999 rezultate për

kombetares

Futbollisti i kombëtares së Kosovës infektohet me Covid-19 Gazeta zvicerane "Blick" ka lajmëruar se dy raste me koronavirus janë shfaqur në ekipin e St.Gallen. Njëri nga ta ësh
Ibrahimovic zgjidhet Futbollisti i Vitit në Suedi! Trajneri i kombëtares e fton ta telefonojë (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic ka fituar sërish! Sulmuesi kuqezi zgjidhet Futbollisti i Vitit në Suedi (hera e 12-të). Mirënjoh
Cikalleshi: Golat me Kombëtaren më japin kënaqësi Ndonëse karriera me klube në Turqi nuk po i shkon ashtu siç duhet, kur vesh fanellën kuqezi të Kombëtares, Sokol Cikalle
Fitorja e Kombëtares kuqezi ndaj Bjellorusisë, ky reagimi emocionues i tifogrupit 'Plisat' Tifogrupi i Prishtinës "Plisat" kanë uruar Kombëtaren shqiptare pas suksesit 3-2ndaj Bjellorusisë. Tifozët kanë reaguar
Bjellorusët nuk e kapërdijnë lehtë festën e kuqezinjve, tensione në fushë pas ndeshjes (VIDEO) Shqipëria e ka mbyllur në mënyrë më të mirë këtë sezon të Ligës së Kombeve, teska ka mposhtur Bjellorusinë në "Air Alban
U turpërua nga Spanja, Bierhof mbron Joackhim Low Humbja turpëruese që Gjermania pësoi në ndeshjen e fundit të Nations League ndaj Spanjës me shifrat e thella 6-0 ka vënë
Një fitore me Bjellorusinë do ti mbushte "xhepat" Kombëtares tonë Fitorja ndaj Kazakistanit mbajti në lojë Shqipërinë në garën për vendin e parë në grupin 4 të Ligës C në Ligën e Kombeve
"Egbo duhet të jepte dorëheqjen kur doli kampion me Tiranën", Lila komenton dhe suksesin e Kombëtares Ish-futbollisti i Kombëtares, Andi Lila, foli pas triufmit të Shqipërisë 3-1 ndaj Kazakistanit. I ftuar në studion e
Nga 4-0 përfundon në 4-4, ndeshja e "çmendur" që mund të afrojë Egbo me drejtimin e Kombëtares (VIDEO) “Kur mbyllet një derë, Zoti hap një tjetër më të mirë”. Në besimin dhe përfundimin e nxjerrë nga ana e Egbosë pas la
Autoritetet norvegjeze bllokojnë fluturimin e kombëtares, anulohet ndeshja Rumani - Norvegji Mirel Radoi, trajneri i Rumanisë, nuk do të ketë nevojë të ndal një snajper si Erling Braut Haaland, pasi Covid-19 u kuj
Ndryshime në listën e Kombëtares, këto janë lëvizjet e fundit me ikjet dhe ardhjet në skuadër Kombëtarja shqiptare ka nisur përgatitjet për tre ndeshjet e muajit nëntor, por lista kuqezi do të ketë ndryshime për sh
Hazard me Covid-19, Belgjika akuzon Real Madridin Në Belgjikë besojnë se infektimi me koronavirus i yllit të kombëtares Eden Hazard është një lajm i rremë, i prodhuar qël
Ibrahimovic kërkon rikthimin te Suedia, trajneri i jep përgjigjen përfundimtare Suedia i mbyll derën Zlatan Ibrahimoviçit. Jan Anderson nuk e ftuar sulmuesin veteran të Milanit, i cili la së fundm
Lista e Kosovës për ndeshjet e nëntorit, Challandes fton emra të rinj (FOTO LAJM) Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes e ka publikuar listën e futbollistëve për tri ndeshjet e muajit
Sulmuesi i Kombëtares, Florian Kamberi infektohet me Covid-19 Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Florian Kamberi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmi është konfirmuar n
Salihi flet për gjendjen e Kombëtares: Reja nuk bën eksperimente, kjo është arsyeja pse nuk shënojmë Hamdi Salihi, asistenti i Edi Rejas në pankinën e përfaqësues shqiptare të futbollit, insiston se pavarësisht ndryshimev
Krasniqi ka një mesazh për futbollistët e kombëtares së Kosovës Kampioni i botës në kategorinë gjysmë të rëndë, Robin Krasniqi, ka deklaruar se lojtarët e ekipit kombëtar të Kosovës me
6 vjet nga droni shqiptar në Beograd Më 14 tetor 2014, në orën 21:27 është ndërprerë ndeshja Serbi-Shqipëri e vlefshme për eliminatorit e Kampionatit Europia
ZYRTARE/ Pas eksperiencës në Australi, ish-mesfushori i Kombëtares rikthehet në Evropë Migjen Basha rikthehet në Evropë dhe riniset nga Neuchatel Xamax. Ish-mesfushori i kombëtares zvicerane është zyrtari
Shqetësohet Juventusi, Dybala kthehet para kohe Argjentina ka njoftuar për mungesën e Paulo Dybala. Paulo Dybala nuk do ta ndihmojë skuadrën e Argjentinës për ndeshj