999 rezultate për

kombinatit

Pamje për të mos u humbur! Kështu duket Shqipëria në kohën e koronavirusit (FOTO LAJM) Kryeqytetasit sot duhej jo vetëm të respektonin radhën me një distancë të caktuar pranë tregjeve dhe marketeve, por njëk
Nuk po respektojnë masat, Rama: Nga e hëna masa drastike në tregun e Kombinatit! "Masa drastike për të vetmin treg që na sjell probleme, por të gjitha këto nuk bëhen pa bashkëpunim!" Kryeministri Ed
Tërmeti rrit qiratë në Tiranë, e moshuara: S’gjej dot shtëpi me 180 mijë lekë Disa pallate në zonën e “Kombinatit” nuk e përballuan tërmetin e 26 nëntorit, për pasojë kanë kanë rezultuar si të paban
Banorët e Kombinatit rrezikojnë jetën për të shpëtuar orenditë shtëpiake (FOTO LAJM) Tërmeti shkatrrimtar i 26 nëntorit ka shkaktuar 51 iktima duke lënë të plagosur qindra të tjerë. Dëmet materiale janë
Vidhet portofoli tek autobusi i "Kombinatit", udhëtarët rrahin shoferin (VIDEO) Këto pamje tregojnë se si u bllokua pak minuta më parë autobuzi i linjës të Kombinatit pasi një vajze i kishin vjedhur p
Militantët e opozitës i shkojnë te dera e shtëpisë Saimir Tahirit (FOTO LAJM) Pas incidentit në Bashkinë e Vaut të Dejës ku u dogj KZAZ nr.6 nga një grup militantësh të opozitës, është tensionuar si
Del në shitje ndotësi i madh i ajrit në Maqedoni Kombinati Jugohrom në Maqedoninë e Veriut ndërpret të gjitha punimet në drejtim të vënies së filtrave. Siç njoftuan drej
Arrestohet 'i forti' i Kombinatit, lëvizte me pistoletë me vete Falë bashkëpunimit me qytetarët, bie në pranga një shtetas për armëbajtje pa leje. Sekuestrohet një armë zjarri pisto
S'ka para, minatorët nuk e marrin rrogën të plotë Rreth 1300 minatorë të kombinatit metalurgjik "Trepça" kanë marrë vetëm 60% të pagës të mërkurën, për shkak të siç thuhe
Bashkia e Tiranës nis mbjelljen me bimësi të lulishteve në zonën e Kombinatit (FOTO LAJM) Pas rikualifikimit të bllokut pranë rrugës “Musine Kokalari” në Kombinat, Bashkia e Tiranës ka nisur punën për krijimin
“Policia më mori zvarrë”, protestuesja në Astir tregon shenjat në trup Një nga banoret e Astirit dhe gjithashtu protestuese, ka akuzuar Policinë e Shtetit se e ka marrë me dhunë. Teksa tre
Rrugë e re nga kryqëzimi i ish Kombinatit “Josif Pashko” te ish “Uzina Dinamo” Mijëra familje në zonën e ish Kombinatit “Josif Pashko” kanë sot një rrugë të re. Bashkia e Tiranës vijon punën për përm
Turi i dëgjesave, Veliaj dhe Gjiknuri bashkëbisedim me banorët e Kombinatit Kombinati ishte ndalesa e radhës e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në vijim të turit të dëgjesave publik
Gruaja rreh burrin në mes të Kombinatit: Ik zhduku! (VIDEO) Kush tha që vetëm burrat shqiptar dhunojnë gratë e tyre? Ditën e sotme në mesditë në Tiranë ka ndodhur një incident k
Autobusi përplas kalimtaren në qendër të Tiranës (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur në qendër të Tiranës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 08:00 në qendër të Ti
Aksident në Tiranë, plagosen 3 qytetarë në autobuzin e Kombinatit Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në rrugën "5 Maji" në Tiranë. Burime nga vendngjarja për Albeu.com bëjnë
Ndërhyrjet në infrastrukturë, cila zonë e Tiranës nuk do të ketë ujë Ujësjellës Kanalizime në Tiranë ka njoftuar banorët e zonës së Kombinatit se do të kenë mungesë të furnizimit me ujë si
Autobusi i Kombinatit përplas të moshuarën, pamje nga vendngjarja (VIDEO) Një autobuz i linjës Kombinat - Kinostudio me targa AA 952 GI ka përplasur sot një grua të moshua tek mbikalimi i Unazës
Bashkia e Tiranës nis rikualifikimin urban të bllokut të banimit në Kombinat Rrugët e dëmtuara ndër vite, me ujërat e zeza që rrezikonin të ktheheshin në burim infeksioni, së shpejti do të jenë thj
Nuk kthehej në shtëpi, e ëma rreh vajzën në mes të Kombinatit Një sherr mes vajzës dhe të emës së saj ka përfunduar në rrjetet sociale. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë në një rrugicë t