999 rezultate për

kombetarja

Kombëtarja dobët, Islanda e mbyll në avantazh pjesën e parë (VIDEO) Kombëtraja shqiptare e ka mbyllur pjesën e parë në disavantazh transfertën ndaj Islandës. Vendasit zhbllokuan shifra
Kombëtarja pranë golit, Hysaj lëshon predhën (VIDEO) Kombëtarja e shqiptare e ka nisur me furishëm transfertën ndaj Islandës. Ishte kapiteni Elseid Hysaj ne minuten e 3
Formohet kombëtarja e Çamërisë Futbolli, si një mënyrë për t’u ndjerë të përfaqësuar, për ata që nuk njihen nga FIFA dhe UEFA, e mbi të gjitha nga poli
Gjymtohet Kombëtarja, lëndohet dhe Ismajli Teksa gjendet në Frankfurt të Gjermanisë për të përgatitur takimin ndaj Islandës, të tjera lajme aspak të mira vijnë për
Trajneri ri i Kombëtares u rrëzua keq, ish-sekretarja e FSHF-së: I bën mirë se i ul p*rdhët (FOTO LAJM) Edi Reja e nisi me një incident përvojën te Kombëtarja Shqiptare, teksa që në konferencën e parë për shtyp, ku bënte pub
Kombëtarja arrin në Frankfurt, gjen mbështetjen e qindra tifozëve shqiptar në Gjermani Kombëtarja shqiptare e futbollit ka mbërritur ditën e sotme në Frankfurt të Gjermanisë, ku do të vijojë me përgatitjet p
Trajneri më i mbivlerësuar, Jupi "sulmon" ish-kolegun te kombëtarja (VIDEO) Dikur koleg me kombëtaret shqiptare, por për Redi Jupin, Christian Panucci është trajneri më i mbivlerësuar. Deklaratën
Festë dhe dhurata, Kombëtarja vizite surprizë në Shtëpinë e Foshnjës (VIDEO) Trajneri Reja, lojtarët Berisha, Mavraj, Hysaj, Lenjani, Cikalleshi dhe Roshi, së bashku me ndihmësit: Bulku, Salihi, Po
Cana: Kombëtarja është një dhe nuk ka tjetër Kapiteni legjendar i Shqipërisë, Lorik Cana, po shijon lënien e sportit dhe ka mbetur aktiv sërish për futbollin. Ai
EMRI/ Kombëtarja me trajner të ri, kush e zëvendësoi Panuccin Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka bërë zgjedhjen e saj, pas një periudhe gati njëmujore kërkimesh, sa i përket
Kombëtarja U16 e pafat përballë Perusë Kombëtarja U-16 e Shqipërisë, nisi ditën e sotme garën në turneun UEFA Development 2019, duke ngritur siparin me ndeshje
Agolli rrëfen aventurën amerikane dhe komenton situatën te Kombëtarja Ish kapiteni i Kombëtares Shqiptare, Ansi Agolli ia ka dhënë fund eksperiencës 9-vjeçare me skuadrën e Qarabagut, ndërsa
Befasuese, kombëtarja U21 ndëshkohet nga Andorra (VIDEO) Shpresat janë duke zhvilluar ndeshjen përballë Andorras e vlefshme për kualifikueset EURO 2021. Kombëtarja jonë hyr
Astrit Hafizi: Ëndërroj që Kombëtarja shqiptare te luajë si Kosova Astrit Hafizi ka deklaruar se ëndërron që Kombëtarja shqiptare të luajë një dit si Kosova. Dje kuqezinjtë triumfuan 3
Pse Hasi duhet të vijë te Kombëtarja shqiptare? Kombëtarja shqiptare është një kërkim të një trajneri të denjë për të udhëhequr stolin kuqezi drejt Europianit 2020.
Humbi kombëtarja, tifozët fajësojnë Ilda Bejlerin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u zhvillua ndjeshja mes Shqipërisë dhe Turqisë që përfundoi me rezultatin 2 me 0 për skuadrën turke.
Kombëtarja U-21, Blushi sfidon Turqinë: Presioni është mbi ta, nëse do fitojmë do ishte super Kombëtarja U-21 do të luaj ndeshjen e parë kualifuese ndaj Turqisë. Ndeshje e cila do të luhet ditën e nesërme në "Elbas
Sulmuesi i Juventus-it dëshiron të luaj si De Bruyne Sulmuesi i Juventus, Federico Bernardeschi, nuk i vë asnjë limit vetes. Numri 33 i ba rdhezinjve ëndërron të mbulojë
Kombëtarja e Spanjës stërvitet në poligon Ekipi përfaqësues i Spanjës ka kaluar pasditen e të mërkurës duke qëlluar me armë, por jo me fishekë të vërtetë. Trajner
Shokohet talenti i Chelsea pas ftesës nga kombëtarja e Anglisë "Nuk e prisja, mendoja se trajneri po bën shaka. Kur çdo gjë u bë e qartë, u shokova." Kështu tha talenti i Chelsea , Ca