999 rezultate për

kombi

FENOMENALE/ Super kombinim me Pjanic, CR7 shënon dhe i jep avantazhin Juves (VIDEO) Cristiano Ronaldo i ka dhënë avantazhin Juventusit përballë Sampdorias në minutat shtesë të pjesës së parë. Portugezi
Shpërthim i fuqishëm në ish-kombinatin e Metalurgjikut në Elbasan: 7 të plagosur Një shpërthim raportohet të ketë ndodhur mesnatën e djeshme në zonën e ish-kombinatit metalurgjik në Elbasan. Për pa
Harmonia fetare, vlera më e madhe e kombit shqiptar Intervistë me Dr. Genti Kruja, sociolog dhe ekspert i Dialogut Ndërfetar Dr. Kruja është pedagog i Sociologjis
Premtime për heqjen e taksës dhe të traut, Basha takon Avdullah Hotin në Kosovë Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha sot në konferencën me Kryeministrin e Kosovës Avdullah Hoti, se një ndër
Rrëzohet kamioni, shalqinjtë "pushtojnë" rrugën e Kombit Pamje të trishta janë bërë publike në rrjete sociale. Një aksident në rrugën e Kombit ka bërë që një sasi e madh e sh
U dëmtuan nga tërmeti i 26 nëntorit, lista e pallateve që do të shemben në Kombinat (FOTO LAJM) Paraditen e sotme, Bashkia e Tiranës zhvilloi një dëgjesë publike me inxhinierë dhe ekspertë për të dhënë vlerësimin e t
Ngecin hetimet për horrorin në Kombinat, mjekët nuk lejojnë prokurorinë të pyesë Blertën Kur kanë kaluar 11 ditë nga ngjarja e rëndë në Kombinat, ku u gjetën të pajeta nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa Josifi dhe
Duhet të keni guxim, këto janë kombinimet e duhura për këtë verë (FOTO LAJM) Zymtësinë e gjithë ndodhive të kësaj vere, mund ta mundni vetëm përmes stilit! Më shumë se kurrë kemi nevojë për ngj
Horrori në Kombinat, psikologët: Vetëvrasja e babait mund të jetë shkaku kryesor! Shkak kryesor që ka çuar në vetëflijim dy nga tre gratë e familjes Josifi në Kombinat, ka qenë mungesa e kryefamiljarit,
Horrori në Kombinat: Mjekja psikiatre shpjegon çfarë i shtyu nënë e bijë të vetëflijoheshin Mjekja psikiatre, Arjana Rreli, foli në emisionin “Real Story”, në News24, për tragjedinë në Kombinat që ka tronditur mb
Akil Pano: Pas horrorit në Kombinat janë burrat me kostum nga Kisha Satanike në Shqipëri Pastori i Kishës Ungjillore Akil Pano ka deklaruar se në Shqipëri ekziston Kisha Satanike, që ka si bazë adhurimin e Dja
Horrori në Kombinat, shefi i zjarrëfikëses tregon si hynë në banesën Josifi me dy kufoma Shefi i zjarrfikëses së Tiranës tregoi momentin kur ata ndërhynë në shtëpinë e familjes Josifi në Tiranë ku në 2 korrik,
Akil Pano flet për ngjarjen horror në Kombinat: Ka grupe satanike në Shqipëri "Patjetër që ka grupe satanike që qarkullojnë në Shqipëri..." Pastori Akip Pano, ndërsa foli për ngjarjen e rëndë në
A ka lidhje mes vetëvrasjeve në masë në 2004 me horrorin në Kombinat? Flet ish-kreu i Kulteve "Por atëherë kemi pasur vetëvrasje për minorenë. Dhe shqetësimi ka qenë atëherë a mund t’i imponohej minorenëve. Duhet m
Meta flet për ngjarjen horror në Kombinat: Çështja të ndiqet deri në fund Presidenti Ilir Meta gjatë një konference për mediat, foli ndër të tjera edhe për ngjarjen horror në Kombinat të Tiranës
Tragjedia në Kombinat, xhaxhai i motrave Josifi paralajmëroi 3 javë më parë ngjarjen e rëndë Ngjarjen e rëndë të vetëflijimit të Zhaneta dhe Anisa Josifit, duket se nuk e kanë paralajmëruar në polici vetëm fqinjët
Nënë e bijë u vetëflijuan, nisin hetimet ndaj sekteve fetare Vetëm dy ditë më parë i gjithë vendi u trondit nga ngjarja e rëndë ku në një apartament në Kombinat u gjet e vdekur një
Basha i sigurt që do të vijë në pushtet, i premton Kosovës se do të heqë taksën e rrugës së Kombit Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti u prit në një takim nga kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ku në bisedën
Vajza mund të ketë vdekur para një viti, mjekët ligjorë sqarojnë ngjarjen në Kombinat Ngjarja e rëndë që tronditi Shqipërinë mbrëmjen e djeshme, ka nisur të zbardhet. Zhaneta Josifi dhe vajza e saj Anisa
Horrori në Kombinat, reagojnë Dëshmitarët e Jehovait në Shqipëri Mbrëmjen e djeshme i gjithë vendi u trondit nga ngjarja e rëndë ku në një apartament në Kombinat u gjet e vdekur një vaj