999 rezultate për

kolumbianit

James Rodriguez te Napoli? Ancelotti është i çmendur pas kolumbianit "Ancelotti është i çmendur për James Rodriguez", është ky titullit i gazetës presigjoze AS. Trajneri i Napolit dëshir
Te ky klub do të transferohet James Rodriguez James Rodriguez po përfundon huazimin dy vjeçar te Bayern Munich nga Real Madridi. Babai i kolumbianit ka zbuluar se
Ramos tani ish kapiten, i pari që uroj Jamesin për aventurën e re James Rodrigues nuk është më pjesë e Realit të Madridit. Lajmi ka prekur të gjithë fansat e Realit të cilët pavarësisht
Milan i gjen vendin Carlos Bacas Milan dhe Baca mund ta mbyllin udhëtimin këtë verë. Me të riun portugez të zyrtarizuar, Baca është i vetëdijshëm se
Milan i falet Bacca-s, vendos 11-metërshi i kolumbianit (VIDEO) Nga penalltia në penallti, fati është me Milanin që merr 3 pikët e radhës ndaj Sassuolos. Kuqezinjtë fitojnë në një tran
15 vite burg kolumbianit akuzuar për trafik droge Gjykata për Krimet e Rënda ka dënuar me 15 vite burg kolumbianin Cesar Augusto Triana, i cili akuzohej nga prokuroria pë
Inter bën blerjen e tretë në merkato (FOTO LAJM) Miranda mund të konsiderohet një lojtar i Interit. Drejtuesit zikaltër dhe ata të Atletico Madrid kanë arritur një marrë
Cuadrado shumë pranë Barcelonës Në Spanjë janë të sigurtë: Barcelona po përgatiet të mbyllë goditjen e rradhës në merkato që është Juan Cuadrado. Sipas
Nani te Juve, Rodriguez te United Manchester United kërkon prej kohësh talentin kolumbian të Portos, James Rodriguez dhe mesa duket kanë gjetur çelësin pë
City, ofertë faranoike për Falcao Roberto Mancini nuk mund të rrinte indiferent përballë atij që për momentin është "Mbreti" i merkatos së futbollit. Rada
Shitja e Falcao shpëton Atleticon 40 milionë euro të shpenzuara nga Atletico Madrid në verë e 2011-s për sulmuesin kolumbian Radamel Falcao rezultuan një