999 rezultate për

komedi

Aktori i njohur i Fierit humb betejën me COVID-19 Aktori i madh i teatrit dhe estradës së Fierit, Fatmir Xhelili ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me Covid-19. M
Ju kujtohet mamaja e Elsës tek "Pallati 176"? Shihni si duket aktorja 33 vite pas komedisë (FOTO LAJM) “Pallati 176” ishte komedia më e famshme shqiptare e prodhuar në vitin 1986, me regjisorë Alfred Bualotin dhe Andon Qesa
Komedia që fshihet pas botës së egër në vetëm disa shkrepje (FOTO LAJM) Kafshët padyshim kanë një ndjeshmëri shumë të madhe e deri diku ngjajnë me ne. Sesa shumë rëndësi ka për ta një vepri
Do qeshim më pak, komediani i njohur shkodran ndahet nga jeta (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 54-vjeçare aktori i njohur i humorit shkodran, Anton Krosaj. Anton Krosaj bëhet me dij
La gjurmë edhe te mijëra shqiptarë, ndahet nga jeta aktori dhe komediani i njohur (FOTO LAJM) Është shuar përgjitunjë aktoridhe komediani i njohur Fred Willard. Lajmi është konfirmuar nga vajza e tij e cila shkruan
Bota e artit në zi, ndahet nga jeta komediani i njohur (FOTO LAJM) Komediani i njohur, Jerry Stiller, është ndarë nga jeta në moshën 92-vjeçare. Lajmin e ka dhënë djali i tij, aktori i nj
Për një "like" në Twitter, aktori i famshëm rrezikon miqësinë me familjen Beckham (FOTO LAJM) Komediani i njohur Ricky Gervais ka rrezikuar miqësinë e tij me familjen Beckham pasi ka bërë “like” një postim aspak po
Ju kujtohet mamaja e Elsës tek "Pallati 176"? Shihni si duket aktorja 33 vite pas komedisë (FOTO LAJM) “Pallati 176” ishte komedia më e famshme shqiptare e prodhuar në vitin 1986, me regjisorë Alfred Bualotin dhe Andon Qesa
Kinematografia në zi: Koronavirusi i merr jetën komedianit të njohur Koronavirusi nuk i ka kursyer jetën as komedianit të njohur Eddie Large. ka vdekur në moshën 78 vjeçare nga koronavirusi
7 komedi shqiptare që do t'jua bëjnë më të bukura ditët në karantinë Harrojini për pak Netflix-in dhe lajmet dhe kujtoni që jeta është ende shumë e bukur. Lumturia qëndron tek gjërat e thje
Filmat komedi ndër vite me aktorët më të njohur që nuk duhet t’i humbisni Filmat janë mënyra më e mirë për të ngritur disponimin, por ndonjëherë është e vështirë të zgjedhni një – na ka ndodhur
"Koronavirus rapsodi", komediani modifikon këngën legjendare të grupit Queen (VIDEO) Kohët e fundit, një 17-vjeçar krijoi një faqe në internet për të ndihmuar njerëzit të lanin duart siç duhet dhe në mënyr
"Më jep një litar, do vras veten", komediani bën gjestin e papritur ndaj vogëlushit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është bërë publike një video, ku një 9 vjeccar kërkonte të vetëvritej pas bullizmit të ushtruar nga shok
Bes Kallaku e ftoi në film, Visjani zbulon pse nuk mori pjesë (VIDEO) Visjan Ukcenaj pati një ftesë nga Bes Kallaku për të luajtur në filmin e tij të ri, por nuk u arrit dot! I ftuar në e
"Ai biznes, unë komedi", Bes Kallaku thumbon publikisht Ermal Mamaqin (VIDEO) Miqësia e Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit është zbehur ndjeshëm, të paktën kjo reflektohet qartë në sytë e publikut. D
"A Rainy Day in New York", komedia përfekte për këtë mbrëmje Filmi u referohet censuruesve të rinj që duan të vendosin regjisorin, dy herë të shfarosur nga akuzat e ngacmimit të vaj
Komedia që fshihet pas botës së egër në vetëm disa shkrepje (FOTO LAJM) Kafshët padyshim kanë një ndjeshmëri shumë të madhe e deri diku ngjajnë me ne. Sesa shumë rëndësi ka për ta një vepri
Ju kujtohet mamaja e Elsës tek "Pallati 176"? Shihni si duket aktorja 33 vite pas komedisë (FOTO LAJM) “Pallati 176” ishte komedia më e famshme shqiptare e prodhuar në vitin 1986, me regjisorë Alfred Bualotin dhe Andon Qesa
Publikohen pamjet: Enca nis xhirimet në filmin e ri të Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Në fund të muajit korrik u mësua se Ermal Mamaqi do të bëjë pjesë të filmit të tij të ri këngëtaren e njohur Enca Haxhia
Filmat komedi ndër vite me aktorët më të njohur që nuk duhet t’i humbisni Filmat janë mënyra më e mirë për të ngritur disponimin, por ndonjëherë është e vështirë të zgjedhni një – na ka ndodhur