999 rezultate për

kome

Jonida Vokshi publikon foto me barkun e rrumbullakosur, komenti epik i Olta Gixharit (FOTO LAJM) Një nga problemet më të shpeshta të shtatzënisë është edhe shtimi në peshë. Ka disa vajza që shtojnë fare pak kilogramë,
Luana publikon fotot joshëse nga ballkoni, Getoari i le komentin epik kunatës (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka publikuar disa foto mjaft tërheqëse në profilin e saj në Instagram, pa treguar destinacionin. Ajo sh
Genta e Big Brother bën komentin epik: Kjo ka më shumë operacione se unë (FOTO LAJM) Që prej bujës që bëri me pjesmarrjen në Big Brother, Genta Gjalpi ka qenë gjithmonë një nga vajzat shumë të komentuara n
Meta kërcënoi me shpërndarje parlamenti, Rama i përgjigjet me komentin epik Kryeministri Edi Rama e përcjell me ironi paralajmërimin e Presidentit Ilir Meta për shpërndarjen e Parlamentit dhe të q
Mbrojti Teatrin por nuk u prit mirë, reagon ashpër Adrola Dushi (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Adrola Dushi reagoi dje në lidhje me shembjen e Teatrit Kombëtar duke publikuar poezinë e të madhit At
La gjurmë edhe te mijëra shqiptarë, ndahet nga jeta aktori dhe komediani i njohur (FOTO LAJM) Është shuar përgjitunjë aktoridhe komediani i njohur Fred Willard. Lajmi është konfirmuar nga vajza e tij e cila shkruan
Zgjidhje interesante nga Anglia, komentet e ndeshjeve nga shtëpia Bundesliga ishte kampionatin i parë rinisi aty ku u ndërpre, rreth dy muaj më parë, për shkak të pandemisë së Koronaviru
Lewandowski ka disa këshilla dhe komente për rivalin e tij kryesor Lewandowski ka qenë sulmuesi më i mirë në Bundesliga gjatë viteve të fundit, duke shkëlqyer si me Bayern Munich, ashtu e
"Nuk është siç duket në ekran", Ellen reagon për komentet kundër saj Duket se fansat dhe ndjekësit e Ellen DeGeneres janë duke duke i kushtuar gjithmonë e më shumë rëndësi fjalëve që thonë
Edi Reja tregon transformimin e Berat Gjimshitit Në një intervistë për "Gazzetta dello Sport", italiani 74-vjeçar ka komentuar edhe situatën e Berat Gjimshitit, një prej
Bota e artit në zi, ndahet nga jeta komediani i njohur (FOTO LAJM) Komediani i njohur, Jerry Stiller, është ndarë nga jeta në moshën 92-vjeçare. Lajmin e ka dhënë djali i tij, aktori i nj
"Gjynah gjithë kjo yll more atë budallain", e dashura e Olsi Bylykut habit me përgjigjen (FOTO LAJM) Olsi Bylyku dhe Egli janë kthyer tashmë në një nga çiftet më të pëlqyer nga publiku dhe gjithnjë në vëmendje të mediave.
11 vite nga dita kur Ronaldo heshti komentatorin anglez (VIDEO) Nëse po e lexoni sot (5 maj 2020), ka kaluar ekzaktësisht 11 vite kur Cristiano Ronaldo shënoi një perlë të vërtetë kund
Postoi foto me Frrokun, Rudina i përvishet komentueses: Nuk ngelem pa burrë unë! Lidhja e Rudina Dembacajt me ish-deputetin Mark Frroku është një ndër romancat më të komentuara në rrjetet sociale. P
Kushtetuesja pret sot komentet për dekretin e Avdullah Hotit si kryeministër Gjykata Kushtetuese përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se sot deri në orën 12:00 do të presë komentet për ca
Super tifozja e Interit e pranon: Këtë herë e kam ekzagjëruar (FOTO LAJM) "Këtë herë e kam ekzagjeruar", është ky komenti që Ines Trocchia i ka bashkangjitur fotos së fundit që ka postuar në pro
Nga dasma me Charles te daljet e bujshme, foto ikonike të princeshë Dianës (FOTO LAJM) Princesha Diana ishte një nga gratë më të fotografuara dhe më të komentuara në të gjithë botën, e madje për vijohet të f
Costa me koment befasues për Conten: Nuk është një "top" trajner Një gjë ështe e sigurt, që Diego Costa dhe Antonio Conte nuk do të bëhen kurrë miq me njëri-tjetrin. Dyshja nuk pati
Ra në koma për shkak të koronavirusit, zgjohet futbollisti francez Mesfushori i Montepellier Junior Sambia nuk është më në një gjendje kome, sipas raportimeve në Francë. 23-vjeçari u f
Si asnjëherë, Nevina i kthehet ashpër komentuesit dhe do habiteni me arsyen (FOTO LAJM) Në një foto të fundit të Nëvina shtyllës e cila ka pozuar me kufje dhe mikrofon, një komentues i drejton pa asnjë djallë