999 rezultate për

koment

Sekuestruan 20 mijë paund në Durrës, komentuesit shpërthejnë kundër policisë (FOTO LAJM) Policia kufitare ka bërë me dije se ka arrestuar një 40 vjeçar nga Mati pasi i janë gjetur rreth 20300 paund britanikë t
Nxorri këngën nga arratia, komentuesit "kryqëzojnë" Elvana Gjatën (FOTO LAJM) Kanë kaluar disa ditë nga ngjarja në Bllok që tronditi kryeqytetin. Nga të shtënat me armë mbeti një person i vrarë
"Di vetëm të hapësh këmbët", Kejvina i kthehet dhe fëlliq komentuesin (FOTO LAJM) Velina, Kejvina Kthella, është kthyer në një nga personazhet më të komentuar të shoWbizzit. Së fundmi ajo ka potuar
Çifti më i komentuar në rrjete sociale, a janë martuar ata në fshehtësi? Reperi Mozzik dhe partnerja e tij Loredana janë një ndër çiftet më simpatik dhe më të komnetuar në rrjetet sociale.
Alba Hoxha në ajër, Albi Nako i bën komentin epik (FOTO LAJM) Alba Hoxha është një ndër balerinat më të komentuara kohët e fundit. Alba është përfolur shumë, për një lidhje me ba
U shqetësua nga komentet për paketën anti-shpifje, reagon sërish Rama Kryeministri Edi Rama shpjegoi sot në lidhj me paketën anti-shpifje, që tha se e ka propozuar dhe në qeveri. Por duke
“Nuk u lodhe duke nxjerrë të pasmet?”, Kejvina kapet me komentuesit Kejvina është bërë e famshme në Shqipëri që ditën e parë që u shfaq publikisht në Xing. Sigurisht ajo nuk i kursen po
Bleona vishet si nuse, Ermal Mamaqi i bën komentin epik (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Bleona Qereti, ka publikuar një foto në profiln e saj të Instagramit, ku shihet e veshur me një vell
Mori 6 vite burg për korrupsion, ky është reagimi i Jankullovskës Ish-ministrja e Punëve të Brendshme të Maqedonisë Gordana Jankullovska nuk dëshiron ta komentojë aktvendimin e Gjykatës
Gjakoset komentatori pak para super ndeshjes Khabib vs. McGregory (FOTO LAJM) Eshtë çështje minutash fillimi i ndeshjes për kampionin e peshave të lehta në UFC, ndërkohë që para kësaj super përballj
Makthet e komentatorëve, këta janë 11 emrat më të veshtirë për tu shqiptuar Kur t’i lexoni këto emra, do e kuptoni sa e vështirë është të jesh komentator. Është pothuajse e pamundur të shqipto
Po i re më qafë tjetrit të fut plumbin! Komenti pikant në postimin e Stresit për Vis Martinajn (FOTO LAJM) Dy prej personazheve të njohur tek të rinjtë, Stresi dhe Noizy duket se janë persona me lidhje të afërta me Ervis Martin
“S’ke pas buke derisa luajte rolin e ku*vës”, Genta i përgjgjet komentuesit Ish-banorja e "Big Brother", Genta mbetet një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit e për të cilën publiku ka gjithnj
E quajti ku**ë, moderatorja e famshme "turpëron" komentuesin (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë bërë pjesë e pandashme e jetës tonë, ku përdoren gjerësisht jo vetëm për tu informuar por edhe për
Aulona Musta hedh videon me bashkëshortin, vajza tjetër reagon "pa frena" (FOTO LAJM) Aulona Musta është kthyer në një nga personazhet më antipatikë në rrjetet sociale, kjo për arsye që shpesh ndjekësit e s
Kështu e komenton Albin Kurti vizitën e beftë të Thaçit në Ujman "Gjest dëshpërues i një personi të vetmuar". Kështu e ka komentuar Albin Kurti vizitën e beftë të Hashim Thaçit në Ujman
Dybala surprizon shqiptarët me një postim në Instagram (VIDEO) Juventus mbrëmjen e djeshme ka marrë fitoren e rradhës në Seria A, këtë radhë kundër Bolognas, me rezultat 2-0. Auto
Këto janë fjalët e gruas së Milaim Zekës pas arrestimit Gazetarja dhe bashkëshortja e deputetit Milaim Zeka, Edlira Qefalija, ka komentuar akuzën ndaj këtij të fundit për kërcë
Qëlloi me shuplakë në të pasme një vajzë, dënohet me burg Një burrë që gjuajti me shuplakë të pasmet e një gruaje në një autobus në Paris u dënua me tre muaj heqje lirie. Dënimi
Ambasadorja e SHBA në OKB komenton deklaratën e Bolton: Ka njerëz që... Ambasadorja e SHBA në OKB, Nikki Haley tha se pozicionet e qeverisë amerikane në lidhje me Kosovën nuk kanë ndryshuar.