999 rezultate për

komandoj

Bleona bën vaksinën anti-covid: Ua rekomandoj me forcë! (FOTO LAJM) "I rekomandoj me forcë kujtdo që është në gjendje të marrë në konsideratë dhe të bëjë vaksinën COVID -19..." Këngëtar
Mori vendim befasues për Puig, Koeman sqaron situatën: I rekomandoj atij të shkoj në huazim Trajneri i Barcelonës, Roland Koeman pas ndeshjes mes Elchen, ka dal në konferencë për media. Ai ka folur edhe për si
Komandoja plagos dy të rinj në Tiranë: Njërin e qëlloi me plumb, tjetrin me tytën e armës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burimet nga policia bëjnë me dije se pas një konflikti me
Mbesa e ish-presidentit Nishani me fotot provokuese: Këtu komandoj unë (FOTO LAJM) E lindur në Durrës në vitin 1991, ku jetoi vetëm dy vite pas zhvendosjes së familjes në Itali, 29­ vjeçarja Beniada Nish
Tifozët duhet të presin, ekspertët rekomandojnë të mos të shkohet në stadium për një kohë të gjatë Tifozët e futbollit do të duhet që të presin ca kohë, përpara se të ripërjetojnë emocionet që të jep një ndeshje futboll
Bonucci: Në Madrid duam të komandojmë nga minuta e parë Leonardo Bonucci ishte përkrah trajnerit Sarri në konferencë, me kapitenin e Juves që premton se në Madrid do të shihet
Ndal! Komandoja i hidhet sipër nëndetëses së trafikantëve (VIDEO) Ky është super aksioni që Rojet Bregdetare amerikane zhvilluan në ujërat e Oqeanit Paqësor, më 18 qershor. Gjatë pat
Zhbogar qetëson maqedonasit: KE do të rekomandojë hapjen e negociatave Euroambasadori Samuel Zhbogar shprehet i bindur se raporti i Komisionit Evropian do të rekomandojë hapjen e negociatave
Këtu komandojmë ne jo Rama: Plas sherri Ahmetaj-Balla për PPP-në 200 milion euro Ligji për kontratat e Partneritetit Publik Privat dhe një kontratë koncesionare me vlerë 200 milionë euro ka futur në sh
Ish-komandoja kërcënon gjyqtarin: Respektoj vetëm Allahun, do jepni llogari Gjykata e Shkallës së Parë për Krime të Rënda e ka cilësuar të ligjshëm arrestimin e ish-komandos Erzen Uka të arrestuar
EMRI/ Arrestohet për veprime terroriste ish-komandoja i Ushtrisë Shqiptare (VIDEO) Erzen Uka ish komando i ushtrisë, i cili ka shërbyer në Irak dhe Afganistan është arrestuar nga zyra Antiterrorit në Po
DËSHMIA/ Elvana në kërkim por prindërit e takojnë, çfarë lidhje kishte komandoja Bilo me këngëtaren Edhe spe kanë kaluar disa jëvë që nga vrasja në Bllok që tronditi Tiranën, vijojnë të dalin detaje të reja në skenë.
U stërvit nga amerikanët, komandoja që vrau në Bllok kreu misionin sekret në 1998 Detaje të reja kanë dalë në "dritë" në lidhje me vrasjen e ndodhur në zonën e ish-bllokut që tronditi Tiranën. Një
Tentoi të largohej nga Shqipëria pas tmerrit në Bllok, kush është komandoja i arrestuar Janë zbardhur detaje të reja sa i takon ndalimit të Gledo Hotit në pikën kufitare të Kakavijës. Ai dyshohet se ka qen
Masakra në Bllok, kapet në Kakavijë komandoja i dyshuar Është arrestuar mbrëmjen e sotme një nga personat e dyshuar si i përfshirë në ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në z
Pjestar i "beretave të kuqe", kush ishte komandoja që qëlloi me tre plumba në kokë grupin e Vis Martinit Pas këqyrjes së vendit të ngjarjes dhe marrjes së dëshmive, policia ka arritur të zbulojë se si ka ndodhur masakra e mbr
Tre qitje në kokë dhe gjoks! Komandoja i stërvitur qëlloi si profesionist ndaj grupit të Vis Martinit Gazetari Artan Hoxha në një lidhje telefonike me Report Tv zbardhi detaje të reja nga atentati i ndodhur mbrëmjen e djes
Qitësi më i mirë i repartit! Si e ekzekutoi komandoja me një plumb në kokë badigardin e Vis Martinajt Policia ka zbardhur tashmë dinamikën e ngjarjes së rëndë gjatë mbrëmjes së djeshme në zonën e Bllokut ku mbeti i vrarë F
Kush është komandoja që u përfshi në plagosjen e Vis Martinit Policia bëri me dije emrat e personave që u arrestuan nga sherri i natës së kaluar në bllok. Ata janë dy nga të plagosur
Senatori amerikan: Një përqind e njerëzve zotërojnë pasuri marramendëse dhe komandojnë botën Nga: Bernie Sanders Titulli origjinal: Një bosht i ri autoritar kërkon një front ndërkombëtar progresiv Aktualisht