999 rezultate për

komente

Tifozët e Milanit sulmojnë ashpër të fejuarën e Teo Hernandezit (FOTO LAJM) Pas pozitivitetit me koronavirus të lojtarit të Milanit, Teo Hernandez në rrjetet sociale kanë filluar komentet negative
Rama injoron komentet për Erdoganin, e nis ditën si zakonisht Kryeministri Edi Rama ka vendosur të injorojë komentet që shpërthyen ditën e djeshme për të dhe Erdoganin, ndërsa e ka
Nisën sherrin për disa komente në Instagram, përfundon keq për të rinjtë Instagrami po kthehet në një mollë sherri për të rinjtë, që sapo shohin ndonjë reagim tek të afërmit e tyre, nuk toleroj
Zidane i përgjigjet akuzave të Koeman se duhej akorduar penallti kundër Realit Zinedine Zidane e ka shprehur pakënaqësinë e tij kundrejt trajnerit të Barcelonës, Ronald Koeman, i cili e ka komentuar
Me të brendshme dhe lëvizje provokuese, Klaudia Pepa "çmend" rrjetin me kërcimin (FOTO&VIDEO) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, poston herë pas here në profilin e saj në “Instagram”, video ku shfaqet tejet
Barku çdo ditë e më i rrumbullakosur, si duket Afërdita Dreshaj në muajin e 7 (FOTO LAJM) Ndjekësit nuk janë kursyer me komente kur kanë parë barkun e rrumbullakosur të Afërditës, e cila nuk ka rreshtur së stër
"Ministër, dorëhiqu", qindra komente në faqen e Ministrit Lleshaj për vrasjen e Klodianit Në faqen zyrtare të Ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, pas vrasjes së 25-vjeçarit Klodian Rasha nga një efektiv poli
"Jeni në ankth më shumë se unë", Sara reagon pas komenteve ofenduese në shtatzëni (FOTO LAJM) Sara Hoxha ka reaguar ndaj komenteve negative që ka marrë gjatë periudhës së shtatzanisë. Sara dhe Ledri pritet të bëhen
Bëri bujë me dobësimin drastik, Erik Fullani sërish në qendër të komenteve (FOTO LAJM) Erik Fullani ishte për një kohë një nga personazhet më të përfolura në rrjetet sociale, jo vetëm si djali i Ardian Fulla
Koeman nuk ia përton presidentit të Barçës: Deklaratat tuaja për Messin nuk na ndihmojnë Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka kritikuar një deklaratë të fundit të bërë nga presidenti aktual i klubit, Carles
Pas komenteve të xhaxhait dhe ish-agjentit të tij, Griezmann flet për marrëdhënien me Messin Antoine Griezmann ka hedhur poshtë idenë se ekziston një përçarje mes tij dhe shokut të ekipit tek Barcelona, Lionel Mes
Bëri një pyetje për ushqimin e fëmijës, nëna "masakrohet" me komente Një nënë ka ngritur debate të mëdha në rrjet pasi pyeti nëse duhet t'i jepte për mëngjes vajzës së saj 2 vjeç picë plot
"Kur ke me pjell?", Elita Rudi reagon ashpër ndaj komenteve fyese (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Elita Rudi është në pritje të fëmijës së saj të dytë. Bashkëshortja e këngëtarit Gjiko është shu
Trump lyen flokët? Rrjeti shpërthen në komente Presidenti në detyrë i SHBA-ve Donald Trump ka tërhequr edhe njëherë vëmendjen me pamjen e tij. Këtë herë është bërë shk
Fauci: Vaksina anti-COVID nuk e bllokon tërësisht infeksionin Edhe pse e gjithë bota po rend pas vaksinës së koronavirusit me shpresën se ajo do të sjellë më në fund pak normalitet n
Bëri bujë me dobësimin drastik, Erik Fullani sërish në qendër të komenteve (FOTO LAJM) Erik Fullani ishte për një kohë një nga personazhet më të përfolura në rrjetet sociale, jo vetëm si djali i Ardian Fulla
"Çmenden" serbët, shqiptari hyn me fanellën kuqezi në autobusin e Beogradit (FOTO LAJM) Një djali i ri që mbante të veshur një bluzë me simbole shqiptare duke udhëtuar në një autobus në Serbi ka marrë vemendj
"Nuk mund të sillemi si Chelsea në merkato", Lampard qesh me komentet e Klopp Frank Lampard i është kundërpërgjigjur komenteve të Jurgen Klopp që tha se "nuk mund të sillemi si Chelsea", pasi thekso
Leeds bëri një paraqitje fantastike ndaj Liverpoolit, këto janë komentet e Bielsas Ndonëse pësoi humbje, Leeds United bëri një rikthim spektakolar në Premierligë, duke e nisur sezonin me një spektakël go
U kujtua pas pilafit, "rrebesh" komentesh negative për Majkon (FOTO LAJM) Ministri per Diasporen, Pandeli Majko, pasi ka dale sot me reagimin e pare, pas stuates kaotike ne Kakavije, ku mijera e