat në Instagram, Klaudia merr vendimin drastik Ajo shkaktoi shumë rrëmujë dhe zhurmë në rrjete sociale pasi u nda nga koreografi i njohur Albi Nako. Por balerina K
Sara Kapo nxjerr në shesh vithet “bombë”, komenti i Mamaqit të shkatërron së qeshuri (FOTO LAJM) Sara Kapo, vajza e vetme e aktores së njohur Ema Andrea, ka zgjedhur një mënyrë krejt ndryshe nga e ëma për të rënë në s
Motra superseksi e lojtarit të Romës ngre temperaturat në dimër (FOTO LAJM) Quhet Kristyna Schickova. Është modele çeke mjaft e njohur në vendin e saj, por edhe më gjerë. Tashmë po hedh hapat e
FA i kërkon shpjegim Mourinhos për deklarata thumbuese para derbit Federata e Futbollit të Anglisë (FA) i ka kërkuar Jose Mourinhos t’i shpjegojë komentet që i bëri para mediave në prag t
Shqiptarja prezanton të dashurin me ngjyrë, por fyhet me komente mjaft negative në Facebook Fotoja e një vajze shqiptare me të dashurin e saj me ngjyrë është duke u shpërndarë aktualisht nëpër rrjetet sociale, ku
I dashuri iu arrestua për trafik, ja çfarë bën Viola Spiro (FOTO LAJM) Lajmi për arrestimin e partnerit të Viola Spiros në Itali, i akuzuar për trafik kokaine, u përhap shpejtë në media.
Meta refuzon komentet ndaj të burgosurve të "Çështjes Kumanova" Gjatë konferencës së përbashkët për shtyp me Presidentin e Maqedonisë, kreu i shtetit shqiptar Ilir Meta deklaroi se nuk
Modelja poston foton e vetme me rroba, Noizy “tallet” në komente Tashmë prej disa kohësh modelja e njohur Oriola Marashi është bërë pjesë e grupit OTR dhe ka krijuar një miqësi të ngush
Benzema zbulon arsyen se pse nuk kontakton me Mourinhon Karim Benzema ka zbuluar se nuk ka më kontate me ish-trajnerin e tij, Jose Mourinho. Sulmuesi i Real Madridit ka shën
Shkaktoi diskutime për veshjen në emision, Kejvina ndan komente me Ermalin Zëvëndësuesja më e re e Rashelit në emisionin “Xing me Ermalin” Kejvina Kthella ka publikuar një foto mjaft provokuese,
Ermali nuk kursen as të dashurin e Lori Hoxhës, e ngacmon me komente (FOTO LAJM) Komentet e aktorit dhe komedianit Ermal Mamaqi duket se kanë prekur këtë herë edhe të dashurin e trashëgimtares së To
Vajza e Niko Peleshit ofendohet në komente, por e ka në majë të gjuhës ironinë (FOTO LAJM) Vajza bukuroshe e Niko Peleshit numëron një numër shumë të lartë ndjekësish në rrjete sociale dhe gjithashtu njihet për
Facebook sjell programin që ndalon komentet negative Gjigandi i rrjeteve sociale, Facebook ka konfirmuar se ka blerë programin “TBH” që është i famshëm tek adoleshentët.
Kejvina zyrtarisht zëvendësuesja e Rashelit, ja komentet që shkëmben me Ermalin Kejvina Kthella është bukuroshja e cila do të zëvendësojë Rashel Kolanecin në emisionin e të shtunës ‘Xing me Ermalin’.