999 rezultate për

komedi

Komedia që fshihet pas botës së egër në vetëm disa shkrepje (FOTO LAJM) Kafshët padyshim kanë një ndjeshmëri shumë të madhe e deri diku ngjajnë me ne. Sesa shumë rëndësi ka për ta një vepri
Do qeshim më pak, komediani i njohur shkodran ndahet nga jeta (FOTO LAJM) Është ndarë nga jeta në moshën 54-vjeçare aktori i njohur i humorit shkodran, Anton Krosaj. Anton Krosaj bëhet me dij
La gjurmë edhe te mijëra shqiptarë, ndahet nga jeta aktori dhe komediani i njohur (FOTO LAJM) Është shuar përgjitunjë aktoridhe komediani i njohur Fred Willard. Lajmi është konfirmuar nga vajza e tij e cila shkruan
Bota e artit në zi, ndahet nga jeta komediani i njohur (FOTO LAJM) Komediani i njohur, Jerry Stiller, është ndarë nga jeta në moshën 92-vjeçare. Lajmin e ka dhënë djali i tij, aktori i nj
Për një "like" në Twitter, aktori i famshëm rrezikon miqësinë me familjen Beckham (FOTO LAJM) Komediani i njohur Ricky Gervais ka rrezikuar miqësinë e tij me familjen Beckham pasi ka bërë “like” një postim aspak po
Ju kujtohet mamaja e Elsës tek "Pallati 176"? Shihni si duket aktorja 33 vite pas komedisë (FOTO LAJM) “Pallati 176” ishte komedia më e famshme shqiptare e prodhuar në vitin 1986, me regjisorë Alfred Bualotin dhe Andon Qesa
Kinematografia në zi: Koronavirusi i merr jetën komedianit të njohur Koronavirusi nuk i ka kursyer jetën as komedianit të njohur Eddie Large. ka vdekur në moshën 78 vjeçare nga koronavirusi
7 komedi shqiptare që do t'jua bëjnë më të bukura ditët në karantinë Harrojini për pak Netflix-in dhe lajmet dhe kujtoni që jeta është ende shumë e bukur. Lumturia qëndron tek gjërat e thje
Filmat komedi ndër vite me aktorët më të njohur që nuk duhet t’i humbisni Filmat janë mënyra më e mirë për të ngritur disponimin, por ndonjëherë është e vështirë të zgjedhni një – na ka ndodhur
"Koronavirus rapsodi", komediani modifikon këngën legjendare të grupit Queen (VIDEO) Kohët e fundit, një 17-vjeçar krijoi një faqe në internet për të ndihmuar njerëzit të lanin duart siç duhet dhe në mënyr
"Më jep një litar, do vras veten", komediani bën gjestin e papritur ndaj vogëlushit (FOTO LAJM) Ditën e djeshme është bërë publike një video, ku një 9 vjeccar kërkonte të vetëvritej pas bullizmit të ushtruar nga shok
Bes Kallaku e ftoi në film, Visjani zbulon pse nuk mori pjesë (VIDEO) Visjan Ukcenaj pati një ftesë nga Bes Kallaku për të luajtur në filmin e tij të ri, por nuk u arrit dot! I ftuar në e
"Ai biznes, unë komedi", Bes Kallaku thumbon publikisht Ermal Mamaqin (VIDEO) Miqësia e Bes Kallakut dhe Ermal Mamaqit është zbehur ndjeshëm, të paktën kjo reflektohet qartë në sytë e publikut. D
"A Rainy Day in New York", komedia përfekte për këtë mbrëmje Filmi u referohet censuruesve të rinj që duan të vendosin regjisorin, dy herë të shfarosur nga akuzat e ngacmimit të vaj
Komedia që fshihet pas botës së egër në vetëm disa shkrepje (FOTO LAJM) Kafshët padyshim kanë një ndjeshmëri shumë të madhe e deri diku ngjajnë me ne. Sesa shumë rëndësi ka për ta një vepri
Ju kujtohet mamaja e Elsës tek "Pallati 176"? Shihni si duket aktorja 33 vite pas komedisë (FOTO LAJM) “Pallati 176” ishte komedia më e famshme shqiptare e prodhuar në vitin 1986, me regjisorë Alfred Bualotin dhe Andon Qesa
Publikohen pamjet: Enca nis xhirimet në filmin e ri të Ermal Mamaqit (FOTO LAJM) Në fund të muajit korrik u mësua se Ermal Mamaqi do të bëjë pjesë të filmit të tij të ri këngëtaren e njohur Enca Haxhia
Filmat komedi ndër vite me aktorët më të njohur që nuk duhet t’i humbisni Filmat janë mënyra më e mirë për të ngritur disponimin, por ndonjëherë është e vështirë të zgjedhni një – na ka ndodhur
"Spider Man" zë vendin e parë për shitje të biletave në SHBA “Spider-Man” fiton për një javë të dytë vendin e parë në zyrën e biletave në Amerikë duke mbledhur rreth 45.3 milion dol
Si ra Haradinaj në kurthin e komedianëve rusë që zbuluan tradhtinë ndaj Kosovës përmes Zaevit Dy homologët, kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj e ai i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ishin të fundit që ranë p