E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
999 rezultate për

kombinuar

Nga fundet e shkurtër deri tek pulovrat, disa ide për të kombinuar çizmet e gjata (FOTO LAJM) Çizmet mbi gju janë padyshim një must gjatë sezonit vjeshtë-dimër, ndonëse nuk janë këpucë edhe aq bazike. Nëse do të kë
Po vjen koha e xhaketave, 5 prej tyre që do jenë trend i sezonit (FOTO LAJM) Pavarësisht se stina e vjeshtës në vendin tonë nuk ka ardhur akoma tamam, ditë më të ftohta na presin. Sigurisht që n
Kendall Jenner me fustanin e ngushtë, nxjerr në pah elegancën e saj (FOTO LAJM) Kendall Jenner ishte shfaqur e mahnitshme në Manhatan duke shkëlqyer me një fustan të verdhë, që vinte në pah format bom
Arta Elezaj nis pushimet, shfaqet provokuese (FOTO LAJM) Aktorja e njohur, Arta Elezaj bën një jetë luksoze, veshjet e kushtueshme dhe pushimet në vendet më të bukura në botë ja
Këto zakone në Kore që habisin botën (FOTO LAJM) Koreja e Jugut është një vend i kontrasteve ku teknologjitë moderne dhe traditat e vjetra aziatike janë të kombinuara në
Formacioni i kombinuar mes Atletico Madrid dhe Juventusit Atletico Madrid – Juventus është ndeshja kryesore e natës së sotme në Champions League. Skuadra madriliane në ‘Wanda
Habit Arian Çani, ngre këmbët në mes të emisonit (FOTO LAJM) Arian Çani, një nga figurat më të njohura për publikun shqiptar ka disa vite që shfaqet në ekran tek "Zonë e lirë". Dje
Këmisha e bardhë, mjaft mënyra për t’u kombinuar Këmisha e bardhë është një nga veshjet që nuk njeh stinë, dhe mund të vishet si në dimër, poshtë një palltoje, por edhe
Barcelona "mbyt" Chelsean për formacionin më të mirë të kombinuar (FOTO LAJM) Chelsea – Barcelona është finalja tjetër e Ligës së Kampionëve pas asaj midis Realit dhe PSG-së. Skuadrat kanë ditur
Mos e shkatërroni shëndetin duke kombinuar këto ushqime Edhe një fëmijë e di që fasulet dhe soda kur kombinohen së bashku mund të sjellin rezultate jo fort të këndshme për shën
Ja si duken Gigi e Zayn të kombinuar me të njëjtat rroba (FOTO LAJM) Modelja e njohur, Gigi Hadid ka pozuar me të dashurin e saj Zayn Malik për kopertinën e ‘Vogue’, në të cilën ata shfaqen
Si mund të dobësoheni shpejt, duke ngrënë sa më shpesh? Dietologia Viktoria Naço ju rekomandon se, nëse doni të dobësoheni, duhet t’u kushtoni rëndësi mesvakteve, të cilat duhe
Luftoni kancerin duke kombinuar këto dy ushqime Kemi dëgjuar shpesh që brokoli dhe hudhra janë dy nga produktet më të mira dhe të shëndetshme që ne mund të konsumojmë k
Formacioni më i mirë i kombinuar i derbit Real-Atletico (FOTO LAJM) Derbi i Madridit mes Real dhe Atletico Madrid premton spektakël sonte në mbrëmje në orën 20:45. Të dyja skuadrat kanë në
Formacioni më i mirë i kombinuar i derbit Tottenham-Chelsea (FOTO) Tottenham do të përballet sonte në mbrëmje me Chelsean në derbin e Londrës që premton spektakël. Sfida e fundit e luajtu
Zbulohet formacioni i kombinuar mes Barcelonës dhe Real Madridit “Goal.com” ka publikuar formacionin më të mirë të ‘El Clasicos” e cila do të luhet nesër në ‘Camp Nou’. Në këtë 11-s
Formacioni më i mirë i kombinuar super sfidës Brazil-Argjentinë (FOTO) Brazil-Argjentinë, është në ndeshje speciale dhe e tillë ka qenë gjithmonë madje është cilësuar edhe si “sfida e përjets
Formacioni më i mirë i kombinuar Chelsea-United (FOTO LAJM) Sot pasdite do të zhvillohet një ndeshje shumë interesante mes Chelsea-t dhe Manchester United. Antonio Conte dhe Jose M
Formacioni më i mirë në histori i kombinuar Juve-Milan (FOTO LAJM) Milan dhe Juventus janë dy nga skuadrat që kanë shkruar historinë e futbollit italian, teksa të shtunën në mbrëmje do të
Formacioni më i mirë i kombinuar Barcelona-City (FOTO LAJM) Manchester City do të përballet me Barcelonën, dhe për herë të parë ka shanse që të marrë një rezultat pozitiv ndaj kata